Osiedle Malinowe Wzgórze Kraków ul. Dauna 58 - opinie o inwestycji na forum

Budowy nowych mieszkań i domów w Krakowie i innych miastach - zdjęcia, relacje, nowe informacje, ceny mieszkań.
tongPo
Posty: 5
Rejestracja: 11 wrz 2018, 19:39

Re: Osiedle Malinowe Wzgórze Kraków ul. Dauna 58 - opinie o inwestycji na forum

Postautor: tongPo » 10 paź 2018, 15:54

To jak, są chętni? Ja mógłbym się spotkać jak cos ;)


majkel901
Posty: 4
Rejestracja: 13 cze 2018, 13:49

Re: Osiedle Malinowe Wzgórze Kraków ul. Dauna 58 - opinie o inwestycji na forum

Postautor: majkel901 » 10 paź 2018, 15:58

Ja planuję być dzisiaj, choć nie jestem przekonany czy uda nam się coś zdziałać

tongPo
Posty: 5
Rejestracja: 11 wrz 2018, 19:39

Re: Osiedle Malinowe Wzgórze Kraków ul. Dauna 58 - opinie o inwestycji na forum

Postautor: tongPo » 10 paź 2018, 16:02

W takim razie ja też będę


Razdwatrzy
Posty: 10
Rejestracja: 09 wrz 2018, 18:36

Re: Osiedle Malinowe Wzgórze Kraków ul. Dauna 58 - opinie o inwestycji na forum

Postautor: Razdwatrzy » 11 paź 2018, 19:33

Hej. I jak po spotkaniu? Ja niestety nie mogłam być :( ustaliliście coś?

Małgorzata85
Posty: 1
Rejestracja: 11 gru 2018, 19:44

Re: Osiedle Malinowe Wzgórze Kraków ul. Dauna 58 - opinie o inwestycji na forum

Postautor: Małgorzata85 » 11 gru 2018, 19:47

Witam,

Zastanawiam się nad zakupem mieszkania na osiedlu Malinowe Wzgórze. Niestety czytam ze są opóźnienia. Po postępach prac widać ze nie idą najszybciej. Mało informacji o deweloperze. Mam wątpliwości. Są tu jacyś mieszkańcy? Doświadczacie jakichś problemów?

xxx111
Posty: 4
Rejestracja: 11 gru 2018, 22:13

Re: Osiedle Malinowe Wzgórze Kraków ul. Dauna 58 - opinie o inwestycji na forum

Postautor: xxx111 » 11 gru 2018, 22:48

Witam, radzę dobrze przemyśleć sprawę. Kontakt z developerem po podpisaniu umowy bardzo ciężki i niesympatyczny. Budowa miała zostać oddana już koło sierpnia, o opóźnieniach nikt nie informuje. Patrząc na postęp prac i liczbę zatrudnionych osób szybko tej inwestycji nie skończą. Kierownik budowy nabiera wody w usta i robi dobrą minę do złej gry. Obawiam się , że skoro są tak opóźnieni to niektóre rzeczy będą zrobione " na szybko " i niedbale.
Proponuję zorganizować spotkanie mieszkańców z przedstawicielem dewelopera i uzyskać jakieś wiążące informacje.

zaintersowany
Posty: 2
Rejestracja: 27 gru 2018, 14:43

Re: Osiedle Malinowe Wzgórze Kraków ul. Dauna 58 - opinie o inwestycji na forum

Postautor: zaintersowany » 27 gru 2018, 14:45

A skoro są takie opóźnienia to nie wiąże się z jakimiś karami umownymi? Interesuje się także tą inwestycją i zastanawiam się czy warto. Miejsce wygląda na spokojne i ciche, w okolicy parę bloków i domki jednorodzinne. Czy jest jakieś forum przyszłych mieszkańców gdzie można zobaczyć prawdziwe opinie na temat całego procesu zakupowego itd? Z tego co się dowiadywałem odbiór mieszkań ma być ok maraca przyszłego roku.

zaintersowany
Posty: 2
Rejestracja: 27 gru 2018, 14:43

Re: Osiedle Malinowe Wzgórze Kraków ul. Dauna 58 - opinie o inwestycji na forum

Postautor: zaintersowany » 08 sty 2019, 21:33

Nikt nie kupił tam mieszkania z tu obecnych i nic nie podpowie?


kakaki
Posty: 1
Rejestracja: 09 sty 2019, 1:34

Re: Osiedle Malinowe Wzgórze Kraków ul. Dauna 58 - opinie o inwestycji na forum

Postautor: kakaki » 09 sty 2019, 1:39

Cześć, też zastanawiamy sie nad zakupem mieszkania tutaj, czy ktoś kupił? Co doradzacie? Jakieś opienie? Na co uważać? Z góry dziękuję za pomoc!

Razdwatrzy
Posty: 10
Rejestracja: 09 wrz 2018, 18:36

Re: Osiedle Malinowe Wzgórze Kraków ul. Dauna 58 - opinie o inwestycji na forum

Postautor: Razdwatrzy » 10 sty 2019, 8:09

Jeśli ktoś szuka mieszkania, które ma być ucieczką od miejskiego zgiełku to osiedle malinowe wzgórze jest świetnym rozwiązaniem. Okolica dość spokojna, blisko sklepy, rzekomo na powstać sklep rownież w blokach(?). Wielki plus to bliskość do obu przystanków- autobusowego oraz tramwajowego, co zapewnia swobodę poruszania się po mieście. Co do inwestycji... są ogromne opóźnienia, deweloper już jakiś czas obiecuje oddanie do użytkowania, ciągły deficyt pracowników, drobne odstępstwa od planu (ale do naprawienia). Jeśli ostatecznie osiedle będzie wyglądało jak w planie to będzie naprawdę wygodne miejsce do zycia. Na plus (o ile dojdzie do realizacji) jest planowana przestrzeń relaksu przy budynkach, ma być fontanna oraz miejsce do wspólnego grillowania. Miejmy nadzieje że wszystko pójdzie zgodnie z planem.

Także jeśli nie przeszkadzają wam opóźnienia to jak najbardziej zachęcam do zakupu mieszkania.
Pozdrawiam :)



Wróć do „Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 24 gości