Atal opóżnienia na budowie inwestycji - Nowy Targówek Warszawa

Forum przeznaczone dla osób, które już kupiły lub chcą kupić nowe mieszkanie w Warszawie w inwestycji Nowy Targówek, za którą odpowiada deweloper Atal. Zapraszamy do wymiany informacji i opinii
AnnAGA
Posty: 49
Rejestracja: 30 lip 2017, 21:26

Re: Atal opóżnienia na budowie inwestycji - Nowy Targówek Warszawa

Postautor: AnnAGA » 08 lut 2018, 14:16

Dzwoniłam przed chwilą do inżyniera pani Kaji.
Zapytałam się kiedy zostanie podłączona woda do budynku na co odpowiedziała że chwilę przez odbiorami.
Wspomniała ze woda w budynkach jest, tylko że tzw tymczasowa - może to jest jakieś rozwiązanie by oddać klucze w terminie nie uzależniając tego od podłączenia do docelowej sieci....
???
poczekajmy jeszcze miesiąc - wtedy się rozstrzygnie -albo dostaniemy wezwanie do odbioru albo info o przesunięciu (nic nowego nie odkryłam ;) ).

Czy osoby, które powołują się na MPWiK dysponują dostępem do wiarygodnych osób? Pracownicy, jak w każdej firmie, mają różny poziom kompetencji i wiedzy.
Szkoda by było byśmy się stresowali jeśli okazałoby się, że źródło w MPWiK jest niskiej jakości.


pawerez
Posty: 27
Rejestracja: 10 sie 2017, 12:18

Re: Atal opóżnienia na budowie inwestycji - Nowy Targówek Warszawa

Postautor: pawerez » 09 lut 2018, 17:16

tymczasowa woda potrzebna była między innymi do sprawdzenia szczelności instalacji. swoją drogą dwa razy byłem u siebie i pierwszym razem miałem mokrą ścianę w sypialni a drugim razem mokrą w salonie nad grzejnikiem, mam nadzieję że ostatecznie z tą szczelnością będzie lepiej :oops:

jo_jo
Posty: 5
Rejestracja: 04 lut 2018, 17:05

Re: Atal opóżnienia na budowie inwestycji - Nowy Targówek Warszawa

Postautor: jo_jo » 10 lut 2018, 7:39

Ja też widziałam mokrą ścianę w swoim mieszkaniu - na korytarzu, tam gdzie komin wentylacyjny. Była żółta i pomarszczona, miesiąc temu :-(

Przepadł mi już jeden kredyt - miałam 90 dni na wypłacenie kasy od uzyskania kredytu, ale w związku z opóźnieniem nie wypłaciłam i umowa wygasła, a teraz mam czekać na konkretne informacje o odbiorze i dopiero wtedy znowu starać się o nowy kredyt, tylko maksymalnie opóźnić odbiór kluczy... czy ktoś też tak ma? Czy macie może jakiś lepszy pomysł na kredyt w tej sytuacji? ;-)


pawerez
Posty: 27
Rejestracja: 10 sie 2017, 12:18

Re: Atal opóżnienia na budowie inwestycji - Nowy Targówek Warszawa

Postautor: pawerez » 11 lut 2018, 16:38

W ing od decyzji kredytowej jest 90 dni na podpisanie umowy a później kolejne 180 dni na uruchomienie czyli od decyzji do uruchomienia razem 9 miesięcy to Atal powinien zdążyć urodzić te bloki :lol: :lol:

Magda.Lena
Posty: 1
Rejestracja: 15 lut 2018, 18:21

Re: Atal opóżnienia na budowie inwestycji - Nowy Targówek Warszawa

Postautor: Magda.Lena » 15 lut 2018, 18:27

A czy ktoś z Państwa ma informację od Atalu kiedy oddanie 1 i 2 etapu ? Co z droga ? Przejściem dla pieszych przy Wincentego ? Latarniami na osiedlu ?



Wróć do „Nowy Targówek od Atal Warszawa - forum mieszkańców osiedla”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości