Osiedle Wizjonerów / Mieszkaj w Mieście Kraków forum opinie (mieszkania Bronowice)

Budowy nowych mieszkań i domów w Krakowie i innych miastach - zdjęcia, relacje, nowe informacje, ceny mieszkań.
ania1
Posty: 13
Rejestracja: 27 lut 2018, 11:41

Re: Osiedle Mieszkaj w Mieście Kraków forum opinie (mieszkania Bronowice)

Postautor: ania1 » 24 kwie 2018, 8:11

A jak jest z dojazdem do centrum miasta?


słoik_ze_wsi
Posty: 54
Rejestracja: 20 mar 2017, 10:05

Re: Osiedle Mieszkaj w Mieście Kraków forum opinie (mieszkania Bronowice)

Postautor: słoik_ze_wsi » 24 kwie 2018, 8:17

ania1 pisze:A jak jest z dojazdem do centrum miasta?

Generalnie osiedle jest bardzo dobrze skomunikowane, dojazd do centrum jest bezproblemowy, a w perspektywie roku będzie jeszcze lepiej ze względu na SKA, ale trzeba pamiętać, że niedługo rozpoczyna się remont torów tramwajowych, który potrwa 10 miesięcy.

flaming09
Posty: 1
Rejestracja: 24 kwie 2018, 12:28

Re: Osiedle Mieszkaj w Mieście Kraków forum opinie (mieszkania Bronowice)

Postautor: flaming09 » 24 kwie 2018, 12:31

A ja przestrzegę trochę potencjalnych kupujących przez tym deweloperem.

Kupiłam mieszkanie w etapie 2.1. Do momentu podpisania umowy deweloperskiej wszystko jest super - wszyscy są mili, pomocni. Po podpisaniu zaczynają się schody. Otrzymanie jakichkolwiek dokumentów dotyczących mieszkania graniczy z cudem - nic nie chcą wysyłać, o wszystko trzeba bo kilka razy prosić. Na jakiekolwiek zmiany lokatorskie nie wyrażają zgody. Informacje przekazywane mailowo są lakoniczne. Termin odbioru - niby od sierpnia, ale nadal nic nie wiadomo. Ciężki kontakt.


pozdro
Posty: 2714
Rejestracja: 08 mar 2016, 17:33

Re: Osiedle Mieszkaj w Mieście Kraków forum opinie (mieszkania Bronowice)

Postautor: pozdro » 24 kwie 2018, 22:24

słoik_ze_wsi pisze:
ania1 pisze:A jak jest z dojazdem do centrum miasta?

Generalnie osiedle jest bardzo dobrze skomunikowane, dojazd do centrum jest bezproblemowy, a w perspektywie roku będzie jeszcze lepiej ze względu na SKA, ale trzeba pamiętać, że niedługo rozpoczyna się remont torów tramwajowych, który potrwa 10 miesięcy.


Roku to raczej nie pewnie będzie trzeba do grudnia 2021 poczekać, no i kwestia kiedy ta kładka nad ulica powstanie i czy powstanie. No i jak ostatecznie to SKM będzie jeździć fajnie jakby co 10-15min jeździło większość dnia S1 i S3, ale kto to wie w sumie.

pozdro
Posty: 2714
Rejestracja: 08 mar 2016, 17:33

Re: Osiedle Mieszkaj w Mieście Kraków forum opinie (mieszkania Bronowice)

Postautor: pozdro » 24 kwie 2018, 22:26

flaming09 pisze:A ja przestrzegę trochę potencjalnych kupujących przez tym deweloperem.

Kupiłam mieszkanie w etapie 2.1. Do momentu podpisania umowy deweloperskiej wszystko jest super - wszyscy są mili, pomocni. Po podpisaniu zaczynają się schody. Otrzymanie jakichkolwiek dokumentów dotyczących mieszkania graniczy z cudem - nic nie chcą wysyłać, o wszystko trzeba bo kilka razy prosić. Na jakiekolwiek zmiany lokatorskie nie wyrażają zgody. Informacje przekazywane mailowo są lakoniczne. Termin odbioru - niby od sierpnia, ale nadal nic nie wiadomo. Ciężki kontakt.

Serio taka tragedia? Może za dużo pytasz :)

słoik_ze_wsi
Posty: 54
Rejestracja: 20 mar 2017, 10:05

Re: Osiedle Mieszkaj w Mieście Kraków forum opinie (mieszkania Bronowice)

Postautor: słoik_ze_wsi » 25 kwie 2018, 8:49

flaming09 pisze:A ja przestrzegę trochę potencjalnych kupujących przez tym deweloperem.

Ja po meeeeega długiej analizie opcji mieszkaniowych w Krakowie niedawno zdecydowałem się na zakup w etapie 2.1. Moje doświadczenia ze współpracy z deweloperem są odwrotne - aktualnie najlepsze z dotychczasowych. Zdecydowanie najgorzej rozmawiało się z przedstawicielami z ATAL.
Co do zmian lokatorskich to przecież od samego początku komunikowali, że nie będą wyrażać zgody na żadne w celu usprawnienia procesu odbioru inwestycji.

wiedzmin
Posty: 15
Rejestracja: 27 mar 2017, 22:05

Re: Osiedle Mieszkaj w Mieście Kraków forum opinie (mieszkania Bronowice)

Postautor: wiedzmin » 10 maja 2018, 16:17

Z aktualizacją zdjęć też słabo. Jest maj a na stronie zdjęcia z lutego.

Nika2
Posty: 4
Rejestracja: 28 mar 2018, 14:57

Re: Osiedle Mieszkaj w Mieście Kraków forum opinie (mieszkania Bronowice)

Postautor: Nika2 » 25 maja 2018, 19:12

wrzucili zdjęcia z budowy z kwietnia. I słyszałam, że inwestor serio do tematu parku podchodzi- bierze na siebie nie tylko koszty projektu, ale również połowę kosztów wykonania. Może ktoś dotarł do jakichś planów tego parku?


pozdro
Posty: 2714
Rejestracja: 08 mar 2016, 17:33

Re: Osiedle Mieszkaj w Mieście Kraków forum opinie (mieszkania Bronowice)

Postautor: pozdro » 26 maja 2018, 7:45

Wszystko fajnje tylko zamiast miasto zaplacic za park to zaplaca kupujacy mieszkania.

dziuba
Posty: 23
Rejestracja: 09 lut 2018, 10:42

Re: Osiedle Mieszkaj w Mieście Kraków forum opinie (mieszkania Bronowice)

Postautor: dziuba » 09 lip 2018, 14:49

Witam,

czy wiadomo Wam kiedy są planowane odbiory? Czy przynajmniej wrzesień jest realnym terminem?



Wróć do „Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot], zulov i 35 gości