II etap osiedla Centralna w Krakowie od dewelopera Proins / informacje i opinie

Forum dla osób, które już kupiły lub chcą kupić nowe mieszkanie w inwestycji Centralna w Krakowie, za którą odpowiada deweloper Proins. Zapraszamy do wymiany informacji i opinii na forum.
argon
Posty: 40
Rejestracja: 20 lis 2022, 22:56

II etap osiedla Centralna w Krakowie od dewelopera Proins / informacje i opinie

Postautor: argon » 08 lip 2023, 17:21

Czy na działkach, które ma deweloper Proins przy ul. Centralnej będzie jeszcze budowany 2 etap osiedla? Chodzi mi np. o teren, na którym kiedyś znajdował się budynek przychodni. Ktoś ma może więcej informacji i wie, co tam powstanie i kiedy można się spodziewać budowy? Chodzi mi też o to, jak długo będzie budowlany syf w okolicy osiedla, bo nigdy mieszkanie obok budowy, nie jest fajne. Ktoś ma może jakieś informacje i podzieli się na forum?


scr4tchi
Posty: 152
Rejestracja: 04 kwie 2023, 7:38

Re: II etap osiedla Centralna w Krakowie od dewelopera Proins / informacje i opinie

Postautor: scr4tchi » 10 lip 2023, 7:11

argon pisze:Czy na działkach, które ma deweloper Proins przy ul. Centralnej będzie jeszcze budowany 2 etap osiedla? Chodzi mi np. o teren, na którym kiedyś znajdował się budynek przychodni. Ktoś ma może więcej informacji i wie, co tam powstanie i kiedy można się spodziewać budowy? Chodzi mi też o to, jak długo będzie budowlany syf w okolicy osiedla, bo nigdy mieszkanie obok budowy, nie jest fajne. Ktoś ma może jakieś informacje i podzieli się na forum?


Oczywiście. Przecież na tych działkach dawnej przychodni mają powstać 2 bloki z oznaczone literką "C". Jest to zawarte w planie. Z tego co pamiętam to przychodnia miała mieć ten teren do 2025 roku.

argon
Posty: 40
Rejestracja: 20 lis 2022, 22:56

Re: II etap osiedla Centralna w Krakowie od dewelopera Proins / informacje i opinie

Postautor: argon » 03 sty 2024, 10:33

scr4tchi pisze:Oczywiście. Przecież na tych działkach dawnej przychodni mają powstać 2 bloki z oznaczone literką "C". Jest to zawarte w planie. Z tego co pamiętam to przychodnia miała mieć ten teren do 2025 roku.

Ale patrząc na tempo, w jakim budowane jest osiedle Proinsu przy Centralnej, to pewnie okolice 2030 ; ) Co ciekawe, mam wrażenie, że szybciej im idzie robota na Przewozie, ale pewnie to się może zmienić.


bambik
Posty: 59
Rejestracja: 06 cze 2023, 9:22

Re: II etap osiedla Centralna w Krakowie od dewelopera Proins / informacje i opinie

Postautor: bambik » 04 sty 2024, 0:29

argon pisze:
scr4tchi pisze:Oczywiście. Przecież na tych działkach dawnej przychodni mają powstać 2 bloki z oznaczone literką "C". Jest to zawarte w planie. Z tego co pamiętam to przychodnia miała mieć ten teren do 2025 roku.

Ale patrząc na tempo, w jakim budowane jest osiedle Proinsu przy Centralnej, to pewnie okolice 2030 ; ) Co ciekawe, mam wrażenie, że szybciej im idzie robota na Przewozie, ale pewnie to się może zmienić.



Dokładnie mam takie samo zdanie. Ostatnio przejeżdżałam koło Przewozu i tam jeden budynek już stoi, a na Centralnej nie dzieje się nic i nie widać tam robotników ile razy jestem w okolicy. Niby teraz do połowy stycznia zamknęli możliwość wchodzenia na budowę bo mają robić jakieś niebezpieczne prace, ale nie widać by tam robota specjalnie szla.
Ostatnio zmieniony 08 sty 2024, 16:05 przez bambik, łącznie zmieniany 1 raz.

Jakub.Krakow
Posty: 1
Rejestracja: 04 sty 2024, 22:24

Re: II etap osiedla Centralna w Krakowie od dewelopera Proins / informacje i opinie

Postautor: Jakub.Krakow » 04 sty 2024, 23:21

Takie zachowanie pokazuje januszerkę Proinsu i olewanie klientów ciepłym moczem. Zamiast kończyć budowę na którą zostało im niecałe 2 miesiące stawiają budynki które mają być oddane pod koniec 2025. Tak to już jest kaska przytulona, w umowie brak kar więc nie zależy im na tym żeby oddać w terminie. Żenada

Marnie to widzę sądząc po tym że od 2 miesięcy kończą jedną ścianę elewacji na A2 (!!) a cała reszta robót takich jak przygotowanie terenu jest w czarnej dup..

bambik
Posty: 59
Rejestracja: 06 cze 2023, 9:22

Re: II etap osiedla Centralna w Krakowie od dewelopera Proins / informacje i opinie

Postautor: bambik » 27 sty 2024, 19:29

Jakub.Krakow pisze:Takie zachowanie pokazuje januszerkę Proinsu i olewanie klientów ciepłym moczem. Zamiast kończyć budowę na którą zostało im niecałe 2 miesiące stawiają budynki które mają być oddane pod koniec 2025. Tak to już jest kaska przytulona, w umowie brak kar więc nie zależy im na tym żeby oddać w terminie. Żenada

Marnie to widzę sądząc po tym że od 2 miesięcy kończą jedną ścianę elewacji na A2 (!!) a cała reszta robót takich jak przygotowanie terenu jest w czarnej dup..


Dokładnie. Byłam niedawno koło Przewozu, tam drugi budynek już idzie, a Centralna kończą w tempie najstarszego na świecie ślimaka. Nie skoncza tej budowy do końca lutego, skoro miesiąc przed nie ma nawet zakończonej elewacji, a takiego balaganu wokół budowy nie widziałam u innych deweloperów..



Wróć do „Centralna Kraków od Proins - forum mieszkańców osiedla”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość