[Etap I] Sprzątanie części wspólnych / porządek w częściach wspólnych - Piasta Towers

Forum przeznaczone dla osób, które już kupiły lub chcą kupić nowe mieszkanie w Krakowie w inwestycji Piasta Towers za którą odpowiada deweloper Inter-Bud. Zapraszamy do wymiany informacji i opinii.
M_2018
Posty: 46
Rejestracja: 11 mar 2018, 8:51

[Etap I] Sprzątanie części wspólnych / porządek w częściach wspólnych - Piasta Towers

Postautor: M_2018 » 10 lip 2018, 7:55

Drodzy sąsiedzi.

Czy jest gdzieś informacja jak często firma sprzątająca powinna sprzątać korytarze, klatkę schodową itd.? W poprzednim bloku na tablicy ogłoszeń była szczegółowa rozpiska zakresu obowiązków wraz z częstotliwością wykonywania poszczególnych zadań. Czy trzeba bezpośrednio u administracji uzyskać taką informację?


Gaiczki
Posty: 16
Rejestracja: 26 maja 2017, 22:13

Re: [Etap I] Sprzątanie części wspólnych / porządek w częściach wspólnych - Piasta Towers

Postautor: Gaiczki » 10 lip 2018, 8:36

No właśnie Nas też to ciekawi, nie widzieliśmy nigdzie takiej informacji a to jak wyglądają klatki pozostawia wiele do życzenia. Rozumiemy że są remonty ale ten "syf" na parterze jest sprzed weekendu i dalej nie został ogarnięty. Zastanawialiśmy się właśnie czy tego gdzieś nie zgłosić...

M_2018
Posty: 46
Rejestracja: 11 mar 2018, 8:51

Re: [Etap I] Sprzątanie części wspólnych / porządek w częściach wspólnych - Piasta Towers

Postautor: M_2018 » 10 lip 2018, 10:27

Gaiczki pisze:No właśnie Nas też to ciekawi, nie widzieliśmy nigdzie takiej informacji a to jak wyglądają klatki pozostawia wiele do życzenia. Rozumiemy że są remonty ale ten "syf" na parterze jest sprzed weekendu i dalej nie został ogarnięty. Zastanawialiśmy się właśnie czy tego gdzieś nie zgłosić...

Dokładnie. Parter wygląda tragicznie. Do Biura Sprzedaży codziennie przychodzi Pani posprzątać. Proponowałabym ewentualnym nowym nabywcom zaglądnąć do Nas i przekonać się w jakich warunkach będzie się mieszkać. Pomimo nie niskiego czynszu :x


ns1992
Posty: 47
Rejestracja: 12 cze 2017, 16:18

Re: [Etap I] Sprzątanie części wspólnych / porządek w częściach wspólnych - Piasta Towers

Postautor: ns1992 » 10 lip 2018, 11:41

Właśnie zostało to umyte :)

M_2018
Posty: 46
Rejestracja: 11 mar 2018, 8:51

Re: [Etap I] Sprzątanie części wspólnych / porządek w częściach wspólnych - Piasta Towers

Postautor: M_2018 » 10 lip 2018, 13:48

ns1992 pisze:Właśnie zostało to umyte :)

Pod windą tak. Co z resztą? Nie ma firmy która sprząta całość? Ktoś coś wie w tym temacie? :?:

Boo123
Posty: 90
Rejestracja: 09 mar 2017, 10:34

Re: [Etap I] Sprzątanie części wspólnych / porządek w częściach wspólnych - Piasta Towers

Postautor: Boo123 » 10 lip 2018, 14:28

Kurcze płacimy tak wysoki czynsz więc wg mnie powinno wszystko lśnić. Nasz korytarz na 3 piętrze też pozostawia wiele do życzenia. Pełno piachu :x
Ostatnio zmieniony 13 lis 2019, 9:00 przez Boo123, łącznie zmieniany 1 raz.

Anna
Posty: 8
Rejestracja: 25 maja 2017, 16:51

Re: [Etap I] Sprzątanie części wspólnych / porządek w częściach wspólnych - Piasta Towers

Postautor: Anna » 11 lip 2018, 11:32

Ja napisałam dziś maila do administracji w tej sprawie. Myją podłogi śmierdzącymi mopami, za przeproszeniem tak jedzie dzisiaj na korytarzu że się wytrzymać nie da...i nie jest to pierwszy raz. Absolutnie mija się to z celem ich pracy

M_2018
Posty: 46
Rejestracja: 11 mar 2018, 8:51

Re: [Etap I] Sprzątanie części wspólnych / porządek w częściach wspólnych - Piasta Towers

Postautor: M_2018 » 11 lip 2018, 11:50

Ja pisałam wczoraj z prośbą o harmonogram prac porządkowych i zakres ich prac. (Narazie bez odzewu).Bo korytarz pod naszym mieszkaniem nie był od conajmniej tygodnia myty. Zastanawiam się czy jest to kwestia niekorzystnej umowy z firmą sprzątającą czy może z tą firmą jest coś nie tak.

Jakoś sprzątania też wg mnie pozostawia wiele do życzenia. Płytki po myciu są tak mokre że schną bardzo długo. Każde przejście brudzi je jeszcze bardziej. Wątpię też czy podłogi są zamiatane myciem.
Potwierdzam, że mija się to wszystko z celem.


ns1992
Posty: 47
Rejestracja: 12 cze 2017, 16:18

Re: [Etap I] Sprzątanie części wspólnych / porządek w częściach wspólnych - Piasta Towers

Postautor: ns1992 » 11 lip 2018, 16:09

Jak już jesteśmy w temacie porządków, zauważyliście jaka masakra jest w naszym śmietniku? Przyszedł mail żeby wynosić śmieci już w to miejsce (poza budowlanymi) ale jakoś nie zauważyłam, żeby ktoś je wywoził. Worki już od jakiegoś czasu nie mieszczą się w kontenerach na śmieci i lądują na ziemi.. Kwestie porządkowe są tu bardzo dyskusyjne. :roll: :roll:

anette-01
Posty: 14
Rejestracja: 21 sie 2017, 10:20

Re: [Etap I] Sprzątanie części wspólnych / porządek w częściach wspólnych - Piasta Towers

Postautor: anette-01 » 06 sie 2018, 10:00

Kolejna sprawa to windy. Wiadomo, że traktuje się je roboczo, ale poziom czystości ostatnio jest powalający. Kilka razy zdarzyło mi się już sprzątać puszki i butelki, bo wstyd jak goście przyjeżdżają do pięknego nowego bloku a w windzie smród... Czy ma ktoś pomysł jak rozwiązać problem? Domyślam się, że większość bałaganu tworzą robotnicy, bo nie wierzę, żeby mieszkaniec bloku zostawiał po sobie puszki w windzie...
Załączniki
IMG_3703.JPG
IMG_3703.JPG (161.49 KiB) Przejrzano 6930 razy
IMG_3704.JPG
IMG_3704.JPG (208.06 KiB) Przejrzano 6930 razy



Wróć do „Piasta Towers (Inter-Bud) w Krakowie - forum mieszkańców osiedla”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości