[Bud. A] Dzwonki do drzwi w nowych mieszkaniach / jak montowane są dzwonki - os. Dobrego

Forum dla osób, które kupiły mieszkanie w budynku A Osiedla Dobrego od Budimex w Krakowie na Prądniku Czerwonym: zakup, budowa, wykończenie itp.
Darom
Posty: 35
Rejestracja: 18 cze 2018, 22:02

[Bud. A] Dzwonki do drzwi w nowych mieszkaniach / jak montowane są dzwonki - os. Dobrego

Postautor: Darom » 06 lis 2018, 16:05

Powiedzcie mi jak to jest z dzwonkiem do drzwi mieszkania. Czy taki dzwonek montują od razu i jak się robi odbiór mieszkania to dzwonek już jest ? Czy ten dzwonek z takim dźwiękiem jak mi się podoba można sobie samemu zamontować ? jak to jest ? Czy to wszyscy mieszkańcy bloku muszą mieć jednakowy dźwięk dzwonka na początku ? - bo drzwi do mieszkań też w bloku wszyscy mają takie same. Podobno są pancerne.


Weronka
Posty: 42
Rejestracja: 26 maja 2016, 23:38

Re: [Bud. A] Dzwonki do drzwi w nowych mieszkaniach / jak montowane są dzwonki - os. Dobrego

Postautor: Weronka » 07 lis 2018, 9:46

Nie wiem jak będzie w tym przypadku, ale obstawiałabym, że tu także dzwonek do drzwi będzie w domofonie, czyli nie będzie osobnego urządzenia, tylko wszystko w tym jednym :) I dzwonek powinien działać już przy odbiorze mieszkania.

Darom
Posty: 35
Rejestracja: 18 cze 2018, 22:02

Re: [Bud. A] Dzwonki do drzwi w nowych mieszkaniach / jak montowane są dzwonki - os. Dobrego

Postautor: Darom » 13 lis 2018, 21:36

A co jeśli ja bym chciał mieć inny dźwięk dzwonka do drzwi wejściowych do mieszkania ? - że jak do mnie ktoś przyjdzie to nie będzie pukał i stukał do drzwi tylko użyje tego dzwonka. Jak ten dźwięk dzwonka ustalić do mieszkania ? na taki jak mi się podoba.


Weronka
Posty: 42
Rejestracja: 26 maja 2016, 23:38

Re: [Bud. A] Dzwonki do drzwi w nowych mieszkaniach / jak montowane są dzwonki - os. Dobrego

Postautor: Weronka » 15 lis 2018, 0:06

Darom pisze:A co jeśli ja bym chciał mieć inny dźwięk dzwonka do drzwi wejściowych do mieszkania ? - że jak do mnie ktoś przyjdzie to nie będzie pukał i stukał do drzwi tylko użyje tego dzwonka. Jak ten dźwięk dzwonka ustalić do mieszkania ? na taki jak mi się podoba.

Nie mam pojęcia, czy da się ustawić inny dzwonek do drzwi w dzwonku w domofonie, ale też nigdy nie było to dla mnie jakoś bardzo ważne. Myślę, że gdyby się uprzeć, to dałoby się też założyć własny dzwonek, tylko po co... Zazwyczaj i tak, jeżeli ktoś przychodzi w gości, to najpierw dzwoni domofonem, a po tym, to się już takiej osoby spodziewamy i zwykle nawet nie dzwoni, tylko otwiera się jej drzwi :)



Wróć do „[Bud. A] (etap I) Osiedle Dobrego Kraków – forum mieszkańców budynku”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość