[Bud. B] Terminy odbiorów nowych mieszkań od dewelopera Lokum - os. Vista Kraków

Forum przeznaczone dla osób, które już kupiły lub chcą kupić nowe mieszkanie w Krakowie w inwestycji Vista za którą odpowiada deweloper Lokum. Zapraszamy do wymiany informacji i opinii.
józiek
Posty: 24
Rejestracja: 17 gru 2017, 23:28

Re: [Bud. B] Terminy odbiorów nowych mieszkań od dewelopera Lokum - os. Vista Kraków

Postautor: józiek » 16 wrz 2018, 22:11

Dajcie znać czy od razu dostaje się klucze i pilot do bramy po spisaniu protokołu i odbiorze, ponieważ zastanawiam się czy w tym samym dniu po południu można już "działać" z ekipą remontową lub robić pomiary ;)


Xaron
Posty: 58
Rejestracja: 09 sty 2018, 20:12

Re: [Bud. B] Terminy odbiorów nowych mieszkań od dewelopera Lokum - os. Vista Kraków

Postautor: Xaron » 17 wrz 2018, 10:44

Ja w lokalizacji 'Siesta' dostałem kluczę od razu po podpisaniu protokołu, tak więc u was pewnie będzie tak samo.
Jednakże prawdopodobnie na prace remontowe będziesz musiał poczekać do podłączenia prądu. A w Tauronie czeka się na to od tygodnia do dwóch.

józiek
Posty: 24
Rejestracja: 17 gru 2017, 23:28

Re: [Bud. B] Terminy odbiorów nowych mieszkań od dewelopera Lokum - os. Vista Kraków

Postautor: józiek » 17 wrz 2018, 20:29

Xaron pisze:Ja w lokalizacji 'Siesta' dostałem kluczę od razu po podpisaniu protokołu, tak więc u was pewnie będzie tak samo.
Jednakże prawdopodobnie na prace remontowe będziesz musiał poczekać do podłączenia prądu. A w Tauronie czeka się na to od tygodnia do dwóch.

Super! Z prądem to słyszałem, że trzeba sobie poczekać.

Ktoś się orientuje czy windy będą działać od pierwszego dnia odbioru?


magda_ksz
Posty: 29
Rejestracja: 14 maja 2018, 13:19

Re: [Bud. B] Terminy odbiorów nowych mieszkań od dewelopera Lokum - os. Vista Kraków

Postautor: magda_ksz » 17 wrz 2018, 20:40

józiek pisze:Ktoś się orientuje czy windy będą działać od pierwszego dnia odbioru?

Jak byliśmy na wizycie 06.09 to w klatce B7 juz działała ;)



Wróć do „Vista Kraków od Lokum - forum mieszkańców osiedla”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości