Opinie o deweloperze Mota Engil Kraków na forum

Forum zawierające opinie o firmach deweloperskich i generalnych wykonawcach budujących w Krakowie i innych miastach Małopolski. Prosimy o wyważone i uzasadnione oceny deweloperów.
bobo
Posty: 129
Rejestracja: 26 maja 2016, 17:54

Opinie o deweloperze Mota Engil Kraków na forum

Postautor: bobo » 30 maja 2016, 13:16

Rozglądam się od jakiegoś czasu za mieszkaniem i oczywiście interesują mnie oceny deweloperów, bo dobrze wiedzieć z kim podpisuje się umowę, nierzadko na prawie całe życie i w mieszkaniu od kogo będzie się mieszkało pewnie do późnej starości :idea: Mnie z kolei interesuje to, jakie ma opinie Mota Engil deweloper, który całkiem sporo buduje w Krakowie i ma już na swoim koncie zarówno zrealizowane projekty, takie jak na przykład Fajny Dom Kraków (nadal jeszcze są tam stawiane kolejne etapy), jak i takie, które dopiero powstają, czyli na przykład inwestycja Varmelo na 29 Listopada - właśnie zakup nowego mieszkania w Krakowie tam mnie zastanawia. Ale chciałbym właśnie poznać na forum opinie o tej firmie, jakie są nowe mieszkania od Mota Engil, czy są zbudowane tak, jak trzeba, czy nie ma z nimi problemów i czy ewentualne poprawki są sprawnie usuwane. Czy firma wyrabia się tak, jak trzeba ze wszystkimi terminami :?: Jeśli chodzi o wielkość tego przedsiębiorstwa, to wydaje się dosyć duże i chyba pewne, robią też zlecenia infrastrukturalne... To jest tu ktoś, kto już kupił od nich mieszkanie i podzieli się jakimiś spostrzeżeniami na ten temat i opiniami :?:


JUREK BUD
Posty: 3
Rejestracja: 06 lis 2017, 19:59

Re: Opinie o deweloperze Mota Engil Kraków na forum

Postautor: JUREK BUD » 06 lis 2017, 20:00

witam,
stanowczo wszystkim odradzam DEWELOPERA MOTA - ENGIL!!!!
JAKOŚĆ TOTALNE DNO!, NA PIERWSZYM ETAPIE, LUDZIOM ODPADAJĄ BALKONY, TYNKI, TARASY ITD
ELEWACJE STAN KRYTYCZNY, BLOKI, KTÓRĘ MAJĄ PO PARE LAT WYGLĄDAJĄ GORZEJ NIŻ KAMIENICE W CENTRUM CO MAJĄ PO KILKASET LAT!!!!!!!!!!!

NIE ROZUMIEM, JAK MOŻNA BYŁO DOPEŁNIĆ TAKIEJ FUSZERKI!

Przepraszzam za mój Caps LOCK,
ale mamy dużo nie przyjemności, dzięki " tym ludziom".
Każdy ciągie w swoją stronę.
Pare słów o nowym:
jakość jeszcze gorsza niż na 1 etapie, ściany pękają notorczynie, elewacja robiona w jesień./zima.. słyszałem że mieli okropne problemy na bloku C I D czyli zielonym i pomarańczowym. W balkonach porobiły się baseny z wodą itd.

Odradzam, chyba, że lubicie wywalać pieniądze w błoto.

Może kogoś uda mi się przestrzec.
Pozdrawiam.

Precz Deweloperom, niskiej jakości z KRAKOWA!!!! i z Polski!

Nowy
Posty: 1626
Rejestracja: 05 lip 2015, 13:43

Re: Opinie o deweloperze Mota Engil Kraków na forum

Postautor: Nowy » 06 lis 2017, 23:06

JUREK BUD pisze:jakość jeszcze gorsza niż na 1 etapie, ściany pękają notorczynie, elewacja robiona w jesień./zima.. słyszałem że mieli okropne problemy na bloku C I D czyli zielonym i pomarańczowym. W balkonach porobiły się baseny z wodą itd.

Można prosić o jakieś zdjęcia na potwierdzenie tych opinii? I nie piszemy na forum dużymi literami, chyba lepiej to zmienić, bo narusza trochę zasady...


kiui
Posty: 12
Rejestracja: 05 sty 2017, 16:14

Forum i opinie o deweloperze Mota Engil budującym Vermelo Kraków

Postautor: kiui » 17 sty 2019, 15:35

Witam,
wszystkim odradzam calkowicie tego dewelopera. Kontakt jest tragiczny - na przeslanie dokumentow czeka sie tygodniami, a z dzialem technicznym jest jedynie kontakt mailowy (nie odpowiadaja na maile).
Na poprawke usterek czekalem 2 miesiace - po poprawieniu pierwszych usterek okazalo sie ze ekipa poprawiajac jedne zrobila kolejne np. nowe rysy na oknach... tragedia.
Z tego co wiem nie jest to jedynie moja opinia... moim zdaniem szkoda nerwow

etamin
Posty: 5
Rejestracja: 17 lis 2015, 9:56

Re: Opinie o deweloperze Mota Engil Kraków na forum

Postautor: etamin » 22 sty 2019, 23:34

Ostatecznie udało się rozwiązać problem? Jakiego typu inne usterki masz na myśli? Chętnie dowiem się więcej

kiui
Posty: 12
Rejestracja: 05 sty 2017, 16:14

Re: Opinie o deweloperze Mota Engil Kraków na forum

Postautor: kiui » 24 sty 2019, 12:16

Ostatecznie tak.
Po zgloszeniu usterek czekalem miesiac na poprawki (wiadomosc o poprawkach przyszla w ostatni dzien - deweloper ma 30 dni).
Kiedy przyjechalem odebrac poprawki okazalo sie ze nie wszystko zostalo poprawione i pojawily sie nowe usterki... np porysowane okno
Wiec kolejne podejscie z osoba techniczna i kolejny miesiac czekania.
Przyznaje ze ostatecznie zgloszone rzeczy zostaly naprawione ale to nie powinno tak wygladac

etamin
Posty: 5
Rejestracja: 17 lis 2015, 9:56

Re: Opinie o deweloperze Mota Engil Kraków na forum

Postautor: etamin » 29 sty 2019, 11:38

kiui pisze:Po zgloszeniu usterek ...

Hej z ciekawosci z czym miałes problemy przy odbiorze? Wkrotce czeka mnie to samo i zastanawiam sie na co zwrocic uwage.

ragar
Posty: 438
Rejestracja: 01 maja 2015, 12:39

Re: Opinie o deweloperze Mota Engil Kraków na forum

Postautor: ragar » 29 lis 2019, 0:09

No ale ludzie kupują od dewelopera Mota Engil mieszkania i chyba nieźle się w nim ich mieszka. Byłem u znajomych i nie mają większych zastrzeżeń to tego, co dostali od firmy, która wybudowała im mieszkanie.



Wróć do „Opinie o deweloperach i generalnych wykonawcach budujących mieszkania i biura”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości