Czy w okolicach ulicy Lipskiej w Krakowie śmierdzi? Lipska Kraków a smród z Płaszowa

Forum przeznaczone dla osób, które już kupiły lub chcą kupić nowe mieszkanie w Krakowie w inwestycji Lipska 16 za którą odpowiada deweloper Bryksy. Zapraszamy do wymiany informacji i opinii
MarcinJ
Posty: 568
Rejestracja: 29 sie 2015, 19:59

Czy w okolicach ulicy Lipskiej w Krakowie śmierdzi? Lipska Kraków a smród z Płaszowa

Postautor: MarcinJ » 08 cze 2026, 12:35

Mam pytanie do mieszkańców inwestycji Lipska 16 oraz bloków, które są zlokalizowane niedaleko. Jak jest w tej okolicy ze smrodem w Płaszowie? W okolicy Lipskiej, Rzebika w Krakowie śmierdzi dolegliwie czy tam nie ma problemu z takimi brzydkimi zapachami?

Wróć do „Lipska 16 Kraków od Bryksy - forum mieszkańców osiedla”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości