Nowa Rezydencja Kraków / knajpa na terenie budynków administracyjnych kombinatu

Warte odwiedzenia, zobaczenia miejsca w Małopolsce, Krakowie, Nowym Sączu, Tarnowie, Grybowie, Libiążu, Brzesku, Bochni itp.
Master
Posty: 742
Rejestracja: 26 maja 2016, 21:26

Nowa Rezydencja Kraków / knajpa na terenie budynków administracyjnych kombinatu

Postautor: Master » 29 lip 2020, 9:33

Był ktoś może w tym nowym knajpianym zagłębiu w Nowej Hucie na terenie budynków administracyjnych nowohuckiego kombinatu? Jakie wrażenia, może podzieli się ktoś na forum informacjami i opiniami, warto się wybrać? Wydaje się jednak trochę daleko od centrum, a po sąsiedzku alternatyw raczej brak.


slawek
Posty: 634
Rejestracja: 09 lut 2017, 0:15

Re: Nowa Rezydencja Kraków / knajpa na terenie budynków administracyjnych kombinatu

Postautor: slawek » 29 lip 2020, 9:48

Wybrałem się w ostatni weekend i wrażenia mocno mieszane

Obrazek

Na pewno miejsce z potencjałem, jeżeli ktoś chce zobaczyć nowohucki "Pałac Dożów" czyli budynki administracyjne kombinatu, to wybranie się do Nowej Rezydencji jest niezłym pomysłem. Można sobie obejrzeć podwórko i ogrody.

Obrazek

Same ogrody zostały ciekawie podświetlone, znalazło się w nich miejsce dla kilku foodtrucków, rozłożono leżaki i ławeczki, jest gdzie usiąść.

slawek
Posty: 634
Rejestracja: 09 lut 2017, 0:15

Re: Nowa Rezydencja Kraków / knajpa na terenie budynków administracyjnych kombinatu

Postautor: slawek » 29 lip 2020, 9:56

Są dwie sceny z muzyką, jedna na dziedzińcu budynków i jedna miejsca, w "kiosku Ruchu", tylko że obie puszczają muzykę raczej dla jednego typu odbiorców i do tego strasznie głośno. Jeżeli ktoś chce spokojnie porozmawiać, to trudno mu tam będzie bez podnoszenia głosu.

Obrazek

Zdecydowanie odbiega to także od Dolnych Młynów także jeżeli chodzi o wybór napitków, o ile w tej pierwszej lokalizacji, możemy przebierać w kraftach, to tu bardzo średnie piwo jednego z głównych koncernów, do tego lane do plastikowych kubków i to raczej nie 0,5l, a do tego, jak na coś takiego, to też całkiem drogie. Przynajmniej tak było podczas moich odwiedzin tam.

Obrazek

Towarzystwo też bardzo różne, choć plus za ochroniarzy na wejściu. Generalnie uczucia mieszane, warto zobaczyć, kto nie był, ja raczej szybko nie wrócę.

Zdecydowanie warta zobaczenia architektura, mam nadzieję, że te budynki zostaną kiedyś godnie wykorzystane i nie popadną w ruinę.


KARL
Posty: 4
Rejestracja: 17 sie 2020, 12:44

Re: Nowa Rezydencja Kraków / knajpa na terenie budynków administracyjnych kombinatu

Postautor: KARL » 17 sie 2020, 12:58

slawek pisze:Są dwie sceny z muzyką, jedna na dziedzińcu budynków i jedna miejsca, w "kiosku Ruchu", tylko że obie puszczają muzykę raczej dla jednego typu odbiorców i do tego strasznie głośno. Jeżeli ktoś chce spokojnie porozmawiać, to trudno mu tam będzie bez podnoszenia głosu.



Co oznacza "jeden typ odbiorców"? jaką muzykę grają?



Wróć do „Ciekawe miejsca w Małopolsce i Krakowie, które warto odwiedzić”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości