Sterowanie szlabanem wjazdowym na osiedle - Dąbska Street Kraków

Forum przeznaczone dla osób, które już kupiły lub chcą kupić nowe mieszkanie w Krakowie w inwestycji Dąbska Street za którą odpowiada deweloper Dasta Invest. Zapraszamy do wymiany informacji i opinii.
karoloko
Posty: 70
Rejestracja: 13 lip 2017, 13:50

Re: Sterowanie szlabanem wjazdowym na osiedle - Dąbska Street Kraków

Postautor: karoloko » 20 mar 2019, 12:24

Wydaje mi się, że często wpadamy w niepotrzebną panikę. Rozmawiałem dzisiaj przy podpisywaniu umowy, pracują nad tym. Prawdopodobnie będzie technologia z podnoszeniem przez telefon. Na drugim wjeździe do budynku A i B będzie przez domofon. Nie wiem z jakich względów czy technicznych czy "nie pomyślenia" ale nie ma możliwości podłączenia do domofonu bloku C i D.


OSFP
Posty: 104
Rejestracja: 05 cze 2017, 10:34

Re: Sterowanie szlabanem wjazdowym na osiedle - Dąbska Street Kraków

Postautor: OSFP » 20 mar 2019, 12:39

karoloko pisze:Na drugim wjeździe do budynku A i B będzie przez domofon. Nie wiem z jakich względów czy technicznych czy "nie pomyślenia" ale nie ma możliwości podłączenia do domofonu bloku C i D.

Nie do końca rozumiem, co to znaczy na drugim wjeździe? Wjazd na osiedle ma być jeden, budynki A i B mają osobny wjazd do garażu.

karoloko
Posty: 70
Rejestracja: 13 lip 2017, 13:50

Re: Sterowanie szlabanem wjazdowym na osiedle - Dąbska Street Kraków

Postautor: karoloko » 20 mar 2019, 13:06

Zrozumiałem Pana Marcina, że wjazd będzie osobny dla dwóch bloków ale może coś pomyliłem...

EDIT: Wydaje mi się, że dobrze zrozumiałem. Na planie inwestycji wjazd jest po drugiej stronie bloków przy ulicy Dąbskiej. Widać to też na wizualizacji. Czy to oznacza, że kolejne etapy nie będą miały wjazdu na teren z parkingiem przy bloku?
Załączniki
Capture.gif
Capture.gif (84.92 KiB) Przejrzano 6602 razy


OSFP
Posty: 104
Rejestracja: 05 cze 2017, 10:34

Re: Sterowanie szlabanem wjazdowym na osiedle - Dąbska Street Kraków

Postautor: OSFP » 20 mar 2019, 14:02

Ja bym domniemywał, że będą miały, ale też będzie osobny wjazd do parkingu dla A i B, zastanwiam się co może oznczać sterowanie z domofonu, czy to chodzi o jakąś bramę główną wjazdową do garażu A i B ?

adeto
Posty: 9
Rejestracja: 18 mar 2019, 20:39

Re: Sterowanie szlabanem wjazdowym na osiedle - Dąbska Street Kraków

Postautor: adeto » 20 mar 2019, 19:24

Szlaban na osiedle jest jeden.
Jeśli budynki A i B będą miały możliwość otwierania domofonem to chyba musimy wystąpić do developera aby jednakowo traktował mieszkańców osiedla i budynki C i D też wyposażył w tą funkcjonalność.

NKA
Posty: 38
Rejestracja: 27 lip 2018, 15:49

Re: Sterowanie szlabanem wjazdowym na osiedle - Dąbska Street Kraków

Postautor: NKA » 20 mar 2019, 20:11

Budynki A i B są jeszcze nie sprzedane to im obiecują lepsze sterowanie :roll:

kowal123
Posty: 153
Rejestracja: 12 kwie 2016, 21:23

Re: Sterowanie szlabanem wjazdowym na osiedle - Dąbska Street Kraków

Postautor: kowal123 » 23 mar 2019, 15:16

Dzisiaj byliśmy na osiedlu sprawdzić działanie pilota do szlabanu. Nie wiem czego jest to efektem, ale szlaban z wewnątrz osiedla da się otworzyć dopiero z odległości może 20m. Do tej pory użyliśmy go dosłownie kilka razy więc zużycie baterii można chyba wykluczyć. Postaram się zrobić jeszcze kolejny test ale tym razem z nową baterią...

Gosc123
Posty: 199
Rejestracja: 28 sty 2017, 11:57

Re: Sterowanie szlabanem wjazdowym na osiedle - Dąbska Street Kraków

Postautor: Gosc123 » 28 mar 2019, 21:46

Ja również potwierdzam. Obawiam się, że nie chodzi kwestię baterii, choć chciałbym się mylić. Ja chyba spróbuję skopiować na jakiś mocniejszy pilot... może się uda.


rm_k
Posty: 8
Rejestracja: 11 gru 2018, 12:22

Re: Sterowanie szlabanem wjazdowym na osiedle - Dąbska Street Kraków

Postautor: rm_k » 10 cze 2019, 10:28

Odświeżam temat, myślę, że możecie być zainteresowani.
https://www.budujesie.pl/viewtopic.php?t=5905#p30063

leia
Posty: 43
Rejestracja: 23 cze 2019, 20:55

Re: Sterowanie szlabanem wjazdowym na osiedle - Dąbska Street Kraków

Postautor: leia » 02 sie 2019, 13:14

Dzień dobry,

Czy ktoś z Państwa wie może, kiedy zostanie naprawiony szlaban, albo co w ogóle się stało, że od tygodnia jest podniesiony ?

Przyjezdni na memoriał H.Wagnera na Tauron Arenie korzystają na całego z naszych miejsc parkingowych :/



Wróć do „Dąbska Street Kraków od Dasta Invest - forum mieszkańców osiedla”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości