Lema 15, Supernova by Cordia, wątek dla właścicieli

Forum przeznaczone dla osób, które już kupiły lub chcą kupić nowe mieszkanie w Krakowie w inwestycji Supernova Kraków (Lema 15), za którą odpowiada deweloper Cordia. Zapraszamy do wymiany informacji i opinii
pawel111
Posty: 127
Rejestracja: 19 sie 2018, 18:05

Lema 15, Supernova by Cordia, wątek dla właścicieli

Postautor: pawel111 » 18 wrz 2018, 17:17

Jak w temacie - kto kupił - niech się ujawni tutaj - do dalszej ew. współpracy, komentowania odbiorów, itd.
Ostatnio zmieniony 18 wrz 2018, 18:21 przez slwk, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Założymy osobne forum w dziale dla mieszkańców


Odziom
Posty: 29
Rejestracja: 04 wrz 2017, 16:03

Re: Lema 15, Supernova by Cordia, wątek dla właścicieli

Postautor: Odziom » 25 wrz 2018, 9:42

Witam, ja kupiłem mieszkanie.
Pozdrawiam

ragar
Posty: 438
Rejestracja: 01 maja 2015, 12:39

Re: Lema 15, Supernova by Cordia, wątek dla właścicieli

Postautor: ragar » 25 wrz 2018, 11:57

Odziom pisze:Witam, ja kupiłem mieszkanie.

Podzielisz się opinią o tym, co przeważyło, żeby wybrać właśnie tą inwestycję? Dla mnie na pewno duży plus, że osiedle Supernova powstaje właściwie w samym Parku Lotników Polskich, więc do dużego terenu zielonego jest naprawdę blisko. Położenie na mapie miasta, też chyba jest całkiem dobre. Jakie jeszcze plusy i minusy tu widzisz :?:


Odziom
Posty: 29
Rejestracja: 04 wrz 2017, 16:03

Re: Lema 15, Supernova by Cordia, wątek dla właścicieli

Postautor: Odziom » 26 wrz 2018, 9:33

Park zdecydowanie na plus, zwłaszcza że ma być niedługo rewitalizowany :) Fajnie jesZcze jakby ogródki działkowe zostały włączone do parku. W takim wypadku pewne jest że nic nowego nie powstaje obok, drogi, areny I parku już nie przestawia :) Blisko M1 i Plaza, która tez ma być odnawiana. Moje mieszkanie jest od strony Lema i Aleii więc obecności Areny nie odczuje. Dodatkowo w miarę blisko do A4 W obu kierunkach, dobry do jazd na drugi koniec miasta (powstańców albo opolska). Zobaczymy jak będzie w rzeczywistości. A poza tym fajne małe kameralne osiedle w którym udało się kupić mieszkanie w cenie 6900m2, co przy obecnej cenie już jestem do przodu :)
Minusów pewnie też się trochę znajdzie, że głośno od ulicy i od tramwajów. Ja całe życie w bloku mieszkałem, więc hałas mnie nie rusza. Poza tym wolę mieć blisko tramwaj i dobry wjazd/wyjazd z bloku niż się męczyć tak jak maja na przeciwko gdzie jest mnóstwo nowych bloków. Czytałem tez ze ludziom brakuje tak jakiegoś spozywczaka, czy zlobka/przedszkola/szkoly, ale to wszystko jest w odległości kilometra więc w obecnych czasach gdzie się przeważnie samochodem jeździ to żadne problem.

pawel111
Posty: 127
Rejestracja: 19 sie 2018, 18:05

Re: Lema 15, Supernova by Cordia, wątek dla właścicieli

Postautor: pawel111 » 27 wrz 2018, 10:47

Odziom pisze:Witam, ja kupiłem mieszkanie.
Pozdrawiam

To witam sąsiada (ja jestem od strony parku). Odezwę się na PW. Kupiłeś też miejsce w garażu i komórkę? Ja po długim namyśle tak zrobiłem. Może zrobimy jakieś swoje forum tylko dla mieszkańców/właścicieli Supernovej? Ew. wybrany zarządca nam coś takiego zaoferuje - zobaczymy.

lotny
Posty: 63
Rejestracja: 28 wrz 2018, 0:08

Re: Lema 15, Supernova by Cordia, wątek dla właścicieli

Postautor: lotny » 28 wrz 2018, 0:12

Hej, miło się przywitać, całkiem prawdopodobne, że będziemy się co jakiś czas spotykać na osiedlu, a może nawet w klatce czy na korytarzu :) I chyba wreszcie jest osobne forum dla nas :)

pawel111
Posty: 127
Rejestracja: 19 sie 2018, 18:05

Re: Lema 15, Supernova by Cordia, wątek dla właścicieli

Postautor: pawel111 » 28 wrz 2018, 12:14

Witaj Lotny! Odezwałem się do kolego 'Odziom' na PW, ale nic nie odpisał - chyba nie sprawdza forum ostatnio. Kupiliście 'pod siebie' czy pod inwestycję?

Odziom
Posty: 29
Rejestracja: 04 wrz 2017, 16:03

Re: Lema 15, Supernova by Cordia, wątek dla właścicieli

Postautor: Odziom » 28 wrz 2018, 18:57

Ja kupiłem pod siebie. 56 m2 + dwa balkony ~20m2, miejsce parkingowe to większe za 35k i przyległą komórkę do tego miejsca.
Mieszkanie na rogu na pierwszym piętrze, E20 - pł-zach. Jeden balkon na park, drugi na skrzyżowanie Lema i Alei.
Byłem na urlopie więc miałem ograniczony dostęp do forum.
A tak btw to mieszkam jakieś kilometr od Supernova, więc co do hałasu i okolic mam dobre rozeznanie ;)
Można powiedzieć że na moich oczach się to buduje.
Pozdrawiam.


pawel111
Posty: 127
Rejestracja: 19 sie 2018, 18:05

Re: Lema 15, Supernova by Cordia, wątek dla właścicieli

Postautor: pawel111 » 29 wrz 2018, 9:47

Odziom pisze:Ja kupiłem pod siebie. 56 m2 + dwa balkony ~20m2, miejsce parkingowe to większe za 35k i przyległą komórkę do tego miejsca.
Mieszkanie na rogu na pierwszym piętrze, E20 - pł-zach. Jeden balkon na park, drugi na skrzyżowanie Lema i Alei.

Fajny ma rzut to mieszkanie, szkoda, że nie robili takich w blokach bardziej w stronę parku. Ten jeden balkon masz raczej na działki, a nie na park. Nie bałeś się hałasu i spalin od obu ulic? Są też bloki bardziej schowane jak budynek AB, C, D?

kameleon07
Posty: 2
Rejestracja: 03 paź 2018, 7:58

Re: Lema 15, Supernova by Cordia, wątek dla właścicieli

Postautor: kameleon07 » 03 paź 2018, 8:29

witam Państwa:
-ja planuję kupić mieszkiem( 40m) blok D tylko jak się okazało teraz nie ma możliwość kupna miejsca postojowego do tego metrażu mieszkania (w firmie tłumacza się tym że mają 20% mniej miejsc postojowych niż mieszkań i miejsca postojowe są tylko dla mieszkań pow. 47 m)moim zdaniem jest to w ogóle nie przemyślane przez inwestora ponieważ na samym początku nie było takiego kryterium / małe mieszkanie można było kupić z miejscem postojowym/co o tym wszystkim myślicie ?
- a jak jest z kwestia upustu, jaki procent rabatu wam zaproponowali w firmie, gdyż w innych inwestycjach na wstępie sami proponują upust ok3% _a tu nie chcą dać
-czy konsultowaliście umowę z radca prawnym przed podpisaniem? czy jest ok....
-



Wróć do „Supernova (Lema 15) Kraków od Cordia - forum mieszkańców osiedla”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość