Problem z panelem / jak naprawić dziurę w panelu podłogowym

Forum o tym, jak wykończyć nowe mieszkanie, jakie sprzęty do niego kupić, jakie materiały wykończeniowe zastosować, gdzie znaleźć dobrą ekipę wykończeniową w Krakowie i Małopolsce.
gladolado
Posty: 1
Rejestracja: 10 sty 2019, 23:39

Problem z panelem / jak naprawić dziurę w panelu podłogowym

Postautor: gladolado » 10 sty 2019, 23:40

Niestety zdarzyła mi się przykra historia.. podczas wyciskania spadła mi sztanga na panel i niestety powstało takie coś:

Obrazek

czy są jakieś na to sposoby? no nie chcialbym wymieniac panela.. to juz ostatecznosc!
dajcie jakies sposoby co z tym mozna zrobic.. zeby chociaz mniej widoczne bylo.. dodam ze w piwnicy mam takie panele jeszcze


oleo
Posty: 174
Rejestracja: 18 cze 2016, 19:11

Re: Problem z panelem / jak naprawić dziurę w panelu podłogowym

Postautor: oleo » 11 sty 2019, 9:57

gladolado pisze:czy są jakieś na to sposoby? no nie chcialbym wymieniac panela.. to juz ostatecznosc!
dajcie jakies sposoby co z tym mozna zrobic.. zeby chociaz mniej widoczne bylo.. dodam ze w piwnicy mam takie panele jeszcze

Kiepsko to wygląda, najlepiej byłoby pewnie wymienić cały panel, ale wiadomo, że z tym sporo roboty. Można by to próbować wyciąć i zastąpić takim samym elementem z innego panelu. No i jeszcze opcja jakiegoś zaszpachlowania tego i zamalowania, ale też raczej nie będzie ładnie wyglądało.



Wróć do „Wykończenie i urządzenie mieszkania - forum i opinie o ekipach, materiałach i sprzęcie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości