Jl development - winnicka park

Forum zawierające opinie o firmach deweloperskich i generalnych wykonawcach budujących w Krakowie i innych miastach Małopolski. Prosimy o wyważone i uzasadnione oceny deweloperów.
Michalgolab1507
Posty: 2
Rejestracja: 06 sie 2018, 21:36

Jl development - winnicka park

Postautor: Michalgolab1507 » 07 sie 2018, 21:06

Szukam informacji o firmie jl development / bayzone. Budujea winnicka park w Wieliczce. Czy miał ktoś z nimi do czynienia? Opinie w Internecie sa delikatnie mowiac negatywne a sam kontakt z jl development/bayzone raczej ok. Prosze o info.


Nowy
Posty: 1626
Rejestracja: 05 lip 2015, 13:43

Re: Jl development - winnicka park

Postautor: Nowy » 12 sie 2018, 15:23

zgala pisze:ja bym nie ryzykował, słyszałem wiele złego, są inni lepsi chcesz kupować mieszkania, które zbudowane są za pieniądze innych

A jakiś potwierdzony konkret? Bo tak bez żadnego konkretu, to można sobie różne rzeczy wypisywać...

oszukanyprzezbayzone
Posty: 1
Rejestracja: 14 sie 2018, 9:17

Re: Jl development - winnicka park

Postautor: oszukanyprzezbayzone » 14 sie 2018, 9:22

Bayzone mnie oszukało na 3.5 tys. pln. Chciałem kupic grzejniki za 13 tys i wzięli ode mnie przedpłatę. Pierwszy raz się naciąłem. Nauczka. Sprawa zgłoszona na policję. Zapoznaj sie z artykułem:
gazetakrakowska.pl/wiadomosci/krakow/a/grzejnikow-nie-dostali-pieniadze-stracili-sledczy-stawiaja-zarzuty,13401133


inzynier
Posty: 4
Rejestracja: 24 wrz 2018, 10:48

Re: Jl development - winnicka park

Postautor: inzynier » 24 wrz 2018, 11:02

Witam, również szukam informacji na temat tego wykonawcy. W tym momencie do sprzedaży trafił trzeci etap (segment C), inwestycja wydaję się bardzo ciekawa, chociażby ze względu na bliską odległość przystanku kolejki SKM. Czy miał ktoś z nimi do czynienia z tym deweloperem, wszystkie mieszkania w segmentach A i B zostały już sprzedane, a inwestycja rośnie w dość szybkim tempie, może ktoś nabył tam nieruchomość? Prosze o info.
inz

kocicaewa
Posty: 2
Rejestracja: 25 wrz 2018, 11:01

Re: Jl development - winnicka park

Postautor: kocicaewa » 25 wrz 2018, 11:37

Same mieszkanka ok, oglądałam kilka miesięcy temu jak budowali I etap, odległość do kolejki to także plus. Niepokój wzbudza:
1) opinia o Właścicielu. Sprawa z przytoczonego poniżej artykułu dalej się toczy - zalecam przejrzeć komentarze pod artykułem.
gazetakrakowska.pl/grzejnikow-nie-dostali-pieniadze-stracili-sledczy-stawiaja-zarzuty/ar/13401133
2) bardzo duże nachylenie terenu oraz bliskość pomnika (jest nawet jakieś kółko obrońców pomnika czy jakoś tak - mogą namieszać przy odbiorach)
Poza tym to mają lekkie opóźnienie w I etapie (ale to chyba norma) - jak oglądałam to było mówione o końcówce wakacji z segmentem A.
Zalecam WYBITNĄ ostrożność. Lepiej zaczekać aż odbiorą budynki.

luc
Posty: 633
Rejestracja: 27 wrz 2016, 0:15

Re: Jl development - winnicka park

Postautor: luc » 26 wrz 2018, 0:51

Nie łączyłbym jednej i drugiej działalności, bo jednak o dwóch różnych sprawach tu rozmawiamy, choć pewnie ostrożność wskazana. Ale jeżeli są wątpliwości, to pewnie najpewniej kupić gotową nieruchomość, zadziałać tak, jak z rachunkiem powierniczym zamkniętym. A w ogóle, to jaki jest tam system płatności? I w którymś domu już ktoś mieszka? Jeżeli tak, to optymalnie byłoby dopytać :)

inzynier
Posty: 4
Rejestracja: 24 wrz 2018, 10:48

Re: Jl development - winnicka park

Postautor: inzynier » 26 wrz 2018, 10:07

Segmenty A i B są już w bardzo zaawansowanym stadium ukończenia, wg terminarza segment B zostanie oddany 02.05.2018, natomiast w segment A miał być oddany w sierpniu i tu pojawiło się pewne opóźnienie jak ktoś wcześniej zauważył, ale zakładam że to się zdaża. Wszystkie mieszkania w tych segmentach według dewelopera zostały sprzedane, niestety nie trafiłem jeszcze na kontakt do żadnego nabywcy w tej inwestycji :(
Faktycznie opinie o Właścicielu w różnych miejscach są bardzo rozbieżne, sprawa owych grzejników i firmy "armaturakrakowska" nabrała ogólnopolski charakter i tu pojawiają się największe wątpliwości :(
inz

ml3ka
Posty: 1
Rejestracja: 31 maja 2019, 23:40

Re: Jl development - winnicka park

Postautor: ml3ka » 31 maja 2019, 23:55

Odkopię lekko temat.
Czy któryś z użytkowników kupił mieszkanie od jl development?
Byłem chwilę temu oglądać skończony etap, wyglądał nieźle. Pod względem lokalizacji, komunikacji oraz wielkości mieszkania inwestycja bardzo mi odpowiada, niestety nie mam żadnej wiarygodnej opinii oraz nie udało mi się spotkać żadnej osoby z oddanego etapu.


slwk
Administrator
Posty: 54
Rejestracja: 28 kwie 2015, 18:44

Re: Jl development - winnicka park

Postautor: slwk » 01 lip 2019, 13:25

Temat czasowo zamknięty ze względu na zbyt dużo personalnych zagadnień w nim.



Wróć do „Opinie o deweloperach i generalnych wykonawcach budujących mieszkania i biura”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 25 gości