Budowa inwestycji Lipska 16 w Krakowie (deweloper Bryksy) - zdjęcia i informacje na forum

Forum przeznaczone dla osób, które już kupiły lub chcą kupić nowe mieszkanie w Krakowie w inwestycji Lipska 16 za którą odpowiada deweloper Bryksy. Zapraszamy do wymiany informacji i opinii
plaszak
Posty: 372
Rejestracja: 01 gru 2019, 1:49

Re: Budowa inwestycji Lipska 16 w Krakowie (deweloper Bryksy) - zdjęcia i informacje na forum

Postautor: plaszak » 19 lut 2024, 11:09

No i generalny wykonawca Expres Konkurent buduje chyba dla dewelopera Bryksy jeszcze jedną inwestycję w Krakowie, tj. nowy blok przy Bohomolca-Krzesławickiej, tam chyba jest już przedostatnie piętro budowane, więc może przerzucą część sił na tą budowę. Trudno powiedzieć, ale myślę, że nie będzie problemów z terminami.


Stregoborr
Posty: 19
Rejestracja: 16 lip 2023, 15:39

Re: Budowa inwestycji Lipska 16 w Krakowie (deweloper Bryksy) - zdjęcia i informacje na forum

Postautor: Stregoborr » 23 lut 2024, 15:09

plaszak pisze:No i generalny wykonawca Expres Konkurent buduje chyba dla dewelopera Bryksy jeszcze jedną inwestycję w Krakowie, tj. nowy blok przy Bohomolca-Krzesławickiej, tam chyba jest już przedostatnie piętro budowane, więc może przerzucą część sił na tą budowę. Trudno powiedzieć, ale myślę, że nie będzie problemów z terminami.


Z tego co pamiętam, to w całości jest to technologia monolityczna. Jedynie niektóre ściany wypełniające będą wykonywane z silikatu, czyli podobnie jak na Domosferze. Mam nadzieję że masz rację i teraz z dnia na dzień będzie widoczny postęp - chociaż dlatego że zima w tym roku jest naprawdę łagodna dla generalnych wykonawców.

plaszak
Posty: 372
Rejestracja: 01 gru 2019, 1:49

Re: Budowa inwestycji Lipska 16 w Krakowie (deweloper Bryksy) - zdjęcia i informacje na forum

Postautor: plaszak » 25 mar 2024, 15:30

Był ktoś może ostatnio na budowie i napisze jak sytuacja? Które piętro jest aktualnie wystawione? Jak myślicie, kiedy skończą budować bryłę budynku Lipska 16?


cukierek
Posty: 2
Rejestracja: 22 kwie 2023, 19:40

Re: Budowa inwestycji Lipska 16 w Krakowie (deweloper Bryksy) - zdjęcia i informacje na forum

Postautor: cukierek » 03 kwie 2024, 9:23

Jak byliśmy w ten weekend, to kończyli budowę 2. piętra i zaczęli 3. Jeśli chodzi o samą bryłę budynku, to myślę, że może to być czerwiec.

plaszak
Posty: 372
Rejestracja: 01 gru 2019, 1:49

Re: Budowa inwestycji Lipska 16 w Krakowie (deweloper Bryksy) - zdjęcia i informacje na forum

Postautor: plaszak » 03 kwie 2024, 13:45

Dzięki za info., muszę się kiedyś przejść zrobić jakieś zdjęcie. Na forum były zdjęcia innej inwestycji Bryksy - Domosfera 2, chyba to w podobnym czasie zaczynali, chyba ten sam generalny wykonawca... i tam już stoi blok (podwójny), a do tego wstawiają okna. Tu chyba nieco mniej się spieszą.



Wróć do „Lipska 16 Kraków od Bryksy - forum mieszkańców osiedla”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości