Negocjacja ceny mieszkania z deweloperem Bryksy / inwestycja Domosfera etap 2

Forum dla osób, które już kupiły lub chcą kupić nowe mieszkanie w Krakowie w inwestycji Domosfera w Krakowie, za którą odpowiada deweloper Bryksy. Zapraszamy do wymiany informacji i opinii na forum.
bohom
Posty: 131
Rejestracja: 01 maja 2023, 15:40

Negocjacja ceny mieszkania z deweloperem Bryksy / inwestycja Domosfera etap 2

Postautor: bohom » 01 maja 2023, 16:47

Kupował ktoś może mieszkanie w inwestycji Domosfera etap 2 i negocjował cenę mieszkania z deweloperem Bryksy? Jak to wyglądało, są w stanie coś zejść z ceny albo można od nich wynegocjować jakiś gratis. Ceny wydają mi się dosyć wygórowane, jak na tą okolicę, więc wydaje się, że jest potencjał do jakichś obniżek. A może ktoś ma doświadczenia z negocjowaniem z nimi na innych inwestycjach? A jak to wyglądało w pierwszym etapie inwestycji Domosfera w Krakowie?


fredo
Posty: 167
Rejestracja: 25 sty 2016, 22:35

Re: Negocjacja ceny mieszkania z deweloperem Bryksy / inwestycja Domosfera etap 2

Postautor: fredo » 09 cze 2023, 16:18

Zauważyłem, że raczej skłonni są do podnoszenia cen, niż do ich obniżania. Choć teraz też jest specyficzny czas i ludzie ponapalali się na promocyjne kredyty w ramach państwowego programu "bank i deweloper plus" ;) Zobaczymy, jak będzie za jakiś czas, ja nie wiem, ale ceny albo pójdą w górę, albo w dół, albo będą stały w miejscu - takie wiedzę możliwości w ramach swojej prognozy.

voyager
Posty: 118
Rejestracja: 11 mar 2016, 11:13

Re: Negocjacja ceny mieszkania z deweloperem Bryksy / inwestycja Domosfera etap 2

Postautor: voyager » 29 lis 2023, 21:05

Spojrzałem z ciekawości na stronę, nie dziwię się, że nie mają skłonności do negocjacji, skoro chyba koło setki mieszkań mają już sprzedanych. Została 1/3? 1/4? Czyli już wiedzą, że zarobili, teraz już tylko marża ;) I tam, to chyba był raczej kilka podwyżek cen mieszkań, więc to w drugą stronę raczej trend był.


voyager
Posty: 118
Rejestracja: 11 mar 2016, 11:13

Re: Negocjacja ceny mieszkania z deweloperem Bryksy / inwestycja Domosfera etap 2

Postautor: voyager » 29 lis 2023, 21:15

I z dzisiejszej perspektywy, ta oferta z pierwszej połowy tego roku, to jawi się tu całkiem atrakcyjnie, zwłaszcza, że to Prądnik Czerwony jeszcze i miejsce z niezłym dostępem do komunikacji (może niedługo zbyt dobrym) i usług.



Wróć do „Domosfera etap 2 Kraków (ul. Bohomolca) od Bryksy - forum mieszkańców osiedla”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość