Jaka wysokość mieszkań w inwestycji Domosfera 2 przy ul. Bohomolca

Forum dla osób, które już kupiły lub chcą kupić nowe mieszkanie w Krakowie w inwestycji Domosfera w Krakowie, za którą odpowiada deweloper Bryksy. Zapraszamy do wymiany informacji i opinii na forum.
terens
Posty: 117
Rejestracja: 02 cze 2016, 1:31

Jaka wysokość mieszkań w inwestycji Domosfera 2 przy ul. Bohomolca

Postautor: terens » 16 maja 2023, 11:54

Słyszałem, że wysokość mieszkań w planowanej (bo nie wiem czy już koparki wjechały) inwestycji dewelopera Bryksy Domosfera etap 2, to 2,55 metra. Prawda to, wydaje się, że trochę niskawo, zwłaszcza, że komunikują ten budynek, jako wysoki standard. Jak jest w pierwszym etapie, tak samo, czyli 255 cm? Czy to jest w porządku i nie ma znaczenia w kontekście mieszkania, czy jednak to trochę mało, zwłaszcza w kontekście robienia np. podwieszanego sufitu?


bohom
Posty: 131
Rejestracja: 01 maja 2023, 15:40

Re: Jaka wysokość mieszkań w inwestycji Domosfera 2 przy ul. Bohomolca

Postautor: bohom » 07 cze 2023, 18:50

Też mam informację, że 255 cm, a czy to mało czy dużo, to nie wiem. Wydaje mi się, że jeszcze do niedawna takim standardem jeśli chodzi o nowe inwestycje, to było tak z 5-10 cm więcej, ale chyba standardy idą w dół, jak widać.

korniszon
Posty: 23
Rejestracja: 26 lis 2023, 23:00

Re: Jaka wysokość mieszkań w inwestycji Domosfera 2 przy ul. Bohomolca

Postautor: korniszon » 29 lis 2023, 13:36

2,55 jest całkiem ok., pewnie nawet z podwieszonym sufitem będzie wystarczająco. No i pewnie też przy założeniu, że to nie będzie jakieś bardzo duże pomieszczenie. Ale raczej się takich izb w nowych inwestycjach niedużo robi.



Wróć do „Domosfera etap 2 Kraków (ul. Bohomolca) od Bryksy - forum mieszkańców osiedla”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 4 gości