Panorama Prądnik Kraków - Nokturn Deweloper - opinie i forum osiedla

Budowy nowych mieszkań i domów w Krakowie i innych miastach - zdjęcia, relacje, nowe informacje, ceny mieszkań.
Xneta
Posty: 5
Rejestracja: 19 paź 2018, 19:01

Re: Panorama Prądnik Kraków - Nokturn Deweloper - opinie i forum osiedla

Postautor: Xneta » 19 paź 2018, 19:03

Odświeżam wątek. Czy ktoś zakupił mieszkanie i może podzielić się nowymi informacjami na temat inwestycji?


mikimiki77
Posty: 2
Rejestracja: 20 paź 2018, 21:15

Re: Panorama Prądnik Kraków - Nokturn Deweloper - opinie i forum osiedla

Postautor: mikimiki77 » 20 paź 2018, 21:20

Witam ja przymierzam sie do zakupu mieszkania w powyzszej inwestycji .Oferta jest kusząca, lokalizaja rowniez. Widok na panorame Krakowa juz nawet z 1 pietra . Z tego co sie orientuje ruszyla budowa budynku C.

neo
Posty: 426
Rejestracja: 13 sty 2016, 23:39

Re: Panorama Prądnik Kraków - Nokturn Deweloper - opinie i forum osiedla

Postautor: neo » 21 paź 2018, 1:31

mikimiki77 pisze:Witam ja przymierzam sie do zakupu mieszkania w powyzszej inwestycji .Oferta jest kusząca, lokalizaja rowniez. Widok na panorame Krakowa juz nawet z 1 pietra . Z tego co sie orientuje ruszyla budowa budynku C.

A jakie widzisz plusy tej lokalizacji, masz jakiś pomysł na korki na 29 Listopada :?: Ciekawi mnie natomiast ten widok na panoramę Krakowa w inwestycji Panorama Prądnik, jest naprawdę taki dobry, wrzucisz jakąś fotkę :?: To brzmi kusząco, a jaka jest gwarancja tego, że za dwa lata nie powstanie tam kolejny blok i wszystkiego nie zasłoni :?: Nowe mieszkanie z widokiem na miasto z góry, na pewno byłoby dobrze mieć :)


mikimiki77
Posty: 2
Rejestracja: 20 paź 2018, 21:15

Re: Panorama Prądnik Kraków - Nokturn Deweloper - opinie i forum osiedla

Postautor: mikimiki77 » 21 paź 2018, 10:24

Mieszkam w okolicy juz kilka lat i obserwując to co sie dzieje w Krakowie uwazam ze tutaj wcale nie jest zle a perspektywy na polepszenie są w planach,szybki tramwaj juz w niedalekiej przyszlosci zaraz obok osiedla. Szans na powstanie nowych blokow w poblizu a raczej przed inwestycją nie widzę bo juz jest wszystko zabudowane . Widok z perspektywy 1-2 pietra mozna samemu ocenic stojąc w niewielkiej odleglosci za powstającymi blokami przykladowo na ulicy Slomczynskiego.Przy dobrej pogodzie widac wawel i gory.

pilu
Posty: 9
Rejestracja: 10 gru 2018, 13:41

Re: Panorama Prądnik Kraków - Nokturn Deweloper - opinie i forum osiedla

Postautor: pilu » 10 gru 2018, 13:46

Patrząc na tą inwestycję, to na ten moment lokalizacja jest przeciętna, ale jeśli zmodernizują 29 Listopada, wybudują wreszcie tramwaj (ktoś wie czy coś ruszyło w końcu?) oraz północną obwodnicę to może być całkiem nieźle.
Dla mnie dużym minusem jest brak jakichkolwiek miejsc postojowych ogólnodostępnych, a parkingów podziemnych jest tylko 1:1 w stosunku do mieszkań, co jest problematyczne gdy ma się w rodzinie 2 auta. A okolica jest dość ciasna.
Dużą niewiadomą jest deweloper, próbowałem szukać informacji w sieci o deweloperze, ale cisza... Może ktoś coś słyszał o Nokturn?
Ktoś z forumowiczów kupił już tam mieszkanie? Jeśli tak to co Was przekonało?

bobeerek
Posty: 1
Rejestracja: 14 sty 2019, 12:11

Zasady rezerwacji nowego mieszkania u dewelopera Nokturn Deweloper - Panorama Prądnika

Postautor: bobeerek » 14 sty 2019, 12:12

Cześć - czy może ktoś przybliżyć zasady rezerwacji mieszkania?

Z góry dzieki za pomoc

pilu
Posty: 9
Rejestracja: 10 gru 2018, 13:41

Re: Zasady rezerwacji nowego mieszkania u dewelopera Nokturn Deweloper - Panorama Prądnika

Postautor: pilu » 15 sty 2019, 10:07

Koszt 3000zł, czas trwania rezerwacji - 1miesiąc.

Użytkownik1
Posty: 17
Rejestracja: 11 lut 2019, 21:50

Re: Panorama Prądnik Kraków - Nokturn Deweloper - opinie i forum osiedla

Postautor: Użytkownik1 » 11 lut 2019, 22:09

Cześć! Też się zastanawiam nad kupnem mieszkania u Nokturn Deweloper. Podobno to jest ich pierwsze duże przedsięwzięcie, ale widzę na stronie, że już planują kolejne. Ceny faktycznie nie są niskie jak na obecne warunki, ale w perspektywie mam nadzieję wartość mieszkania wzrośnie. Chociaż to do końca nigdy nie wiadomo. Porównuję też ofertę tego dewelopera z Dom-Bud na Meiera. Ten ostatni ma niższe ceny mieszkań, a lokalizacja jest prawie ta sama. Tym bardziej tuż obok jest przystanek autobusowy 503 - linia pośpieszna. Minusem jak dla mnie, jest mały metraż. Nokturn proponuje większe metraże.

Ktoś ma jakieś uwagi/przemyślenia na temat tej inwestycji? Aha, no i sprawdźcie dla siebie, bo obok powstanie kolejny budynek Wisdomic Elixir. Na pewno to może wpłynąć na podjęcie decyzji co do wyboru mieszkania ;) Dziwną rzeczą jest umiejscowienie gór jako widoku z okna mieszkań Wisdomic Elixir... Z całym szacunkiem, ale trochę przesada :lol:

Obrazek


emce
Posty: 6
Rejestracja: 12 lut 2019, 9:32

Re: Panorama Prądnik Kraków - Nokturn Deweloper - opinie i forum osiedla

Postautor: emce » 12 lut 2019, 9:35

Ja też mam zarezerwowane mieszkanie, a mieszkam w tej okolicy już ponad 10 lat. Największym minusem tej okolicy jest oczywiście upakowanie bloków, ale to chyba problem całego Krakowa. Ta inwestycja powstaje jako taka trochę "wciśnięta" pomiędzy prywatne domy jednorodzinne.

Drugim minusem jest ulica Kuźnicy Kołłątajowskiej, która jest strasznie wąska i bardzo mocno obłożona w godzinach szczytu. Komunikacyjnie nie jest źle (szczególnie z planowanym tramwajem).

Xneta
Posty: 5
Rejestracja: 19 paź 2018, 19:01

Re: Panorama Prądnik Kraków - Nokturn Deweloper - opinie i forum osiedla

Postautor: Xneta » 04 maja 2019, 22:43

Cześć, czy ktoś ma informacje jak się ma inwestycja? Czy są opóźnienia? Kiedy mieszkania będą oddane?
Pozdrawiam



Wróć do „Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 46 gości