Budowa osiedla Skwer Harmonia w Krakowie przez dewelopera Atal - zdjęcia / informacje / opinie

Forum dla osób, które już kupiły, chcą kupić nowe mieszkanie w Krakowie w inwestycji Skwer Harmonia w Krakowie, za którą odpowiada deweloper Atal lub chcą o osiedlu porozmawiać. Zapraszamy do wymiany informacji i opinii na forum.
Master
Posty: 743
Rejestracja: 26 maja 2016, 21:26

Budowa osiedla Skwer Harmonia w Krakowie przez dewelopera Atal - zdjęcia / informacje / opinie

Postautor: Master » 09 cze 2023, 12:41

Okolicę kojarzyłem, ale na własne oczy chciałem się przekonać, jak ta budowa idzie i w którym to dokładnie miejscu.

Obrazek

I faktycznie, rośnie spore osiedle w polu, pomiędzy zakładami i drogami.

Obrazek

Komunikacja publiczna pewnie nie jest tam szałowa, ale jednak widziałem tam po sąsiedzku jakieś przystanki autobusowe.


Master
Posty: 743
Rejestracja: 26 maja 2016, 21:26

Re: Budowa osiedla Skwer Harmonia w Krakowie przez dewelopera Atal - zdjęcia / informacje / opinie

Postautor: Master » 09 cze 2023, 12:44

Jak widać budują z pustaków silikatowych, o grubości ścian się nie wypowiem, bo nie zmierzyłem.

Obrazek

Za to dla znawców trochę styropianu:

Obrazek

Ale nie wiem czy to do ocieplenia podziemnej kondygnacji, czy to będzie na ściany.

Master
Posty: 743
Rejestracja: 26 maja 2016, 21:26

Re: Budowa osiedla Skwer Harmonia w Krakowie przez dewelopera Atal - zdjęcia / informacje / opinie

Postautor: Master » 09 cze 2023, 12:47

Budynki nie są jakieś specjalnie wysokie, więc pewnie do stanu surowego otwartego dużo im nie zostało.

Obrazek

I tu widać, że tym styropianem, to faktycznie poniżej gruntu obkładają, więc to nie ten, co będzie wyżej.


magiera
Posty: 9
Rejestracja: 25 sty 2021, 14:11

Re: Budowa osiedla Skwer Harmonia w Krakowie przez dewelopera Atal - zdjęcia / informacje / opinie

Postautor: magiera » 15 cze 2023, 13:39

Tak, teraz takie budynki błyskawicznie budują, a styropian to chyba ok? Nie wiem jaka powinna być grubość ale zakładam że wszystko jest zgodne z normami



Wróć do „Skwer Harmonia Kraków od Atal - forum mieszkańców osiedla”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość