Deweloper Novisa - opinie o deweloperze na forum - działającym w Warszawie

Forum zawierające opinie o firmach deweloperskich i generalnych wykonawcach budujących w Krakowie i innych miastach Małopolski. Prosimy o wyważone i uzasadnione oceny deweloperów.
Nobody1180
Posty: 4
Rejestracja: 16 gru 2018, 14:47

Re: Deweloper Novisa - opinie o deweloperze na forum - działającym w Warszawie

Postautor: Nobody1180 » 19 gru 2018, 21:18

Nobody1180 pisze:
Osiedle Urocze pisze:Witam, czy są tu osoby które zakupiły mieszkanie bądź planują zakup na osiedlu Uroczym (Osiedle Urocze Pruszków) ?
Czy Państwu również Deweloper nie daje możliwości zobaczenia swojego czy też przyszłego mieszkania przed oddaniem kluczy?
Sytuacja ta wydaje mi się być dziwna.
Jeżeli są takie osoby, zapraszam do kontaktu.

Witam.
Kupiłem również na tym osiedlu i faktycznie deweloper nawet nie proponuje wczesniejszego obejrzenia nieruchomości.Ta sama sytuacje miałem z Marvipol ,wiec jak dla mnie to nie jest to jakiś problem.Odbior mam zaplanowany na 22.01 .Pozdrawiam

Kiedy masz odbiór kluczy?


Nobody1180
Posty: 4
Rejestracja: 16 gru 2018, 14:47

Re: Deweloper Novisa - opinie o deweloperze na forum - działającym w Warszawie

Postautor: Nobody1180 » 23 gru 2018, 22:51

Osiedle Urocze pisze:Witam, czy są tu osoby które zakupiły mieszkanie bądź planują zakup na osiedlu Uroczym (Osiedle Urocze Pruszków) ?
Czy Państwu również Deweloper nie daje możliwości zobaczenia swojego czy też przyszłego mieszkania przed oddaniem kluczy?
Sytuacja ta wydaje mi się być dziwna.
Jeżeli są takie osoby, zapraszam do kontaktu.


Cześć ,mam odbiór 22.01. A ty?

Nobody1180
Posty: 4
Rejestracja: 16 gru 2018, 14:47

Novisa Osiedle Urocze Pruszków

Postautor: Nobody1180 » 11 sty 2019, 21:49

Cześć wszystkim.Czy ktoś z was miał już odbiór techniczny mieszkania na Osiedlu Uroczym?Chętnie dowiem się jak poszedł odbiór i czy wystąpiły jakieś usterki do poprawy.Pozdrawiam i czekam na odpowiedź.


2207114
Posty: 1
Rejestracja: 19 lut 2019, 8:40

Re: Deweloper Novisa - opinie o deweloperze na forum - działającym w Warszawie

Postautor: 2207114 » 19 lut 2019, 8:44

Hej,

Zastanawiam się nad kupnem w etapie II. Jak osiedle ? Jak okolica ? Jak się współpracuje z deweloperem ?

Z góry dziękuję za wszelkie info.

KrzysztofKrzysztof
Posty: 2
Rejestracja: 22 mar 2019, 0:34

Re: Deweloper Novisa - opinie o deweloperze na forum - działającym w Warszawie

Postautor: KrzysztofKrzysztof » 22 mar 2019, 0:59

Witam, pytanie do użytkowników korzystających z usług Novisa Development. Czy zapis w umowie wstępnej dotyczący "opłaty rezerwacyjnej" jest prawidłowy w rozumieniu prawa? ?? Z tego co udało mi się dowiedzieć do tej pory jest to próba naciagniecia klientów. Proszę o pomoc. Czy ktoś miał już problem z odzyskaniem "zaliczki" w świetle nie jasnych zapisów ?
Pozdrawiam

KrzysztofKrzysztof
Posty: 2
Rejestracja: 22 mar 2019, 0:34

Re: Deweloper Novisa - opinie o deweloperze na forum - działającym w Warszawie

Postautor: KrzysztofKrzysztof » 24 mar 2019, 22:31

Osiedle Urocze pisze:Witam, czy są tu osoby które zakupiły mieszkanie bądź planują zakup na osiedlu Uroczym (Osiedle Urocze Pruszków) ?
Czy Państwu również Deweloper nie daje możliwości zobaczenia swojego czy też przyszłego mieszkania przed oddaniem kluczy?
Sytuacja ta wydaje mi się być dziwna.
Jeżeli są takie osoby, zapraszam do kontaktu.


Deweloper zmienił nazwe z Nasze Miasteczko Dewelopment na Novisa Dewelopment

Wojtek34
Posty: 1
Rejestracja: 06 paź 2019, 17:19

Re: Deweloper Novisa - opinie o deweloperze na forum - działającym w Warszawie

Postautor: Wojtek34 » 06 paź 2019, 18:05

Cześć
Zapraszam do wymiany informacji w zakresie inwestycji- Jeziorowa Park ul. Jeziorowa Wawer
Czy są osoby na forum, które kupiły lub planują kupić mieszkanie ze wskazanej inwestycji Jeziorowa Park? lub mają uwagi dotyczące zawartej umowy oraz przekazanych mieszkań z innych inwestycji lub przejętej budowy przy ul Jeziorowej (problemy techniczne instalacji,jakość oddanych mieszkań, reklamacje,spory). Uzyskałem informację ,że deweloper na wskazanym terenie przejął i dokończył inwestycję nieukończonej budowy innego dewelopera, który miał problemy finansowe)
Będę wdzięczny za wszelkie opinie ze wskazanej lokalizacji, która właśnie powstaje.

cyceq88
Posty: 1
Rejestracja: 17 gru 2019, 17:30

Re: Deweloper Novisa - opinie o deweloperze na forum - działającym w Warszawie

Postautor: cyceq88 » 17 gru 2019, 17:33

Wojtek34 pisze:Cześć
Zapraszam do wymiany informacji w zakresie inwestycji- Jeziorowa Park ul. Jeziorowa Wawer
Czy są osoby na forum, które kupiły lub planują kupić mieszkanie ze wskazanej inwestycji Jeziorowa Park? lub mają uwagi dotyczące zawartej umowy oraz przekazanych mieszkań z innych inwestycji lub przejętej budowy przy ul Jeziorowej (problemy techniczne instalacji,jakość oddanych mieszkań, reklamacje,spory). Uzyskałem informację ,że deweloper na wskazanym terenie przejął i dokończył inwestycję nieukończonej budowy innego dewelopera, który miał problemy finansowe)
Będę wdzięczny za wszelkie opinie ze wskazanej lokalizacji, która właśnie powstaje.

Wojtek, również planuje zakup na tej inwestycji. Niestety nie ma nigdzie podanego do Ciebie kontaktu. Mógłbyś się podzielić informacjami jakie udało Ci się ustalić odnośnie tej inwestycji?


Justa
Posty: 1
Rejestracja: 11 gru 2018, 22:30

Re: Deweloper Novisa - opinie o deweloperze na forum - działającym w Warszawie

Postautor: Justa » 28 gru 2019, 12:55

Przestrzegam przed tym deweloperem!!! Podpisaliśmy umowę kredytową w dniu 06-12-2018r. tym samym zapłaciliśmy 100% wartości mieszkania. Na umowie był zapis ze do 31-07-2019r. Będzie akt notarialny i do dziś tj. 28-12-2019r nie mamy aktu!!!! Z tego co wiem jeszcze w lutym nie będzie aktu!!! Same usterki, oddali nam mieszkania bez zgody na użytkowanie. Brak aktu = wyższa kwota raty. Do tego dochodzą same usterki tj. Zła kanalizacja + zła elektryka itp. Jakbym mogła cofnąć czas nigdy, ale to przenigdy nie podpisałbym z Novisą umowy! Okłamują klientów i wymyślają co trochę nowe wymówki - wstyd!! Powinni płacić ogromne kary!!!!

kasia_ki
Posty: 1
Rejestracja: 05 sty 2020, 19:12

Re: Deweloper Novisa - opinie o deweloperze na forum - działającym w Warszawie

Postautor: kasia_ki » 05 sty 2020, 19:14

Czy możecie się podzielić doświadczeniami Novisa development? Zastanawiam się nad osiedlem Urocze 2? Czy warto?



Wróć do „Opinie o deweloperach i generalnych wykonawcach budujących mieszkania i biura”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości