wst102 pisze:Bądź co bądź to osiedle wielorodzinne. Z resztą oglądałem osiedla szeregówek i domków jednorodzinnych i tam też jest klaustrofobicznie - może nieco mniej, ale nadal .
Tylko, że to jest zawsze marne pocieszenie, że ktoś ma gorzej. Ja to nawet nie widzę tu problemu z tym, że to jest jakoś specjalnie ciasne. Tylko ta lokalizacja, niewiele zostaje z miasta w tej okolicy.