Komórki lokatorskie w inwestycji Srebrnych Orłów Acatom

Na prośbę kilku osób z, które udzielały się w wątku o inwestycji dewelopera Acatm Srebrnych Orłów, zakładamy nowy dział forum dla mieszkańców tej inwestycji, zapraszam do dodawania tu nowych dotyczących jej tematów.
rawoj
Posty: 12
Rejestracja: 06 maja 2016, 8:26

Komórki lokatorskie w inwestycji Srebrnych Orłów Acatom

Postautor: rawoj » 17 maja 2016, 23:26

Jest problem z komórkami lokatorskimi. Jakoś dwa tygodnie po odebraniu kluczy do piwnicy nie byłem w stanie otworzyć drzwi do komórki. Okazało się, ze zamek się zaciął i co ciekawe klucze działają do komórki sąsiada. Sprawę zgłosiłem Acatomowi i zamek został wymieniony, nowe klucze wydane. Kilka tygodni pózniej, sytuacja znowu się powtarza i znowu zgłaszam do Acatomu. Tym razem byłem już po podpisaniu aktu i być może z tego powodu usłyszałem, ze to nie ich problem i żebym się nie dziwił, ze zamek się psuje i może pasować klucz do innych komórek bo to najtańsze modele z dwudziestoma kombinacjami. Po wizycie ślusarza, zmieniłem zamek na inny i radzę każdemu zrobić to jak najszybciej bo nie wiadomo kiedy komu się zepsuje i ile komórek można otworzyć jednym kluczem.


jakubo
Posty: 42
Rejestracja: 25 lis 2015, 11:07

Re: Komórki lokatorskie w inwestycji Srebrnych Orłów Acatom

Postautor: jakubo » 18 maja 2016, 21:38

rawoj pisze:Jest problem z komórkami lokatorskimi. Jakoś dwa tygodnie po odebraniu kluczy do piwnicy nie byłem w stanie otworzyć drzwi do komórki. Okazało się, ze zamek się zaciął i co ciekawe klucze działają do komórki sąsiada. Sprawę zgłosiłem Acatomowi i zamek został wymieniony, nowe klucze wydane. Kilka tygodni pózniej, sytuacja znowu się powtarza i znowu zgłaszam do Acatomu. Tym razem byłem już po podpisaniu aktu i być może z tego powodu usłyszałem, ze to nie ich problem i żebym się nie dziwił, ze zamek się psuje i może pasować klucz do innych komórek bo to najtańsze modele z dwudziestoma kombinacjami. Po wizycie ślusarza, zmieniłem zamek na inny i radzę każdemu zrobić to jak najszybciej bo nie wiadomo kiedy komu się zepsuje i ile komórek można otworzyć jednym kluczem.

Jak odbierałem klucze do mieszkania mówili ze to prosta wkładka... Piwnica to samo mowil za by sobie zmienić bo to tymczasowka...drzwi tez :) wchodzę z buta wiec co tam trzymać chyba kartony )

rawoj
Posty: 12
Rejestracja: 06 maja 2016, 8:26

Re: Komórki lokatorskie w inwestycji Srebrnych Orłów Acatom

Postautor: rawoj » 18 maja 2016, 22:03

W sumie prawda, ale wolałem zasygnalizować problem co by ktoś nie był kiedyś zaskoczony.


anitka88
Posty: 1
Rejestracja: 14 sie 2016, 20:00

Re: Komórki lokatorskie w inwestycji Srebrnych Orłów Acatom

Postautor: anitka88 » 14 sie 2016, 20:03

Witam witam,

mam pytanie odnośnie komórek lokatorskich? Czy każdy je posiada? gdzie one się znajdują? bo klucze mam ale nie mam pojecia gdzie to się znajduje...

sowamadra
Posty: 7
Rejestracja: 10 lut 2016, 12:07

Re: Komórki lokatorskie w inwestycji Srebrnych Orłów Acatom

Postautor: sowamadra » 17 sie 2016, 7:06

Komórkę posiada ten, kto ja wykupił... ;)



Wróć do „Srebrnych Orłów Kraków - forum mieszkańców osiedla od Acatom”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości