Miejsca parkingowe zamiast zieleni / budowa parkingu w miejsce trawnika - Wielicka Garden

Forum dla przyszłych mieszkańców inwestycji osiedla Wielicka Garden w Krakowie, które buduje deweloper Atal. Wybór mieszkania, ceny, opinie, budowa bloku i sprawy mieszkańców - zapraszamy do dyskusji.
kamien
Posty: 3
Rejestracja: 14 lis 2018, 10:41

Miejsca parkingowe zamiast zieleni / budowa parkingu w miejsce trawnika - Wielicka Garden

Postautor: kamien » 09 sty 2019, 14:42

Orientuje się ktoś może, dlaczego zamiast terenu zielonego / roślin pod blokiem 57J, powstają tam teraz miejsca postojowe? Wydawało mi się, że tam będzie zielono, a tu taka niespodzianka. To będą miejsca postojowe ogólnodostępne czy są przeznaczone do sprzedaży.


dibimsg
Posty: 2
Rejestracja: 19 lut 2018, 11:31

Re: Miejsca parkingowe zamiast zieleni / budowa parkingu w miejsce trawnika - Wielicka Garden

Postautor: dibimsg » 09 sty 2019, 22:24

blok ostatni nie ma garażu podziemnego tylko właśnie te miejsca przed nim - dokładnie tak jak było w projekcje osiedla

lolek18
Posty: 50
Rejestracja: 16 cze 2017, 9:40

Re: Miejsca parkingowe zamiast zieleni / budowa parkingu w miejsce trawnika - Wielicka Garden

Postautor: lolek18 » 10 sty 2019, 8:47

No nie do końca się zgodzę. Parking naziemny jest z boku, a przed wejściem powstają teraz dodatkowe miejsca postojowe... i rzeczywiście miejsca te są bardzo blisko wyjazdu z parkingu podziemnego w budynku K... można gdzieś to zgłosić? Bo na grupie na . ktoś wrzucił zdjęcie załącznika do umowy i rzeczywiście żadnych miejsc postojowych zaraz przed budynkiem J nie powinno być.


Eve
Posty: 48
Rejestracja: 08 lut 2017, 8:15

Re: Miejsca parkingowe zamiast zieleni / budowa parkingu w miejsce trawnika - Wielicka Garden

Postautor: Eve » 10 sty 2019, 10:40

lolek18 pisze:No nie do końca się zgodzę. Parking naziemny jest z boku, a przed wejściem powstają teraz dodatkowe miejsca postojowe... i rzeczywiście miejsca te są bardzo blisko wyjazdu z parkingu podziemnego w budynku K... można gdzieś to zgłosić? Bo na grupie na . ktoś wrzucił zdjęcie załącznika do umowy i rzeczywiście żadnych miejsc postojowych zaraz przed budynkiem J nie powinno być.

Te miesjca powstaja tam gdzie miały być kwiatki :) Nie wiem gdzie pisać, do dewelopera, czy do NCC?

grzegorzb
Posty: 22
Rejestracja: 19 maja 2018, 14:47

Re: Miejsca parkingowe zamiast zieleni / budowa parkingu w miejsce trawnika - Wielicka Garden

Postautor: grzegorzb » 10 sty 2019, 18:39

Do dewelopera, on jest stroną umowy, która zobowiązała się zrobić tak a nie inaczej w umowie.

taran
Posty: 17
Rejestracja: 20 gru 2018, 10:11

Re: Miejsca parkingowe zamiast zieleni / budowa parkingu w miejsce trawnika - Wielicka Garden

Postautor: taran » 11 sty 2019, 12:22

Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony 15 sty 2019, 6:11 przez taran, łącznie zmieniany 1 raz.

lolek18
Posty: 50
Rejestracja: 16 cze 2017, 9:40

Re: Miejsca parkingowe zamiast zieleni / budowa parkingu w miejsce trawnika - Wielicka Garden

Postautor: lolek18 » 11 sty 2019, 12:34

Ale to nie chodzi o ograniczanie miejsc parkingowych tylko o samowolkę dewelopera. Mi osobiście przeszkadza lokalizacja nowych miejsc postojowych w stosunku do wyjazdu z garażu z budynku K i wejścia do budynku J. Ale to moje osobiste zdanie.
Każdy jest dorosły i wie, że posiadając samochód trzeba go gdzieś parkować. Kupując mieszkanie kto tylko chciał mógł kupić miejsce postojowe. Na naszym osiedlu i tak jest bardzo dobra sytuacja z ilością miesc parkingowych w stosunku do liczby mieszkań.

taran
Posty: 17
Rejestracja: 20 gru 2018, 10:11

Re: Miejsca parkingowe zamiast zieleni / budowa parkingu w miejsce trawnika - Wielicka Garden

Postautor: taran » 11 sty 2019, 13:09

Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony 15 sty 2019, 6:12 przez taran, łącznie zmieniany 3 razy.


Emka
Posty: 24
Rejestracja: 17 paź 2017, 15:59

Re: Miejsca parkingowe zamiast zieleni / budowa parkingu w miejsce trawnika - Wielicka Garden

Postautor: Emka » 11 sty 2019, 14:03

przypominam że te miejsca są dla osob niepełnosprawnych wiec nie - nie będą ogólnodostępne.

Jeśli zaś ktoś kupuje mieszkanie w takiej cenie i lokalizacji a nie stać go na miejsce parkingowe to wydaje mi się że mogł jednak to mieszkanie kupić w innym, tanszym miejscu a nie liczyc na to ze nie kupiłem ale se stane

taran
Posty: 17
Rejestracja: 20 gru 2018, 10:11

Re: Miejsca parkingowe zamiast zieleni / budowa parkingu w miejsce trawnika - Wielicka Garden

Postautor: taran » 11 sty 2019, 14:16

Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony 15 sty 2019, 6:13 przez taran, łącznie zmieniany 2 razy.



Wróć do „Wielicka Garden Kraków od dewelopera Atal - forum mieszkańców osiedla”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości