Brzozowy Zakątek (Warszawa) - Polnord - forum i opinie

Budowy nowych mieszkań i domów w Warszawie i innych miastach Mazowsza - zdjęcia, relacje, nowe informacje, ceny mieszkań.
Tango88
Posty: 1
Rejestracja: 02 wrz 2017, 18:12

Brzozowy Zakątek (Warszawa) - Polnord - forum i opinie

Postautor: Tango88 » 02 wrz 2017, 18:20

Brzozowy Zakątek to kameralny kompleks trzech eleganckich budynków wielorodzinnych położonych w południowej, zielonej części Miasteczka Wilanów. Atutami osiedla są jego lokalizacja, przestronny dziedziniec z naturalną zielenią, a także modernistyczna, prosta architektura oraz jakość wykonania.

Brzozowy Zakątek to inwestycja skierowana przede wszystkim do rodzin z małymi dziećmi. Dla najmłodszych mieszkańców inwestor przygotował na ogrodzonym, bezpiecznym dziedzińcu liczne atrakcje i place zabaw. Pierwszy z trzech budynków osiedla zostanie oddany w 2017 roku. Odbiór pozostałych zaplanowano na kolejne lata.

W kompleksie sa dostepne nastepujace konfiguracje mieszkan:

2 pok. od 51 m kw. | 3 pok. od 58 m kw. | 4 pok. od 89 m kw.

Ogolna charakterystyka okolicy:

Strefa dojścia pieszego
Przystanki komunikacji miejskiej – 5-7 min
Galeria handlowa Wilanów (2017) – 1 min
Park i Pałac w Wilanowie - 8 min
Szkoła, przedszkole, poczta, przychodnia – 5-10 min
Stacje rowerowe Veturillo – 2-3 min
Boisko orlik, Plaża Wilanów miejski plac zabaw – 8 min
Centrum handlowe i supermarket – 5 min
Strefa dojazdu samochodem
Centrum Warszawy – 8 min
Obwodnica S2 (2017) – 3 min
Metro Imielin Park&Drive – 5-10 min
Park Kultury i Ogród Botaniczny w Powsinie – 5 min
Uzdrowisko Konstancin – 10 min

Ktos z Was moze orientowal sie w cenach poszczegolnych mieszkan? I jak to wyglada jesli chodzi o naslonecznienie oraz glosnosc? Nie przeszkadza pobliska ulica?

Zapraszam do dyskusji na temat tej inwestycji.


riczi
Posty: 129
Rejestracja: 23 sty 2017, 0:43

Re: Brzozowy Zakątek (Warszawa) - Polnord - forum i opinie

Postautor: riczi » 03 wrz 2017, 9:31

Dorzuć coś od siebie, jakieś własne opinie odnośnie osiedla Brzozowy Zakątek w Warszawie, bo to wygląda jak teksty ze strony dewelopera Polnord :) Jak oceniasz tą lokalizację, jakie widzisz jej największe plusy i minusy, co sądzisz o rozkładach mieszkań, liczbie miejsc postojowych i możliwościach dojazdu do centrum stolicy :) Na forum warto by się dzielić właśnie takimi przemyśleniami.

kartka
Posty: 2
Rejestracja: 27 wrz 2017, 22:12

Re: Brzozowy Zakątek (Warszawa) - Polnord - forum i opinie

Postautor: kartka » 27 wrz 2017, 22:17

Nie byłam jeszcze na tym osiedlu, dopiero zaczynam poszukiwania mieszkania dla siebie. Byłam dzisiaj na pierwszym spotkaniu z agentem nieruchomości Eugeniuszem Jaworskim, sporo osób mi go polecało, podobno jest najlepszy. Za kilka dni ma mi przedstawić pierwsze propozycje. Mam nadzieję, że uda się szybko znaleźć coś interesującego, Wilanów ogólnie bardzo mi się podoba, a że bliziutko pracuje to tutaj będzie idealnie.


