Odbiory nowych mieszkań od dewelopera w inwestycji Konopnicka City Park od Activ

Forum mieszkańców inwestycji Konopnicka City Park Kraków od dewelopera Activ. Jakie są plusy i minusy kupienia nowego mieszkania w tej inwestycji w Krakowie?
bogdan
Posty: 21
Rejestracja: 25 lut 2016, 14:22

Odbiory nowych mieszkań od dewelopera w inwestycji Konopnicka City Park od Activ

Postautor: bogdan » 13 lut 2019, 11:17

ODBIORY MIESZKAŃ
W związku z zakończeniem budowy i uzyskaniem pozwolenia na użytkowanie budynków 1 i 2 w inwestycji Konopnicka City Park w Krakowie, zapraszamy do ustalenia terminu podpisania
protokołu odbioru mieszkania. ;) ;) ;)
Załączniki
13.jpg
13.jpg (239.31 KiB) Przejrzano 12442 razy


kama
Posty: 88
Rejestracja: 07 mar 2016, 0:48

Re: Odbiory nowych mieszkań od dewelopera w inwestycji Konopnicka City Park od Activ

Postautor: kama » 17 lut 2019, 17:08

bogdan pisze:ODBIORY MIESZKAŃ
W związku z zakończeniem budowy i uzyskaniem pozwolenia na użytkowanie budynków 1 i 2 w inwestycji Konopnicka City Park w Krakowie, zapraszamy do ustalenia terminu podpisania
protokołu odbioru mieszkania. ;) ;) ;)

Dobre wieści, pewnie rozdzwonią się jutro telefony u dewelopera Activ :) Jak będziecie sprawdzać czy wszystko z mieszkaniem jest w porządku, sami np. wg listy takiej jak ta listy, na co zwrócić uwagę podczas odbioru mieszkania od dewelopera czy może bierzecie jakąś firmę od tego, ewentualnie wpadacie z fachowcem, który mieszkanie będzie wykańczał - podobno dosyć dobry motyw, bo od razu może wycenić ewentualny koszt naprawy usterek, gdyby nie chciało się czekać na to, aż zrobi to deweloper :)

Dajcie znać, jak idzie, jakie są najpopularniejsze usterki w nowych mieszkaniach od Activ, choć mam nadzieję, że nie będzie żadnych, ale zapewne warto się wymieniać doświadczeniami :)

peter
Posty: 24
Rejestracja: 16 paź 2016, 11:29

Re: Odbiory nowych mieszkań od dewelopera w inwestycji Konopnicka City Park od Activ

Postautor: peter » 27 lut 2019, 5:39

Czy juz ktos z Panstwa odebrał lokal ?
Na obiekcie cisza - byłem w niedziele.
Prosze cos opisac jesli już jest po odbiorze.
Bardzo proszę o wskazowki.
Dziekuje


johnny
Posty: 17
Rejestracja: 20 lut 2017, 22:46

Re: Odbiory nowych mieszkań od dewelopera w inwestycji Konopnicka City Park od Activ

Postautor: johnny » 27 lut 2019, 23:37

Witam,

Nie wiem jak u reszty to wygląda, ale ja mam termin dopiero na 19 Marca i to był najwcześniejszy wolny termin jaki był dostępny, a dzwoniłem 3h po tym jak otrzymałem wiadomość w mailu o możliwości rezerwowania terminu na odbiór mieszkania

Cricot
Posty: 21
Rejestracja: 22 sty 2018, 17:19

Re: Odbiory nowych mieszkań od dewelopera w inwestycji Konopnicka City Park od Activ

Postautor: Cricot » 28 lut 2019, 9:31

Ja mam termin na dwunastego marca, etap I. Dzwoniłem osiemastego lutego też że trzy godziny od godziny ósmej rano. Z kolei notarialne przeniesienie własności mam ustalone wstępnie na pietnastego marca.

mieszkaniec1
Posty: 5
Rejestracja: 15 lut 2019, 12:29

Re: Odbiory nowych mieszkań od dewelopera w inwestycji Konopnicka City Park od Activ

Postautor: mieszkaniec1 » 28 lut 2019, 12:20

Dzwoniłam wczoraj, bez żadnych problemów z połączeniem, najbliższy termin odbioru to 28 marca, akt notarialny w kwietniu.
Proszę napiszcie, jakie wady są w lokalach i czy metraż podwykonawczy zgadza się z tym wykonanym przez was.

peter
Posty: 24
Rejestracja: 16 paź 2016, 11:29

Re: Odbiory nowych mieszkań od dewelopera w inwestycji Konopnicka City Park od Activ

Postautor: peter » 28 lut 2019, 20:39

No własnie im pozniej tym łatwiej wychwycić braki lub ewentualne niedociagniecia. Dodatkowo dłuzsze dni.
Po za tym in pozniej tym mniej czynszu i czynsz nizszy za smieci ktorych juz dzisiaj jest sporo a kartonów, worków i papierow bedzie mnostwo.
Pewnie i windy zaczna działac na lini gora-doł.
Mam czwarte pietro - nie jest miło to wszystko wynosic na taka wysokosc po schodach.
Czy ktos wie z Panstwa jaki sa koszty AN u Pana Notariusza - dla tylu lokali jeden wzór umowy to cena pewnie bedzie bardzo niska.
Czy mozna bedzie miec innego Notariusza ?
Prosze Panstwa o info.

peter
Posty: 24
Rejestracja: 16 paź 2016, 11:29

Re: Odbiory nowych mieszkań od dewelopera w inwestycji Konopnicka City Park od Activ

Postautor: peter » 10 mar 2019, 10:03

helena pisze:
kwk pisze:
peter pisze: pisze

btw W środę mam odbiór- dam znać co i jak, jak nie zapomnę

Czy był juz ten odbiór lokalu u Pani ?
Mam nadzieje iz wszystko było u Pani w porzadku.
Jak to wygląda ?
Czy są jakieś problemy?
Co warto zabrać poza długopisem ?
Na co zrócić uwage, pekniecia, nierownosci ?
Ile mamy czasu ?
Mozna autem wjechać na miejsce postojowe w garazu ?
Czy działają już windy ?
Czy naprawili juz balkony - osłony ?

Z góry podziekowanie za wskazowki i gratulacje dla Pani i Panstwa za zakup fajnego M.


peter
Posty: 24
Rejestracja: 16 paź 2016, 11:29

Re: Odbiory nowych mieszkań od dewelopera w inwestycji Konopnicka City Park od Activ

Postautor: peter » 10 mar 2019, 19:44

bautor: helena PISZE» 10 mar 2019, 15:41

hej,
ja miałam sporo usterek- z poważniejszych to:
- brak poziomów na wylewkach- salon + sypialnia
- 2 wady fabryczne na szybach- prawdopodobnie od wymiany
-balkon- płytki odparzone, brak uszczelnień i coś tam jeszcze nie tak..
- coś było nie tak z otworami pod drzwi, ale juz nie pamietam
- ogólnie "nie halo" z tym balkonami- noniby wszystkiedo wymiany, ale jak to bedzie w praktyce...
do g a r a z u , z tego co wiem mozna wjezdzac.


To tyle pieniedzy sie zapłaciło. to tyle czasu się czekało za tyle usterek ?
Co teraz - wroca pieniadze za niedociagniecia i wady jako rekompensate czy beda poziomowac wylewki oraz katy ?
Ma Pani informacje w tej kwestii ?
Co oznaczaja balkony do wymiany jak Pani napisała powyzej ?
Bardzo prosze o informacje.
Dziekuje

Turok
Posty: 2
Rejestracja: 16 mar 2019, 7:33

Re: Odbiory nowych mieszkań od dewelopera w inwestycji Konopnicka City Park od Activ

Postautor: Turok » 16 mar 2019, 7:57

Witam,

Jestem po odbiorze, tragedii nie ma ale wszystko wygląda jeszcze jak plac budowy.
Winda działa, na parking podziemny można już wjechać, taksa notarialna uzależniona jest od metrażu za mieszkanie około 30m2 to koszt nie więcej niż 1600zł w tym założenie KW ect.
Podczas odbioru trzeba zabrać dokument potrzebny do podpisania umowy z Tauronem (Akt Notarialny też jest potrzebny) bo dodam że nie ma liczników energii elektrycznej, ale to żaden problem, licznik Tauron zakłada w ciągu 3 dni nie ma potrzeby być na miejscu, informują telefonicznie, o ukończeniu zlecenia.

Pozdrawiam sąsiadów w szczególności z budynku 63 ;) i parkingu poziom -2 ;)



Wróć do „Konopnicka City Park forum - apartamenty od Activ Kraków”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości