Wyrzucanie śmieci powstałych przy wykańczaniu mieszkań na Srebrnych Orłów

Na prośbę kilku osób z, które udzielały się w wątku o inwestycji dewelopera Acatm Srebrnych Orłów, zakładamy nowy dział forum dla mieszkańców tej inwestycji, zapraszam do dodawania tu nowych dotyczących jej tematów.
jakubo
Posty: 42
Rejestracja: 25 lis 2015, 11:07

Wyrzucanie śmieci powstałych przy wykańczaniu mieszkań na Srebrnych Orłów

Postautor: jakubo » 24 kwie 2016, 21:40

Zachęcam do wyrzucania odpadów trudnych ( GRUZ, STYROPIAN ITP) W punkcie MPO tak zwana Lamusownia bo jak patrzę na tą segregacje to masakra.


basmati82
Posty: 35
Rejestracja: 01 mar 2016, 1:36

Re: Wyrzucanie śmieci powstałych przy wykańczaniu mieszkań na Srebrnych Orłów

Postautor: basmati82 » 25 kwie 2016, 15:00

Ale jak to, nie ma jeszcze podstawionego kontenera właśnie na takie odpadki, których sporo powstaje podczas prac wykończeniowych w mieszkaniu :?: Standardowo zarządca nieruchomości powinien coś takiego zapewnić na czas, w którym większość ludzi będzie zajmowała się wykańczaniem i urządzaniem nowych kupionych mieszkań :idea: Pewnie i tu się pojawi w niedalekiej przyszłości taki :)

jakubo
Posty: 42
Rejestracja: 25 lis 2015, 11:07

Re: Wyrzucanie śmieci powstałych przy wykańczaniu mieszkań na Srebrnych Orłów

Postautor: jakubo » 25 kwie 2016, 22:11

basmati82 pisze:Ale jak to, nie ma jeszcze podstawionego kontenera właśnie na takie odpadki, których sporo powstaje podczas prac wykończeniowych w mieszkaniu :?: Standardowo zarządca nieruchomości powinien coś takiego zapewnić na czas, w którym większość ludzi będzie zajmowała się wykańczaniem i urządzaniem nowych kupionych mieszkań :idea: Pewnie i tu się pojawi w niedalekiej przyszłości taki :)


Ja tam nie czekałem tylko popakowałem w worki i w sobotę zawiozłem do mpo
Moze trzeba zadzwonic do administratora bo wiem ze mpo tej sterty to raczej nie zabierze... Gruzu nie biorą


rawoj
Posty: 12
Rejestracja: 06 maja 2016, 8:26

Re: Wyrzucanie śmieci powstałych przy wykańczaniu mieszkań na Srebrnych Orłów

Postautor: rawoj » 06 maja 2016, 8:34

Ja rowniez we wlasnym zakresie pozbywalem sie materialow budowlanych bo taka byla umowa. Niestety kilku mieszkancow postanowilo usypac kurhan z gruzu i inny smieci kolo smietnika. Z tego co widze to dzisiaj podjechal kontener wiec licze, ze osoby odpowiedzialne za kurhan przeniosa swoje smieci.

jakubo
Posty: 42
Rejestracja: 25 lis 2015, 11:07

Re: Wyrzucanie śmieci powstałych przy wykańczaniu mieszkań na Srebrnych Orłów

Postautor: jakubo » 18 maja 2016, 21:41

Chciałbym przypomnieć ze za kontener płacimy wspólnie a juz chyba ze trzy zamówiliśmy w sensie wspolnota BH 1J

A robole dali wypier... Śmieci nawet i na klatce może trzeba zwróci uwagę ?

Koszt kontenera 400-500zl :roll:

rawoj
Posty: 12
Rejestracja: 06 maja 2016, 8:26

Re: Wyrzucanie śmieci powstałych przy wykańczaniu mieszkań na Srebrnych Orłów

Postautor: rawoj » 18 maja 2016, 22:02

Z tymi śmieciami to już są jakieś jaja. Normalnie do śmietnika to nawet drzwi się nie zamykają. Ja swojemu wykonawcy jasno powiedziałem, ze nie ma wyrzucania śmieci i jak on sobie nie poradzi to ja się tym zajmę. Ja rozumiem, ze jest to problem wyrzucić te śmieci gdzieś indziej, ale cześć z nas jakoś dała radę to ogarnąć. Wyglada na to, ze za nieogarnietych koszty będziemy ponosić wszyscy.

aniuura19
Posty: 29
Rejestracja: 02 sty 2016, 14:36

Re: Wyrzucanie śmieci powstałych przy wykańczaniu mieszkań na Srebrnych Orłów

Postautor: aniuura19 » 22 maja 2016, 14:43

rawoj pisze:Z tymi śmieciami to już są jakieś jaja. Normalnie do śmietnika to nawet drzwi się nie zamykają. Ja swojemu wykonawcy jasno powiedziałem, ze nie ma wyrzucania śmieci i jak on sobie nie poradzi to ja się tym zajmę. Ja rozumiem, ze jest to problem wyrzucić te śmieci gdzieś indziej, ale cześć z nas jakoś dała radę to ogarnąć. Wyglada na to, ze za nieogarnietych koszty będziemy ponosić wszyscy.


Fakt ostatnio widziałąm na parterze,że komuś chyba brakło sił witalnych i porzucił śmieci a bloku. Żałosne :(
Ja początkowo skłdałam kartony i mniejsze rzeczy to komówki lokatorkiem a pożniej zbierałam i wywoziłam.Wiadomo jak chwile było miejsca w smietniu to też się coś rzuci ale bez jaj :P Dodam ,że najgorsze to chyba wrzucanie całych niezłożonych kartonów do kosza. Tyle miejsca się marnuje :( a kasiurka jak piszesz leci.. :(



Wróć do „Srebrnych Orłów Kraków - forum mieszkańców osiedla od Acatom”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości