Lema 15, Supernova by Cordia, wątek dla właścicieli

Forum przeznaczone dla osób, które już kupiły lub chcą kupić nowe mieszkanie w Krakowie w inwestycji Supernova Kraków (Lema 15), za którą odpowiada deweloper Cordia. Zapraszamy do wymiany informacji i opinii
ixi
Posty: 26
Rejestracja: 12 mar 2019, 14:03

Re: Lema 15, Supernova by Cordia, wątek dla właścicieli

Postautor: ixi » 14 mar 2019, 19:53

Nie czytasz uważnie - nie mowie o efekcie końcowym całego osiedla.
Wytykam ewidentny błąd w projektowaniu czy wykonaniu tych elementów pseudo-ozdobnych. Efekt tego elementu jest FATALNY !

O jakim wróżeniu z fusów piszesz. Mówię co widzę a nie jakieś fusy.

Widzę , że Ty jesteś bezkrytyczny. Sam chciałbym nie widzieć tych minusów - tak jak ty ich nie widzisz. Ale bezsprzecznie są.


KTO DO CHOLERY UPIERAŁ SIĘ PRZY PERFORACJACH PODCZAS PROJEKTOWANIA WIEDZĄC O TYM RUSZTOWANIU PRZEŚWITUJĄCYM Z TYŁU !!!??!!! WRRR. Zdecydowanie lepiej by było bez tej listwy lub listwa bez perforacji ! CO ZA WTOPA !!!


Roman78
Posty: 4
Rejestracja: 07 lut 2019, 12:35

Re: Lema 15, Supernova by Cordia, wątek dla właścicieli

Postautor: Roman78 » 14 mar 2019, 21:30

Ixi jak udało Ci się wejść na budowę? Podobno nie na możliwości wejść do budynków.

Reksio
Posty: 7
Rejestracja: 22 lut 2019, 10:40

Re: Lema 15, Supernova by Cordia, wątek dla właścicieli

Postautor: Reksio » 14 mar 2019, 22:06

Ja tylko pisze, ze jeszcze budowa jest nieskonczona.
A gust, kazdy ma swoj ;) poki co nie wydaje opinii, ze cos jest fatalne itp. Rozumiem, ze kupiles tam mieszkanie i masz watpliwosci czy chcesz tam mieszkac, tak?


ixi
Posty: 26
Rejestracja: 12 mar 2019, 14:03

Re: Lema 15, Supernova by Cordia, wątek dla właścicieli

Postautor: ixi » 15 mar 2019, 10:55

Witam

Kupiłem jako inwestycję pod wynajem. Dla mnie w tym wypadku wygrała lokalizacja i dla niej kupiłem - tylko i wyłącznie z uwagi na park. Tauron Arena nie jest dla mnie minusem.. raczej delikatnym plusem.
Na budowie nie byłem (nie wpuszczają, byłem przed budynkami) - widzę i oceniam to rusztowanie , które widać na zdjęciach i jak stoisz na chodniku przed budynkiem - to moja największa uwaga - ze to niestety ale spaprali ;( Tak pomyslalem ze moze jak zaczniemy razem zglaszac jakies uwagi to nasz glos bedzie slyszalny ale chyba jestem osamotniony jesli innym to sie podoba. Musicie zoabczyć to na żywo - nie bedziecie zachwyceni ;(
Nie mamy na to wpływu i widziałem co biorę. Ale nie było możliwosci podzielenia się uwagami wcześniej dlatego gdy znalazlem to forum to postanowiłem powiedzieć co sądzę.
Sama bryła jest dosyć zachowawcza. Co bym zmienił (ale wiadomo ze nie mamy na to wplywu) to zrobił na wszystkich budynkach to SZEROKIE OBRAMOWANIE ktore konczy sie po bokach na wysokosci I piętra - ta ramka byłaby fajna gdyby była na calosci budynków- rowniez na gorze.. czyli taki 'CEOWNIK'. Mogli też zrobić coś na styl jaskółek jak w budynkach naprzeciwko Tauron (po drugiej stronie Lema) - takie loggie - tak sie teraz bardzo czesto robi w nowoczesnym budownictwie. Ogólnie przeszklenia małe. Plusem troche są te ościeżnice na korytarzach choc jesli mialoby to wygladac PRESTIGE to boczne futryny powinny być szersze o dodatkowe 20 cm z kazdej strony. Nad drzwiami dali kawałem jakiejs plyty.. niby chcieli osiagnac poczucie luksusu - jakos to wyglada (niskokosztowo ale lepiej niż bez tego).
liczę jeszcze ze przeszklone balkony choc troche uratują wyglad budynków ale widząc od ktorej strony sie za to zabierają to mam już teraz obawy ;(
Nie odbierajcie mnie źle, mówię co widzę. Choć pewnie widać jakis delikatny zawód w moich wypowiedziach (oj, niestety tak jest).

Cordianin
Posty: 22
Rejestracja: 16 gru 2018, 13:05

Re: Lema 15, Supernova by Cordia, wątek dla właścicieli

Postautor: Cordianin » 17 mar 2019, 18:35

Dzisiaj temperatura zachęciła nas do odwiedzenia placu budowy. Postęp prac możecie zobaczyć na zdjęciach, które zrobiłem. Ogrodzenie od strony wschodniej już zamontowane, natomiast od strony zachodniej na balkonach pojawiają się szklane balustrady. Przywieziona została też kostka na parking, który niedługo będzie przygotowywany.

lotny
Posty: 63
Rejestracja: 28 wrz 2018, 0:08

Re: Lema 15, Supernova by Cordia, wątek dla właścicieli

Postautor: lotny » 18 mar 2019, 1:27

Ładne zdjęcia, choć mam wrażanie, że jakoś bardzo dużo nie zmieniło się na osiedlu od mojej ostatniej wizyty. Cieszy to, że na bloki ładnie świeci słońce, powinno też być w mieszkaniach :)

Betii
Posty: 6
Rejestracja: 20 mar 2019, 11:22

Re: Lema 15, Supernova by Cordia, wątek dla właścicieli

Postautor: Betii » 20 mar 2019, 11:30

Witam serdecznie szanownych sasiadow.
Pozdrawiam;) !!

Betii
Posty: 6
Rejestracja: 20 mar 2019, 11:22

Re: Lema 15, Supernova by Cordia, wątek dla właścicieli

Postautor: Betii » 20 mar 2019, 11:31

Lotny, dzieki ogromne za zdjecia ;)


Betii
Posty: 6
Rejestracja: 20 mar 2019, 11:22

Re: Lema 15, Supernova by Cordia, wątek dla właścicieli

Postautor: Betii » 20 mar 2019, 11:36

Roman78 pisze:Ixi jak udało Ci się wejść na budowę? Podobno nie na możliwości wejść do budynków.

Bylismy w styczniu. Jeszcze nie mozna bylo wchodzic. Nie chcieli nas wpuscic... Ale rozmawialismy z kierownikiem budowy ktory nam powiedzial ze za miesiac juz bedzie mozna wchodzic .. niewiem, moze juz mozna. Pozdrawiam.

Cordianin
Posty: 22
Rejestracja: 16 gru 2018, 13:05

Re: Lema 15, Supernova by Cordia, wątek dla właścicieli

Postautor: Cordianin » 30 mar 2019, 19:38

Minęły już kolejne 2 tygodnie budowy, więc pora na aktualizacje :) Dla tych co mieszkają dalej i nie mogą doglądać budowy jak i dla tych co mają za blisko, żeby im się chciało doglądać :D - podsyłam Wam wszystkim zdjęcia z tego pięknego wiosennego dnia. Układana jest kostka na parkingu przed inwestycją i przygotowywane są alejki między budynkami. Sukcesywnie pojawia się też więcej balustrad na balkonach.
Załączniki
P_20190330_141304_SRES.jpg
P_20190330_141304_SRES.jpg (179.54 KiB) Przejrzano 5406 razy
P_20190330_140458_SRES.jpg
P_20190330_140458_SRES.jpg (249.12 KiB) Przejrzano 5406 razy



Wróć do „Supernova (Lema 15) Kraków od Cordia - forum mieszkańców osiedla”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości