Mandaty za parkowanie / oznakowanie pod blokiem - M House Kraków

Forum dla osób, które już kupiły lub chcą kupić nowe mieszkanie w inwestycji M House Kraków. Wybudował ją deweloper Inter-Bud. Zapraszamy do wymiany informacji i opinii.
noran
Posty: 11
Rejestracja: 15 lis 2017, 18:57

Mandaty za parkowanie / oznakowanie pod blokiem - M House Kraków

Postautor: noran » 16 wrz 2018, 0:30

Widzę że mamy jakiegoś sąsiada który lubi dzwonić na straż miejską :D .A tak serio ,czy ktoś ma jakieś informacje co do legalności ustawienia tego znaku ? Taki znak można ustawić tylko przez uchwałę wspólnoty a i tak nie musimy go respektować bo na terenach prywatnych przepisy ruchu nie obowiązują , no chyba że się mylę ? Ja nie parkuje pod blokiem ale szkoda mi tych sąsiadów co na wlasnym terenie muszą płacić mandaty.Niech się wstydzi ten co dzwoni.


grunginka
Posty: 1
Rejestracja: 18 wrz 2018, 21:22

Re: Mandaty za parkowanie / oznakowanie pod blokiem - M House Kraków

Postautor: grunginka » 18 wrz 2018, 21:29

Nie wiem kto dzwoni, jaki znak i gdzie stoi, ale skoro w temacie parkowania, to miło by było móc korzystać z chodnika... Chodnik chyba po to jest, żeby po nim chodzić, a nie auta na nim parkować :roll:

zbignieww
Posty: 8
Rejestracja: 11 maja 2018, 18:51

Re: Mandaty za parkowanie / oznakowanie pod blokiem - M House Kraków

Postautor: zbignieww » 19 wrz 2018, 14:48

Zapewne chodzi o znak B-36 "Zakaz zatrzymywania", który jakiś czas temu deweloper postawił na wysokosci schodów do garażu. Jest to droga pożarowa, więc nie zdziwiłbym się jeśli został postawiony na wniosek straży pożarnej, więc nie ma precedensu nie respektowania go, bo wtedy straż może cofnąć zgodę na użytkowanie budynku.
Co do dzwonienia, z jednej strony rozumiem, ze komuś to przeszkadza, ale póki nie skończą parkingu za blokiem niestety nie ma gdzie indziej zostawić auta, więc powinno się być trochę wyrozumiałym.



Wróć do „M House Kraków od Inter-Bud - forum mieszkańców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości