NEPTUN

Informacje o nowych biurowcach, budynkach użyteczności publicznych, hotelach, parkach oraz obiektach przemysłowych w Warszawie, infrastrukturze i jej remontach oraz planach rozwoju.
Lubiekoty
Posty: 9
Rejestracja: 21 wrz 2018, 10:05

NEPTUN

Postautor: Lubiekoty » 26 paź 2018, 12:01

Zainteresowała mnie budowa w ząbkach, ten neptun co tam dobudowują następne bloki, warto tam kupic mieszkanie czy caly ten polnord nie wart uwagi?


BiestekPiter
Posty: 8
Rejestracja: 29 sie 2018, 12:58

Re: NEPTUN

Postautor: BiestekPiter » 26 paź 2018, 12:05

Zauważylem ostatnio w sieci ze firma ma różne opinie ale nie mam pojęcia skad się biora złe, sam się trochę balem ogolnie o nowe mieszkanie, ze nie wiadomo czy wybujuja itp ale nie było problemów i do dziś nic nie powychodziło, nie pęka i inne takie

Voldemort
Posty: 8
Rejestracja: 21 wrz 2018, 9:52

Re: NEPTUN

Postautor: Voldemort » 26 paź 2018, 12:07

Dają rade te mieszkania w neptunie, ostatnio odwiedziłem tam brata z zona i ladnie to wyglada


magua
Posty: 7
Rejestracja: 24 kwie 2019, 12:31

Re: NEPTUN

Postautor: magua » 24 kwie 2019, 13:09

BiestekPiter pisze:Zauważylem ostatnio w sieci ze firma ma różne opinie ale nie mam pojęcia skad się biora złe, sam się trochę balem ogolnie o nowe mieszkanie, ze nie wiadomo czy wybujuja itp ale nie było problemów i do dziś nic nie powychodziło, nie pęka i inne takie

Właśnie też nie wiem czemu tak jest. Z Neptuna będzie fajne połączenie z centrum wwy jak skończą budować tą czteropasmówkę. Poza tym fajna okolica dla dzieciaków, bo sporo zieleni wokół. Interesowałem się i tak porównując to chyba najporządniejsze w okolicy te budynki

Tojanarcyzsienazywam
Posty: 11
Rejestracja: 23 cze 2019, 20:16

Re: NEPTUN

Postautor: Tojanarcyzsienazywam » 06 sie 2019, 12:08

Ciekawe jak wypada na tle okolicznej konkurencji

magua
Posty: 7
Rejestracja: 24 kwie 2019, 12:31

Re: NEPTUN

Postautor: magua » 08 sie 2019, 11:10

Wydaje mi się, że wypada lepiej od konkurencji w relacji jakości do ceny



Wróć do „Warszawa: nowe biurowce, obiekty publiczne, przemysłowe i infrastruktura”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości