Budowa inwestycji Lipska 16 w Krakowie (deweloper Bryksy) - zdjęcia i informacje na forum

Forum przeznaczone dla osób, które już kupiły lub chcą kupić nowe mieszkanie w Krakowie w inwestycji Lipska 16 za którą odpowiada deweloper Bryksy. Zapraszamy do wymiany informacji i opinii
Stregoborr
Posty: 19
Rejestracja: 16 lip 2023, 15:39

Re: Budowa inwestycji Lipska 16 w Krakowie (deweloper Bryksy) - zdjęcia i informacje na forum

Postautor: Stregoborr » 09 gru 2023, 21:02

BMX pisze:
Fei pisze:Parę zdjęć z poprzedniej niedzieli, widać że ruszyła już budowa

Udało się może zrobić jakieś nowe zdjęcia z drona, albo z powierzchni ziemi?

Dodaje link do zdjęcia zrobionego przez szparę ogrodzenia placu budowy :)

Obrazek


bohom
Posty: 131
Rejestracja: 01 maja 2023, 15:40

Re: Budowa inwestycji Lipska 16 w Krakowie (deweloper Bryksy) - zdjęcia i informacje na forum

Postautor: bohom » 10 gru 2023, 19:28

Mam wrażenie, że ta inwestycja ruszała w podobnym czasie, co projekt tego samego dewelopera przy ul. Bohomolca (Domosfera 2). A tam, to już 3 piętro zaczynają robić, więc postęp jest o wiele szybszy. Inna sprawa, że tam wykop był niewielki, ze względu na ukształtowanie terenu.

Fei
Posty: 9
Rejestracja: 29 cze 2023, 8:49

Re: Budowa inwestycji Lipska 16 w Krakowie (deweloper Bryksy) - zdjęcia i informacje na forum

Postautor: Fei » 10 gru 2023, 21:51

BMX pisze:Udało się może zrobić jakieś nowe zdjęcia z drona, albo z powierzchni ziemi?


Tak, kilka zdjęć z dzisiaj. Nie mam pojęcia czy ten poziom zaawansowania prac jest normalny na tym etapie czy nie

Obrazek

Obrazek

Obrazek


Stregoborr
Posty: 19
Rejestracja: 16 lip 2023, 15:39

Re: Budowa inwestycji Lipska 16 w Krakowie (deweloper Bryksy) - zdjęcia i informacje na forum

Postautor: Stregoborr » 11 gru 2023, 10:12

Fei pisze:
BMX pisze:Udało się może zrobić jakieś nowe zdjęcia z drona, albo z powierzchni ziemi?


Tak, kilka zdjęć z dzisiaj. Nie mam pojęcia czy ten poziom zaawansowania prac jest normalny na tym etapie czy nie

Wielkie dzięki za zdjęcia :) Oceniając postęp prac względem terminu ich rozpoczęcia, to postęp jest prawidłowy. Natomiast nie wiem jak on wygląda w stosunku do harmonogramu założonego pomiędzy GW a Bryksym - bardzo długo zajął im etap od przygotowania placu budowy, po zabezpieczenie ścian wykopu poprzez wzmocnienie podłoża - później wykop i płyta szła naprawdę w satysfakcjonującym tempie.

BMX
Posty: 183
Rejestracja: 09 paź 2020, 23:25

Re: Budowa inwestycji Lipska 16 w Krakowie (deweloper Bryksy) - zdjęcia i informacje na forum

Postautor: BMX » 16 sty 2024, 9:39

Na pewno nie takie spektakularne te zdjęcia, jak z drona, ale dorzucam własne, nie tak dawno wrzucone.

Obrazek

Mam wrażenie, że nie idzie to jakoś bardzo szybko ostatnio, no ale były święta i zima też przeszła niezła.

BMX
Posty: 183
Rejestracja: 09 paź 2020, 23:25

Re: Budowa inwestycji Lipska 16 w Krakowie (deweloper Bryksy) - zdjęcia i informacje na forum

Postautor: BMX » 16 sty 2024, 9:41

Jest już deskowanie pod strop nad garażem podziemnym, być może już wylali tą płytę.

Obrazek

Jak już wyjdzie ponad ziemię, to myślę, że zacznie iść szybciej. Tym bardziej, że jeszcze kilka tygodni i pogoda też powinna się zmieniać.

3stronny
Posty: 59
Rejestracja: 01 sie 2023, 17:32

Re: Budowa inwestycji Lipska 16 w Krakowie (deweloper Bryksy) - zdjęcia i informacje na forum

Postautor: 3stronny » 18 sty 2024, 10:15

Wydawało mi się, że to zaczynali budować w podobnym czasie, co inwestycję przy Bohomolca, ale tam już stoi kilka pięter, tu ciągle wychodzi spod ziemi.

Fei
Posty: 9
Rejestracja: 29 cze 2023, 8:49

Re: Budowa inwestycji Lipska 16 w Krakowie (deweloper Bryksy) - zdjęcia i informacje na forum

Postautor: Fei » 22 sty 2024, 15:55

To jeszcze mały update z góry, pierwsze ściany stoją. Ale chyba zima faktycznie spowolniła tempo

Obrazek


plaszak
Posty: 372
Rejestracja: 01 gru 2019, 1:49

Re: Budowa inwestycji Lipska 16 w Krakowie (deweloper Bryksy) - zdjęcia i informacje na forum

Postautor: plaszak » 19 lut 2024, 11:05

ajk pisze:
Stregoborr pisze:Jak oceniacie stan realizowanych prac przy Lipskiej 16? Czy tempo jest zadowalające?

Dziś oglądaliśmy postęp prac. Wydaje się, że parter już stoi i pierwsze piętro jest w budowie, więc chyba budowa nabrała tempa :)

To wreszcie ruszyło z kopyta, a skoro już jest parter jest i pierwsze piętro w trakcie, to pewnie teraz już pójdzie nieźle. Najwięcej czasu zajmują zwykle prace ziemne, stabilizacja terenu, zbrojenia i budowa poziomu podziemnego. Pietra już idą szybciutko.

plaszak
Posty: 372
Rejestracja: 01 gru 2019, 1:49

Re: Budowa inwestycji Lipska 16 w Krakowie (deweloper Bryksy) - zdjęcia i informacje na forum

Postautor: plaszak » 19 lut 2024, 11:05

A jak to wygląda, leją wszystko z betonu czy budują też z jakiegoś pustaka, ceramicznego albo silikatowego?



Wróć do „Lipska 16 Kraków od Bryksy - forum mieszkańców osiedla”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość