Osiedle Nowe Zabłocie w Krakowie / deweloper Chemobudowa - zdjęcia bloków i opinie
Osiedle Nowe Zabłocie w Krakowie / deweloper Chemobudowa - zdjęcia bloków i opinie
Jest gotowy pierwszy etap osiedla Nowe Zabłocie w Krakowie, można się tam przejść i samemu obejrzeć, jak to wygląda. Zresztą już chyba nawet ruszyły odbiory mieszkań w tym pierwszym etapie.
Re: Osiedle Nowe Zabłocie w Krakowie / deweloper Chemobudowa - zdjęcia bloków i opinie
Bloki na osiedlu prezentują się tak:

Blok wygląda zupełnie poprawnie, choć nie jest to jakaś architektura wysokich lotów, powiedziałbym nawet, że jeśli chodzi o wygląd, to gorzej niż Matexi i YIT, czyli osiedla deweloperów również budujących w tej okolicy.

Sporo elewacji w płytkach ceramicznych i ona całkiem dobrze wygląda, balkony spore, zwłaszcza takie narożne, ogólnie mieszkania mogą być wygodne.

Blok wygląda zupełnie poprawnie, choć nie jest to jakaś architektura wysokich lotów, powiedziałbym nawet, że jeśli chodzi o wygląd, to gorzej niż Matexi i YIT, czyli osiedla deweloperów również budujących w tej okolicy.

Sporo elewacji w płytkach ceramicznych i ona całkiem dobrze wygląda, balkony spore, zwłaszcza takie narożne, ogólnie mieszkania mogą być wygodne.
Re: Osiedle Nowe Zabłocie w Krakowie / deweloper Chemobudowa - zdjęcia bloków i opinie
A jeszcze jeśli chodzi o balkony, to część jest poza linia elewacji, a część z nich to loggie.

Są też porobione jakieś wcięcia w tej elewacji i to jest na plus, bo wygląda trochę ciekawiej.

Na plus też moim zdanie duża liczba lokali usługowych, które są chyba na całych parterach, więc jest szansa tam na całkiem żywe miasto.

Są też porobione jakieś wcięcia w tej elewacji i to jest na plus, bo wygląda trochę ciekawiej.

Na plus też moim zdanie duża liczba lokali usługowych, które są chyba na całych parterach, więc jest szansa tam na całkiem żywe miasto.
Re: Osiedle Nowe Zabłocie w Krakowie / deweloper Chemobudowa - zdjęcia bloków i opinie
Dodaję jeszcze kilka zdjęć z takiego, chyba najbardziej nieoczywistego i zaskakującego fragmentu tego osiedla.

Wiem, że niby nic, bo sobie jakieś drzewo rośnie w dziurze pomiędzy budynkami, ale dla mnie to jednak było dosyć nieoczywiste i zaskakujące.

Nie jest może jakieś super bujne, ale mam nadzieję, że przeżyje. I do tego chyba ktoś ma taki taras, z dziurą w środku, z której wystaje drzewo - podoba mi się taki koncept.

Wiem, że niby nic, bo sobie jakieś drzewo rośnie w dziurze pomiędzy budynkami, ale dla mnie to jednak było dosyć nieoczywiste i zaskakujące.

Nie jest może jakieś super bujne, ale mam nadzieję, że przeżyje. I do tego chyba ktoś ma taki taras, z dziurą w środku, z której wystaje drzewo - podoba mi się taki koncept.
Re: Osiedle Nowe Zabłocie w Krakowie / deweloper Chemobudowa - zdjęcia bloków i opinie
No i do tego jest jeszcze przejście na drugą stronę bloku.

W przejściu lokale usługowe - moim zdaniem bardzo fajny akcent.

W przejściu lokale usługowe - moim zdaniem bardzo fajny akcent.
Wróć do „Nowe Zabłocie Kraków - Chemobudowa / PHN (Willa Pana Tadeusza) - forum mieszkańców osiedla”
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość