Negocjowanie ceny mieszkania w inwestycji Lindego 2 w Krakowie (Noho Investment) - czy jest możliwa?

Forum dla osób, które już kupiły lub chcą kupić nowe mieszkanie w Krakowie w inwestycji Lindego 2 w Krakowie, za którą odpowiada deweloper Noho Investment. Zapraszamy do wymiany informacji i opinii na forum.
lind
Posty: 13
Rejestracja: 14 lut 2023, 13:14

Negocjowanie ceny mieszkania w inwestycji Lindego 2 w Krakowie (Noho Investment) - czy jest możliwa?

Postautor: lind » 14 lut 2023, 14:01

Jeżeli chodzi o ceny mieszkań w inwestycji Lindego 2 w Krakowie, to ktoś próbował negocjować z deweloperem Noho Investment to, ile kosztuje metr kwadratowy mieszkania, albo jakieś gratisy typu komórka lokatorska czy miejsce postojowe? Jak to wygląda, widzę, że jest sporo mieszkań w rezerwacji, więc może ktoś się podzieli doświadczeniami?


SirCinek
Posty: 128
Rejestracja: 07 sty 2020, 19:57

Re: Negocjowanie ceny mieszkania w inwestycji Lindego 2 w Krakowie (Noho Investment) - czy jest możliwa?

Postautor: SirCinek » 16 lut 2023, 12:26

Obecnie obowiązują rezerwacje ustne. Za miesiąc/dwa mają zacząć podpisywać umowy rezerwacyjne, więc obecnie można dokonać rezerwacji przez telefon - stąd takie zainteresowanie.
Nie wiem jak ceny mniejszych mieszkań, ale M4 o które pytałem ~80m2 ~15k / m2.
Nie rozmawiałem na temat negocjacji ceny ale znająć dewelopera to raczej nie ma tutaj wielkiego pola.



Wróć do „Lindego 2 Kraków od Noho Investment - forum mieszkańców osiedla”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość