Drzwi do hali garażowej gałki zamiast klamek - Wielicka Garden

Forum dla przyszłych mieszkańców inwestycji osiedla Wielicka Garden w Krakowie, które buduje deweloper Atal. Wybór mieszkania, ceny, opinie, budowa bloku i sprawy mieszkańców - zapraszamy do dyskusji.
por
Posty: 37
Rejestracja: 26 lis 2017, 20:58

Drzwi do hali garażowej gałki zamiast klamek - Wielicka Garden

Postautor: por » 02 gru 2018, 19:49

Hej,

Czy ktoś wie może z jakiego powodu klamki w drzwiach do hali garażowej zostały wymienione na gałki?
Teraz wyjść z klatki - wejść do hali garażowej można tylko używając klucza, za to wejść do klatek można bez problemu ...

Z góry dzięki,
Pozdrawiam


Ingrid
Posty: 7
Rejestracja: 15 sie 2018, 22:01

Re: Drzwi do hali garażowej gałki zamiast klamek - Wielicka Garden

Postautor: Ingrid » 13 gru 2018, 21:35

Czy ktoś się orientuje kiedy drzwi do klatek,brama garażowa oraz drzwi z klatki do garażu będą zamykane? Domyślam się, że pracownicy muszą mieć łatwy dostęp, ale chyba wieczorem powinny być zamykane.

por
Posty: 37
Rejestracja: 26 lis 2017, 20:58

Re: Drzwi do hali garażowej gałki zamiast klamek - Wielicka Garden

Postautor: por » 16 gru 2018, 17:12

NCC: "gałkoklamki stosuje się na osiedlach by złodziej nie mógł wejść do garażu, gdzie są komórki i samochody"

U nas komórki chronią w szczególności - chyba przy złych drzwiach je zamontowano.
Nie wiem czy to nie bez sensu, skoro ktoś już jest na klatce ... to i tak ma spory dostęp do wszystkiego innego.
Dla mnie te gałkoklamki w obecnej formie to nieporozumienie utrudniające tylko życie.


AgaInes
Posty: 3
Rejestracja: 17 gru 2018, 14:31

Re: Drzwi do hali garażowej gałki zamiast klamek - Wielicka Garden

Postautor: AgaInes » 17 gru 2018, 14:35

Witam,

dopiero odebrałam mieszkanie w budynku 57E. Czy pilot otwierający bramę główną nie powinien też otwierać drzwi garażowych?

Zastanawiam się czy nie mam pełnego kompletu kluczy czy coś jest nie tak z drzwiami bo o tym też słyszałam.

Dzięki i dzień dobry nowi sąsiedzi:)

por
Posty: 37
Rejestracja: 26 lis 2017, 20:58

Re: Drzwi do hali garażowej gałki zamiast klamek - Wielicka Garden

Postautor: por » 17 gru 2018, 20:04

[quote="AgaInes":.]Witam,
dopiero odebrałam mieszkanie w budynku 57E. Czy pilot otwierający bramę główną nie powinien też otwierać drzwi garażowych?
Zastanawiam się czy nie mam pełnego kompletu kluczy czy coś jest nie tak z drzwiami bo o tym też słyszałam.
Dzięki i dzień dobry nowi sąsiedzi:)[/quote:.]
Dzień dobry, witam serdecznie,
Duży przycisk brama wjazdowa od ludowej, drugi duży od jerozolimskiej,
Górny mały szlaban, dolny mały zjazd na dół czyli garaż podziemny - przynajmniej na WGI tak jest :)
Macie piloty z 4 przyciskami (dwa małe, dwa duże, opisane literkami)?

Pozdrawiam.

Emka
Posty: 24
Rejestracja: 17 paź 2017, 15:59

Re: Drzwi do hali garażowej gałki zamiast klamek - Wielicka Garden

Postautor: Emka » 18 gru 2018, 16:22

Jeśli masz wykupione miejsce w garażu to pilot powinien działać. Literka D na pilocie.
Jeśli masz tylko miejsce zewnętrzne to brama garażu się nie otworzy.

AgaInes
Posty: 3
Rejestracja: 17 gru 2018, 14:31

Re: Drzwi do hali garażowej gałki zamiast klamek - Wielicka Garden

Postautor: AgaInes » 28 gru 2018, 17:51

Dzięki za odpowedzi. Najwyraźniej brama wjazdowa do budynku E jest zepsuta bo teraz cały czas jest otwarta..



Wróć do „Wielicka Garden Kraków od dewelopera Atal - forum mieszkańców osiedla”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości