Apartamenty Filtry Kraków - Megapolis (ul. Filtrowa) - forum i opinie

Budowy nowych mieszkań i domów w Krakowie i innych miastach - zdjęcia, relacje, nowe informacje, ceny mieszkań.
Izetawa
Posty: 8
Rejestracja: 13 lip 2018, 19:31

Re: Apartamenty Filtry Kraków - Megapolis (ul. Filtrowa) - forum i opinie

Postautor: Izetawa » 13 lip 2018, 19:39

Ja z rodziną zdecydowałam się na zakup mieszkania przy ul. Filtrowej. Czytając wasze komentarze jestem w lekkim szoku. Nie dość, że będą to naprawdę piękne apartamenty, bardzo nowoczesne z ciekawymi technologiami (możliwość np. gaszenia światła za pomocą telefonu, specjalne filtry w oknach dbajace o jakosc powietrza), z rowerownia, siłownia dla mieszkancow, to w dodatku będą to 3 bloki zamknięte z ochroniarzami. Dziwi mnie również podana przez was odległość od tych bloków do pętli tramwajowej..15 minut?? :) ciekawe.
Poza tym, nie wiem jakiej ceny wymagacie, ale ja od miesięcy szukam mieszkania blisko centrum, nie w starym bloku. Oferta mieszkań przy ul. Filtrowej jest obecnie najtańszą (uwzględniając oczywiście standard, na upartego mogę znaleźć taniej ale w blokach z 1980r. - podziękuje) jaką znalazłam. :)


Mieszkaniec76
Posty: 38
Rejestracja: 05 lis 2017, 8:45

Re: Apartamenty Filtry Kraków - Megapolis (ul. Filtrowa) - forum i opinie

Postautor: Mieszkaniec76 » 14 lip 2018, 7:57

Coś słabo schodzi ta inwestycja. Cena pewno z kosmosu.

Izetawa
Posty: 8
Rejestracja: 13 lip 2018, 19:31

Re: Apartamenty Filtry Kraków - Megapolis (ul. Filtrowa) - forum i opinie

Postautor: Izetawa » 14 lip 2018, 19:33

No nie wiem czy tak ciężko.. My wzięliśmy ostatnie mieszkanie do 53 m2. Tak to zostaly same większe.
Cena wcale nie jest z kosmosu.


a_lec
Posty: 144
Rejestracja: 26 kwie 2016, 11:16

Re: Apartamenty Filtry Kraków - Megapolis (ul. Filtrowa) - forum i opinie

Postautor: a_lec » 15 lip 2018, 13:32

Izetawa pisze: (...)Dziwi mnie również podana przez was odległość od tych bloków do pętli tramwajowej..15 minut?? (..)

To opinie malkontentów, co zawsze widzą pół szklanki puste a nie pół pełne ;) Bo zapewne znajdą się tacy co pokażą, że na pętlę idą pół godziny, ja natomiast z Lazurowego gdy idę na tramwaj, rezerwuję sobie 10 minut i to mi wystarcza.
A wyboru mieszkania gratuluję :) Okolica naprawdę super, no i ta perspektywa parku w miejscu żółtych magazynów :) Chce się Ż :)

Mieszkaniec76
Posty: 38
Rejestracja: 05 lis 2017, 8:45

Re: Apartamenty Filtry Kraków - Megapolis (ul. Filtrowa) - forum i opinie

Postautor: Mieszkaniec76 » 15 lip 2018, 14:23

Izetawa pisze:No nie wiem czy tak ciężko.. My wzięliśmy ostatnie mieszkanie do 53 m2. Tak to zostaly same większe.
Cena wcale nie jest z kosmosu.

