Naliczanie opłat za ochronę / kto powinien płacić za ochronę osiedla - Vista Kraków

Forum przeznaczone dla osób, które już kupiły lub chcą kupić nowe mieszkanie w Krakowie w inwestycji Vista za którą odpowiada deweloper Lokum. Zapraszamy do wymiany informacji i opinii.
japko
Posty: 22
Rejestracja: 26 lip 2018, 21:47

Naliczanie opłat za ochronę / kto powinien płacić za ochronę osiedla - Vista Kraków

Postautor: japko » 18 paź 2018, 12:10

Dość ważny wątek, bo w grupie Siesty wybuchła mała afera:
opłaty za ochronę, o których słyszało się, że są po stronie dewelopera do czasu przeniesienia własności nagle przerzucone zostały na mieszkańców.
W żadnym dokumencie nie ma o tym mowy.

Oczywiście poczekajmy na rozwój sytuacji co wyślą do nas, ale warto być przygotowanym (na walkę).

Osobiście mam nadzieję, że "ochrona" w postaci starszych panów zostanie ukrócona jak tylko "dojdziemy do głosu", bo nikomu to do niczego niepotrzebne.


Xaron
Posty: 58
Rejestracja: 09 sty 2018, 20:12

Re: Naliczanie opłat za ochronę / kto powinien płacić za ochronę osiedla - Vista Kraków

Postautor: Xaron » 19 paź 2018, 8:21

Jak to wygląda w lokalizacji Siesta opisałem w wątku dla Siesty, dla Państwa może to być ciekawy Post.

muka
Posty: 29
Rejestracja: 23 sie 2018, 15:52

Re: Naliczanie opłat za ochronę / kto powinien płacić za ochronę osiedla - Vista Kraków

Postautor: muka » 19 paź 2018, 10:54

Xaron pisze:Jak to wygląda w lokalizacji Siesta opisałem w wątku dla Siesty, dla Państwa może to być ciekawy Post.

Link: viewtopic.php?t=4174

Dzięki za opis, to się na wojnę nadaje :cry: nie płacić do czasu wyjaśnień


roxton
Posty: 7
Rejestracja: 16 sty 2018, 20:09

Re: Naliczanie opłat za ochronę / kto powinien płacić za ochronę osiedla - Vista Kraków

Postautor: roxton » 26 paź 2018, 12:06

Kupiłem mieszkanie w Sieście. Od odbioru mieszkania minęły już prawie 2 miesiące a nie wszystkie usterki zostały naprawione (porysowana rama okna, paskudna dziura w ramie okna po wkręcie, brak katów przy ścianach). Trzeba do nich dzwonić co chwilę żeby łaskawie powiedzieli na jakim etapie jest naprawa usterek. Sami się nie odezwali w terminie 30 dni od odbioru. Obsługa posprzedażowa to jest dramat!



Wróć do „Vista Kraków od Lokum - forum mieszkańców osiedla”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości