Osiedle Malinowe Wzgórze Kraków ul. Dauna 58 - opinie o inwestycji na forum

Budowy nowych mieszkań i domów w Krakowie i innych miastach - zdjęcia, relacje, nowe informacje, ceny mieszkań.
Maxxx
Posty: 5
Rejestracja: 02 wrz 2018, 15:44

Re: Osiedle Malinowe Wzgórze Kraków ul. Dauna 58 - opinie o inwestycji na forum

Postautor: Maxxx » 15 wrz 2018, 16:18

Możemy się jakoś spotkać?


wika
Posty: 1
Rejestracja: 16 wrz 2018, 11:10

Re: Osiedle Malinowe Wzgórze Kraków ul. Dauna 58 - opinie o inwestycji na forum

Postautor: wika » 16 wrz 2018, 11:25

@edit

Już nieważne.
Ostatnio zmieniony 18 wrz 2018, 12:13 przez wika, łącznie zmieniany 3 razy.

tongPo
Posty: 5
Rejestracja: 11 wrz 2018, 19:39

Re: Osiedle Malinowe Wzgórze Kraków ul. Dauna 58 - opinie o inwestycji na forum

Postautor: tongPo » 16 wrz 2018, 18:56

Jeżeli pracownicy nie dostają kasy to sytuacja wygląda kiepsko :/
Same opóźnienia jakoś mnie nie dziwiły bo ta inwestycja idzie wolno chyba od samego początku, uznawałem że ten deweloper z jakichś powodów się nie śpieszy i tyle.
Też planowałem zacząć wykańczanie na dniach ale w takiej sytuacji trzeba raczej przemyśleć co robić jeżeli będą tak "kończyć" w nieskończoność


majkel901
Posty: 4
Rejestracja: 13 cze 2018, 13:49

Re: Osiedle Malinowe Wzgórze Kraków ul. Dauna 58 - opinie o inwestycji na forum

Postautor: majkel901 » 17 wrz 2018, 9:42

wika pisze:Mój błąd że nie sprawdziłam jakie wcześniejsze inwestycje robił deweloper.Teraz doczytałam że jest na rynku od 20016 roku.

Malinowe Wzgórze jest spółką celową, wiec to że istnieje od 2016 nie jest dziwne, tak jak pisałem wcześniej spółka DAXEN jest jest mocno powiązana z deweloperem MW, ich wcześniejsze realizacje to jakieś apartamenty w Zakopanem i apartamenty na ul. Daszyńskiego 12 (tam gdzie jest "biuro sprzedaży")

Co do braku prywatnych wiadomości i to że to forum jest publiczne, może przydałoby się jakiś bardziej prywatny kanał komunikacji dla przyszłych mieszkańców?

Lukasz11
Posty: 1
Rejestracja: 25 wrz 2018, 17:40

Re: Osiedle Malinowe Wzgórze Kraków ul. Dauna 58 - opinie o inwestycji na forum

Postautor: Lukasz11 » 25 wrz 2018, 17:51

Witam, też kupiłem mieszkanie w budynku B.
Ostatnio zmieniony 27 wrz 2018, 15:54 przez Lukasz11, łącznie zmieniany 2 razy.

domownik
Posty: 5
Rejestracja: 23 wrz 2018, 18:09

Re: Osiedle Malinowe Wzgórze Kraków ul. Dauna 58 - opinie o inwestycji na forum

Postautor: domownik » 25 wrz 2018, 22:02

Pytanie, czy nie lepiej pewne rzeczy omawiać publiczne, niech inni potencjalni klienci są świadomi tego, na co powinni zwrócić uwagę. Podobnie niech deweloper wie, że patrzy się mu na ręce - jak dla mnie, to największe zalety otwartej dyskusji. Dlatego uważam, że takie forum może przydać się osobom, które mają zamiar kupić mieszkanie / dom.

Zresztą widziałem, że są tu też fora osiedlowe, z różnymi tematami, na których organizują się mieszkańcy, pewnie można założyć tu i coś takiego.

Daman
Posty: 5
Rejestracja: 04 paź 2018, 12:01

Re: Osiedle Malinowe Wzgórze Kraków ul. Dauna 58 - opinie o inwestycji na forum

Postautor: Daman » 04 paź 2018, 12:09

Cześć
Ostatnio zmieniony 18 paź 2018, 11:53 przez Daman, łącznie zmieniany 2 razy.

KasiaDo
Posty: 3
Rejestracja: 25 maja 2018, 11:34

Re: Osiedle Malinowe Wzgórze Kraków ul. Dauna 58 - opinie o inwestycji na forum

Postautor: KasiaDo » 04 paź 2018, 14:57

Daman pisze:Cześć
Czy grudzień w Twojej umowie to termin oddania mieszkania czy przeniesienia własności?


Podpisaliśmy umowę deweloperską na Budynek B w połowie Września. Może niektórych to zmartwi, ale w umowie termin oddania mieszkania mamy na koniec Grudnia, mimo, że w drafcie umowy mieliśmy koniec Listopada, a w momencie umowy rezerwacyjnej koniec Września. Budowa ewidentnie jest opóźniona. Rozmawiałem o tym z deweloperem Panem Krzysztofem, który stwierdził, cytuje: "budowa idzie jak krew z nosa". Osobiście jeszcze tak bardzo się tym nie przejmuje, bo nie śpieszy mi się z odbiorem, ale rozumiem tych z was, którym zależy na jak najszybszym wprowadzeniu się.
Co do samego osiedla, uważam, że to bardzo fajny wybór, dobra lokoalizacja, gwarancja, że nic nam już tam nie wybudują. Obecnie mieszkam na Skowroniej i od roku mam nieprzerwaną budowę, a zapowiada się, że tak będzie przez kolejne 2-4 lata. Dramat.
Jedna, rzecz która mnie martwi, to różnica w deklaracjach Pana Krzysztofa odnośnie zagospodarowania terenu, Przy zakupie mówił, o jakiejść fonntanie, że będzie nawet stawiać pomnik prof. Dauna. Natomiast Przy umowie, nie chciał powiedzieć nawet czy zasadzą tam jakąś zieleń. Mam nadzieje, że zagospodarują teren. Dobrze by było ich do tego "zmotywować"
Na skowroniej mamy swoją grupę na ., gdzie możena się porozumiewać. Myślę, że warto coś takiego zrobić w tym przypadku.
Pozdrawiam


Daman
Posty: 5
Rejestracja: 04 paź 2018, 12:01

Re: Osiedle Malinowe Wzgórze Kraków ul. Dauna 58 - opinie o inwestycji na forum

Postautor: Daman » 04 paź 2018, 15:16

Termin
Ostatnio zmieniony 23 paź 2018, 11:08 przez Daman, łącznie zmieniany 3 razy.

Aniaxxx
Posty: 1
Rejestracja: 06 paź 2018, 15:42

Re: Osiedle Malinowe Wzgórze Kraków ul. Dauna 58 - opinie o inwestycji na forum

Postautor: Aniaxxx » 06 paź 2018, 15:47

Spotkajmy się. Proponuje na parkingu naprzeciw wjazdu do osiedla. Środa 10.10 godz. 19.00. Przybywajcie. Nawet garstka osób pchnie sprawę do przodu.



Wróć do „Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 40 gości