Na stronie pełno dostępnych mieszkan, także poniżej 53 m
Nie wiem czemu niektórym tak zależy na udowodnieniu że ta inwestycja jest mega super i właściwie za darmo
Do pętli jest około 15 minut, tyle idę spokojnym krokiem z Lidla

Mieszkaniec76
Posty: 38
Rejestracja: 05 lis 2017, 8:45

Re: Apartamenty Filtry Kraków - Megapolis (ul. Filtrowa) - forum i opinie

Postautor: Mieszkaniec76 » 15 lip 2018, 14:26

W tej cenie to obecnie Bandtkiego wygląda lepiej jeśli chodzi o lokalizację. Ja kupiłem gdzie indziej, jeszcze przed górka cenowa. Niestety nie załapałem się na lazurowy park, który najbardziej mi odpowiadał cenowa vs lokalizacja.

a_lec
Posty: 144
Rejestracja: 26 kwie 2016, 11:16

Re: Apartamenty Filtry Kraków - Megapolis (ul. Filtrowa) - forum i opinie

Postautor: a_lec » 16 lip 2018, 8:42

Mieszkaniec76 pisze:(...)Do pętli jest około 15 minut, tyle idę spokojnym krokiem z Lidla

Rozumiem, że baaardzo spokojnym krokiem idzie się 15 minut gdy nawet maps.google pokazuje, iż potrzeba jedynie 5 ;)
Załączniki
na_petle.jpg
na_petle.jpg (117.63 KiB) Przejrzano 5636 razy

Nazin
Posty: 5
Rejestracja: 06 lut 2018, 14:34

Re: Apartamenty Filtry Kraków - Megapolis (ul. Filtrowa) - forum i opinie

Postautor: Nazin » 16 lip 2018, 8:54

Spod Lidla 15 min to mocna przesada, ale już z inwestycji wychodzi 750m, co jest dokładniejszą miarą niż 'ja idę 5 min', a 'ja 15 min'. Każdy jest w stanie sobie wyliczyć w ile przejdzie 750m.
Załączniki
filtry-petla.PNG
filtry-petla.PNG (167.46 KiB) Przejrzano 5630 razy


a_lec
Posty: 144
Rejestracja: 26 kwie 2016, 11:16

Re: Apartamenty Filtry Kraków - Megapolis (ul. Filtrowa) - forum i opinie

Postautor: a_lec » 16 lip 2018, 9:01

Nazin pisze:Spod Lidla 15 min to mocna przesada, ale już z inwestycji wychodzi 750m, co jest dokładniejszą miarą niż 'ja idę 5 min', a 'ja 15 min'. Każdy jest w stanie sobie wyliczyć w ile przejdzie 750m.

Dokładnie tak.
Jak już pisałem, mnie z Lazurowego wystarcza 10 minut, ale jak ktoś potrzebuje 15 czy więcej, to nie będę mu narzucał swojego zdania.
Ale podana przez Ciebie odległość w metrach jest poza dyskusją i ten wątek powinna zakończyć :)

Mieszkaniec76
Posty: 38
Rejestracja: 05 lis 2017, 8:45

Re: Apartamenty Filtry Kraków - Megapolis (ul. Filtrowa) - forum i opinie

Postautor: Mieszkaniec76 » 16 lip 2018, 9:14

a_lec pisze:
Nazin pisze:Spod Lidla 15 min to mocna przesada, ale już z inwestycji wychodzi 750m, co jest dokładniejszą miarą niż 'ja idę 5 min', a 'ja 15 min'. Każdy jest w stanie sobie wyliczyć w ile przejdzie 750m.

Dokładnie tak.
Jak już pisałem, mnie z Lazurowego wystarcza 10 minut, ale jak ktoś potrzebuje 15 czy więcej, to nie będę mu narzucał swojego zdania.
Ale podana przez Ciebie odległość w metrach jest poza dyskusją i ten wątek powinna zakończyć :)

10 minut idę szybkim krokiem
Chodzę ta trasa kilka razy w tygodniu, więc wiem ile ide



Wróć do „Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot], Google Adsense [Bot] i 41 gości