Wizualizacje bloku Lipska 16 Kraków / deweloper Bryksy - opinie i informacje na forum

Forum przeznaczone dla osób, które już kupiły lub chcą kupić nowe mieszkanie w Krakowie w inwestycji Lipska 16 za którą odpowiada deweloper Bryksy. Zapraszamy do wymiany informacji i opinii
plaszak
Posty: 372
Rejestracja: 01 gru 2019, 1:49

Wizualizacje bloku Lipska 16 Kraków / deweloper Bryksy - opinie i informacje na forum

Postautor: plaszak » 18 lip 2023, 22:57

Wygląda na to, że kilka mieszkań będzie tam miało całkiem przyjemne loggie, dosyć duże i chyba wychodzi na to, że skierowane w południową stronę, tak patrząc na umiejscowienie bloku.

Obrazek
Wizualizacja: deweloper Bryksy

Ale sam budynek nieco mi przypomina inny blok mieszkalny, który ta sama firma postawiła już kiedyś w tej okolicy. Spoko z tym też, że są wysokie okna.


plaszak
Posty: 372
Rejestracja: 01 gru 2019, 1:49

Re: Wizualizacje bloku Lipska 16 Kraków / deweloper Bryksy - opinie i informacje na forum

Postautor: plaszak » 18 lip 2023, 23:02

Plus też za to, że na dziedzińcu wewnętrznym przewidziano jakieś zagospodarowanie z zielenią, a nie zrobiono tam parkingu dla samochodów.

Obrazek
Wizualizacja: deweloper Bryksy

Szkoda, że pomiędzy balkonami na jednej płycie nie postawiono normalnych ścianek, tylko chyba będą tam jakieś przegródki z poliwęglanu albo podobnego materiału.

Swoją drogą, wygląda na to, że na parterze też tu będą mieszkania, a od strony ul. Lipskiej, to będą lokale usługowe, czy też mieszkalne?

megi
Posty: 741
Rejestracja: 05 maja 2015, 16:46

Re: Wizualizacje bloku Lipska 16 Kraków / deweloper Bryksy - opinie i informacje na forum

Postautor: megi » 19 lip 2023, 11:21

Szkoda, że na balkonach takie nudne barierki zrobili, takie dosyć po taniości. Podobnie, jak przy tych oknach balkonowych, takie balkony francuskie. A można zamiast takiej barierki wstawić szybę, albo zrobić dzielone poprzecznie okno. Niemniej plus za duże przeszklenia, w tych większych mieszkaniach, to właściwie całe ściany w pomieszczeniach przeszklone zostały - to całkiem fajne jest. Pytanie jaki widok będzie przez takie okna, ale jeżeli będą to domy jednorodzinne, to z wyższych pięter może być tam nieźle. Plus dużo światła w mieszkaniach.


Fei
Posty: 9
Rejestracja: 29 cze 2023, 8:49

Re: Wizualizacje bloku Lipska 16 Kraków / deweloper Bryksy - opinie i informacje na forum

Postautor: Fei » 19 lip 2023, 11:37

megi pisze: Pytanie jaki widok będzie przez takie okna, ale jeżeli będą to domy jednorodzinne, to z wyższych pięter może być tam nieźle.


Plus minus widok z wysokości czwartego piętra. Forum nie pozwala na wrzucenie zdjęć w wyższej jakości, jeśli ktoś jest zainteresowany mogę udostępnić

dji_fly_20230528_200308_374_1685303262888_pano_optimized.JPG
dji_fly_20230528_200308_374_1685303262888_pano_optimized.JPG (192.57 KiB) Przejrzano 1580 razy

megi
Posty: 741
Rejestracja: 05 maja 2015, 16:46

Re: Wizualizacje bloku Lipska 16 Kraków / deweloper Bryksy - opinie i informacje na forum

Postautor: megi » 19 lip 2023, 12:42

Nieźle całkiem to wygląda z takiej perspektywy. Co do zdjęcia, to chyba jest zbyt szerokie i nie mieści się w szpalcie. Ale w razie czego, to zawsze można skorzystać ze stron takich, jak np. postimages.org

A tak z ciekawości, zdjęcie było robione dronem latającym na odpowiedniej wysokości (czwartego piętra)?

Fei
Posty: 9
Rejestracja: 29 cze 2023, 8:49

Re: Wizualizacje bloku Lipska 16 Kraków / deweloper Bryksy - opinie i informacje na forum

Postautor: Fei » 19 lip 2023, 13:09

megi pisze:A tak z ciekawości, zdjęcie było robione dronem latającym na odpowiedniej wysokości (czwartego piętra)?


Dokładnie :) jest to wysokość 13-14 metrów, czyli plus minus wysokość czwartego piętra

Stregoborr
Posty: 19
Rejestracja: 16 lip 2023, 15:39

Re: Wizualizacje bloku Lipska 16 Kraków / deweloper Bryksy - opinie i informacje na forum

Postautor: Stregoborr » 19 lip 2023, 16:40

Fei pisze:
megi pisze: Pytanie jaki widok będzie przez takie okna, ale jeżeli będą to domy jednorodzinne, to z wyższych pięter może być tam nieźle.


Plus minus widok z wysokości czwartego piętra. Forum nie pozwala na wrzucenie zdjęć w wyższej jakości, jeśli ktoś jest zainteresowany mogę udostępnić

dji_fly_20230528_200308_374_1685303262888_pano_optimized.JPG

Czy możesz mi przesłać to zdjęcie w wiadomości prywatnej? Akurat wybraliśmy mieszkanie na 4 piętrze z tym widokiem :)

Fei
Posty: 9
Rejestracja: 29 cze 2023, 8:49

Re: Wizualizacje bloku Lipska 16 Kraków / deweloper Bryksy - opinie i informacje na forum

Postautor: Fei » 19 lip 2023, 16:49

Stregoborr pisze:Czy możesz mi przesłać to zdjęcie w wiadomości prywatnej? Akurat wybraliśmy mieszkanie na 4 piętrze z tym widokiem :)


Masz zablokowane prywatne wiadomości ;) Możesz wysłać do mnie to odpiszę


megi
Posty: 741
Rejestracja: 05 maja 2015, 16:46

Re: Wizualizacje bloku Lipska 16 Kraków / deweloper Bryksy - opinie i informacje na forum

Postautor: megi » 19 lip 2023, 17:06

Fei pisze:
Stregoborr pisze:Czy możesz mi przesłać to zdjęcie w wiadomości prywatnej? Akurat wybraliśmy mieszkanie na 4 piętrze z tym widokiem :)

Masz zablokowane prywatne wiadomości ;) Możesz wysłać do mnie to odpiszę

Wrzuć przez jakiś hosting, jak ten: postimages.org - też chętnie zobaczę, a pewnie i więcej osób.




Wróć do „Lipska 16 Kraków od Bryksy - forum mieszkańców osiedla”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość