Dekpol - opinie o deweloperze i generalnym wykonawcy

Forum zawierające opinie o firmach deweloperskich i generalnych wykonawcach budujących w Krakowie i innych miastach Małopolski. Prosimy o wyważone i uzasadnione oceny deweloperów.
fala3000
Posty: 1
Rejestracja: 14 sty 2019, 10:08

Dekpol - opinie o deweloperze i generalnym wykonawcy

Postautor: fala3000 » 14 sty 2019, 10:15

Hej, mam pytanie o wasze doświadczenie z firmą Dekpol. Z tego co wiem budują mieszkania głównie w północnej części kraju, ale ruszają też z inwestycjami w innych rejonach, m.in. w Milanówku pod Warszawą. Mają też własne usługi generalnego wykonawstwa.


lokator200
Posty: 1
Rejestracja: 16 sty 2019, 10:37

Re: Dekpol - opinie o deweloperze i generalnym wykonawcy

Postautor: lokator200 » 16 sty 2019, 10:39

Kupiłem od nich mieszkanie w Tczewie. Oddane w terminie, jakość wykonania bez zarzutu. Było kilka drobnych poprawek ale bez problemu zostały uwzględnione i zrobione. Generalnie polecam. :)

kolorowy12
Posty: 1
Rejestracja: 28 sty 2019, 12:04

Re: Dekpol - opinie o deweloperze i generalnym wykonawcy

Postautor: kolorowy12 » 28 sty 2019, 12:06

razem z żoną skorzystaliśmy z Dekpol z możliwości wykończenia pod klucz i to był strzał w dziesiątkę. Nie mieliśmy czasu na jeżdżenie po marketach budowlanych i pilnowanie ekipy, żeby niczego nie nawalili.. A tak wszystko wyszło spoko, no i wprowadziliśmy się od razu do gotowego mieszkania.


kolowanek
Posty: 1
Rejestracja: 31 sty 2019, 10:58

Re: Dekpol - opinie o deweloperze i generalnym wykonawcy

Postautor: kolowanek » 01 lut 2019, 14:52

nie wiem jak Dekpol buduje mieszkania ale widziałem ich realizacje parku handlowego pod Warszawą. Organizacyjnie wyglądało w porządku. Praktycznie żadnych utrudnień w okolicy podczas budowy, zbudowali wszystko w terminie (no może kilkudniowy poślizg) i oczekiwana inwestycja gotowa.

kamelowy
Posty: 1
Rejestracja: 01 mar 2019, 14:40

Re: Dekpol - opinie o deweloperze i generalnym wykonawcy

Postautor: kamelowy » 01 mar 2019, 14:43

Dekpol ma fajne projekty i układy mieszkań trochę drogo ale za taką jakość moim zdaniem warto zapłacić :)

majsterpolo
Posty: 1
Rejestracja: 18 mar 2019, 12:13

Re: Dekpol - opinie o deweloperze i generalnym wykonawcy

Postautor: majsterpolo » 18 mar 2019, 12:15

Właśnie czekam na odbiór kluczy od Dekpol. Zobaczymy jak finalnie będzie wszystko wyglądało. Na razie doświadczenia z ludźmi od sprzedaży są super. Byli bardzo pomocni i sprawnie załatwiliśmy wszystkie formalności. Już nie mogę doczekać się na swoje mieszkanko :D



Wróć do „Opinie o deweloperach i generalnych wykonawcach budujących mieszkania i biura”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości