Mała Góra Kraków od Nokturn Deweloper - opinie i forum o inwestycji

Budowy nowych mieszkań i domów w Krakowie i innych miastach - zdjęcia, relacje, nowe informacje, ceny mieszkań.
marchewa_89
Posty: 17
Rejestracja: 25 sty 2019, 13:03

Re: Mała Góra Kraków od Nokturn Deweloper - opinie i forum o inwestycji

Postautor: marchewa_89 » 11 lut 2019, 12:24

Witam, dostałem informację że nokturn dostał pozwolenie na budowę, jednak jeszcze trzeba czekać na cennik od nich. Ma ktoś z was może jakieś przecieki/informacje na jakie ceny za metr można się nastawiać ?


MrPerfect
Posty: 22
Rejestracja: 05 lut 2018, 13:28

Re: Mała Góra Kraków od Nokturn Deweloper - opinie i forum o inwestycji

Postautor: MrPerfect » 11 lut 2019, 12:30

6.300 - 7.300 zł informacja z początku stycznia. Plus polecam czytać cały wątek od początku, bo ceny już się w nim przewijały.

Maria
Posty: 30
Rejestracja: 24 lut 2018, 11:04

Re: Mała Góra Kraków od Nokturn Deweloper - opinie i forum o inwestycji

Postautor: Maria » 11 lut 2019, 16:09

Potwierdzam, uzyskali prawomocne pozwolenie na budowę. Teraz dogadują się z wykonawcą, szukają banku i przygotowują dokumentację. Umowy deweloperskie wstępnie przewidują na kwiecień. Oferta w internecie ma się pojawić w tym miesiącu.


AnikAnik
Posty: 5
Rejestracja: 03 sty 2019, 13:19

Re: Mała Góra Kraków od Nokturn Deweloper - opinie i forum o inwestycji

Postautor: AnikAnik » 11 mar 2019, 11:44

Oferta mieszkań dziś pojawiła się na stronie dewelopera, jest już trochę zarezerwowanych
...

niesasanka
Posty: 57
Rejestracja: 11 mar 2019, 12:40

Re: Mała Góra Kraków od Nokturn Deweloper - opinie i forum o inwestycji

Postautor: niesasanka » 11 mar 2019, 12:41

Oczywiście te najlepsze już nie są dostępne.
Fajne jest to, że są komórki lokatorskie i rowerowymi/wózkownia.

mrv
Posty: 2
Rejestracja: 11 mar 2019, 15:07

Re: Mała Góra Kraków od Nokturn Deweloper - opinie i forum o inwestycji

Postautor: mrv » 11 mar 2019, 15:13

Przed podjeciem decyzji o zakupie polecam zapoznac sie z przeznaczeniem calosci gruntow, polecam rowniez zaznajomienie sie ze sposobem dostarczania ciepla do inwestycji i sprawdzenie oplacalnosci. Zdarza sie ze niektorzy developerzy zostawiaja na osiedlu wlasna cieplownie. Ceny moga choc nie musza byc rynkowe. Pozdrawiam

mac_kow
Posty: 737
Rejestracja: 03 wrz 2018, 23:21

Re: Mała Góra Kraków od Nokturn Deweloper - opinie i forum o inwestycji

Postautor: mac_kow » 11 mar 2019, 18:07

Przed podjeciem decyzji o zakupie polecam zapoznac sie z przeznaczeniem calosci gruntow, polecam rowniez zaznajomienie sie ze sposobem dostarczania ciepla do inwestycji i sprawdzenie oplacalnosci. Zdarza sie ze niektorzy developerzy zostawiaja na osiedlu wlasna cieplownie. Ceny moga choc nie musza byc rynkowe. Pozdrawiam

Nie wiem komu i na co ten komentarz- to chyba oczywiste. Sposób dostarczania ciepła do tej inwestycji- po prostu MPEC i tyle. Zagospodarowanie całości gruntów- też nie ma tutaj fizyki nuklearnej, bo teren jest malutki a otoczenie- znane.

Kisiel25
Posty: 36
Rejestracja: 14 mar 2019, 8:05

Re: Mała Góra Kraków od Nokturn Deweloper - opinie i forum o inwestycji

Postautor: Kisiel25 » 14 mar 2019, 8:11

Witam wszystkich

Faktycznie inwestycja ma potencjał, komunikacyjne super, dookoła sklepy, parki , przychodnia i wiele udogodnień. Byłem tam ostatnio i zaczęli już kopać więc inwestycja rusza w dobra stronę. Szkoda tylko że większość fajnych mieszkań już ma rezerwację. Zastanawia mnie tylko jedno większość mieszkań z dnia na dzień ma inną cenę..... Czy ktoś zauważył z Państwa wzrost cen na m2 w zaledwie odstępie dwóch dni ?


vaaniE
Posty: 4
Rejestracja: 12 mar 2019, 10:38

Re: Mała Góra Kraków od Nokturn Deweloper - opinie i forum o inwestycji

Postautor: vaaniE » 14 mar 2019, 10:29

Kisiel25 pisze:Witam wszystkich

Faktycznie inwestycja ma potencjał, komunikacyjne super, dookoła sklepy, parki , przychodnia i wiele udogodnień. Byłem tam ostatnio i zaczęli już kopać więc inwestycja rusza w dobra stronę. Szkoda tylko że większość fajnych mieszkań już ma rezerwację. Zastanawia mnie tylko jedno większość mieszkań z dnia na dzień ma inną cenę..... Czy ktoś zauważył z Państwa wzrost cen na m2 w zaledwie odstępie dwóch dni ?

Zgadza się, ceny wzrosły o około 200 zł za m2 - domyślam się, że związane jest to bardzo dużym zainteresowaniem inwestycją, gdzie sam deweloper się tego nie spodziewał. W poniedziałek już około połowa mieszkań była zarezerwowana, na szczęście udało się przed zmianą cen :)

Kisiel25
Posty: 36
Rejestracja: 14 mar 2019, 8:05

Re: Mała Góra Kraków od Nokturn Deweloper - opinie i forum o inwestycji

Postautor: Kisiel25 » 14 mar 2019, 10:39

Rozumiem że na umowie rezerwacyjnej kwota jest o te 200 zł mniejsza za m2 ?. :) hmmm to pozostaje tylko pozazdrościć.

Czy ktoś z Państwa orientuje się jak z miejscami postojowymi (garaż) w tej inwestycji ?. Czy będzie ich tyle co mieszkań czy jednak o kilka więcej?. Martwi mnie to że na wizualizacji zagospodarowania terenu widać tylko 3 miejsca postojowe dla gości, jeśli osiedle będzie zamknięte może być problem. Ludzie posiadają więcej niż jeden samochód. Z tego co słyszałem Proins ma zamknąć również osiedle więc będzie ciężko z parkowaniem w okolicy.
Ostatnio zmieniony 19 mar 2019, 16:49 przez Kisiel25, łącznie zmieniany 1 raz.



Wróć do „Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot], Google Adsense [Bot] i 47 gości