Tenfajnygość
Posty: 2
Rejestracja: 29 sie 2018, 11:53

Re: Brzozowy Zakątek (Warszawa) - Polnord - forum i opinie

Postautor: Tenfajnygość » 03 wrz 2018, 13:40

To ponoć jeden z lepszych deweloperów. Moi znajomi bardzo zachwalają współpracę i poważnie rozważam zakup mieszkania w ich gdańskiej inwestycji.

Balbii
Posty: 8
Rejestracja: 21 wrz 2018, 9:40

Re: Brzozowy Zakątek (Warszawa) - Polnord - forum i opinie

Postautor: Balbii » 21 wrz 2018, 9:45

kartka pisze:Nie byłam jeszcze na tym osiedlu, dopiero zaczynam poszukiwania mieszkania dla siebie. Byłam dzisiaj na pierwszym spotkaniu z agentem nieruchomości Eugeniuszem Jaworskim, sporo osób mi go polecało, podobno jest najlepszy. Za kilka dni ma mi przedstawić pierwsze propozycje. Mam nadzieję, że uda się szybko znaleźć coś interesującego, Wilanów ogólnie bardzo mi się podoba, a że bliziutko pracuje to tutaj będzie idealnie.


Zgadzam się, to też moja ulubiona warszawska dzielnica! Świetnie się tu mieszka, Wilanów jest dość spokojny w porównaniu do ścisłego centrum, ale jednak jest tu co robić. Można spacerować z dzieciakami, a i do pracy mam nawet blisko, tylko ja nie pracuję w centrum :D

Voldemort
Posty: 8
Rejestracja: 21 wrz 2018, 9:52

Re: Brzozowy Zakątek (Warszawa) - Polnord - forum i opinie

Postautor: Voldemort » 21 wrz 2018, 9:58

A może więcej szczegółów o nich? Są terminowi? Czy szkoda nerwów, bo poważnie myślę o kupnie mieszkania w Wilani, którą planują??

Momoftwo
Posty: 4
Rejestracja: 21 wrz 2018, 10:01

Re: Brzozowy Zakątek (Warszawa) - Polnord - forum i opinie

Postautor: Momoftwo » 21 wrz 2018, 10:02

Też interesuje mnie ta lokalizacja. Dajcie znać, robię research. I przede wszystkim Wilanów czy Włochy. Co byście wybrali?

Lubiekoty
Posty: 9
Rejestracja: 21 wrz 2018, 10:05

Re: Brzozowy Zakątek (Warszawa) - Polnord - forum i opinie

Postautor: Lubiekoty » 21 wrz 2018, 10:07

Mi się nie podobają Włochy, lotnisko w pobliżu, pewnie będzie głośno, tym bardziej, że na Chopina lata naprawdę sporo samolotów, dzień, noc. Ja zrezygnowałbym z tej drugiej opcji.


maryska
Posty: 2
Rejestracja: 13 maja 2019, 13:44

Re: Brzozowy Zakątek (Warszawa) - Polnord - forum i opinie

Postautor: maryska » 15 maja 2019, 14:33

Wilanów wydaje się być w porządku, ale jeśli chodzi o Brzozowy Zakątek to już „po ptokach”. Ale budują w okolicy nowe inestycje, to może tam spróbuj się dowiedzieć.

g.rozmus
Posty: 11
Rejestracja: 20 maja 2019, 16:55

Re: Brzozowy Zakątek (Warszawa) - Polnord - forum i opinie

Postautor: g.rozmus » 03 cze 2019, 15:06

Nas osiedle Wilania przekonało. Jest ładnie i nowocześnie, a przynajmniej na wizualizacjach. Mieszkania ustawne, więc teraz tylko siedzę na pintereście i obmyślam dalszy plan działania.



Wróć do „Nowe inwestycje mieszkaniowe w Warszawie - bloki, apartamentowce, domy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości