Nowa Grochowska Warszawa - Atal (Praga-Południe) - opinie na forum

Budowy nowych mieszkań i domów w Warszawie i innych miastach Mazowsza - zdjęcia, relacje, nowe informacje, ceny mieszkań.
jack84
Posty: 1
Rejestracja: 30 lis 2018, 1:17

Nowa Grochowska Warszawa - Atal (Praga-Południe) - opinie na forum

Postautor: jack84 » 30 lis 2018, 1:24

Jest może na forum ktoś, kogo interesuje inwestycja Nowa Grochowska w Warszawie, którą buduje deweloper Atal. Jeżeli tak, to jakie macie opinie o tym projekcie, bo jeżeli o mnie chodzi, to całkiem podoba mi się zaproponowana przez projektantów architektura. Do tego lokalizacja wydaje mi się całkiem niezła - co o niej myślicie? To dobre miejsce na zakup mieszkania w Warszawie? Szukam czegoś dla rodziny z dziećmi, ale też, gdyby sytuacja się zmieniła i gdzieś byśmy wyjechali, to chciałbym móc taką nieruchomość w miarę łatwo wynająć - jak pod tym względem wygląda ta okolica? Podzielcie się informacjami i opiniami na ten temat, bo oferta wydaje się być całkiem niezła.


Warszawa12345
Posty: 1
Rejestracja: 02 gru 2018, 22:13

Re: Nowa Grochowska Warszawa - Atal (Praga-Południe) - opinie na forum

Postautor: Warszawa12345 » 02 gru 2018, 22:32

Witam tez mnie interesuje ten temat jednak sprzedaz stoi w miejscu nie wiedzac czemu

riczi
Posty: 129
Rejestracja: 23 sty 2017, 0:43

Re: Nowa Grochowska Warszawa - Atal (Praga-Południe) - opinie na forum

Postautor: riczi » 08 sty 2019, 21:32

Warszawa12345 pisze:Witam tez mnie interesuje ten temat jednak sprzedaz stoi w miejscu nie wiedzac czemu

Hej, a jakie widzisz plusy tej inwestycji, w sensie dlaczego interesuje Cię Nowa Grochowska. Moim zdaniem ta okolica jest całkiem perspektywiczna, bo jest na tyle niedaleko od centrum, że powinna się dynamicznie rozwijać. Jak widzisz tam transport publiczny i co myślisz o cenach, które ustalił tam dewelopera Atal?


zetka
Posty: 5
Rejestracja: 09 sty 2019, 7:59

Re: Nowa Grochowska Warszawa - Atal (Praga-Południe) - opinie na forum

Postautor: zetka » 09 sty 2019, 8:04

Myślę że ceny wynikają właśnie z atrakcyjnego położenia osiedla, w okolicy na razie nie ma blokowisk i to też jest spory plus, kojarzę to miejsce raczej z niską zabudową, nieco dalej na Witolinie są wyższe bloki. Komunikacja jest też idealna bo w pobliżu jest trasa siekierkowska a z drugiej strony pętla tramwajowa oddalona o kilkaset metrów, z drugiej strony autobusowa w podobnej odległości

EwK
Posty: 3
Rejestracja: 02 kwie 2019, 17:40

Re: Nowa Grochowska Warszawa - Atal (Praga-Południe) - opinie na forum

Postautor: EwK » 02 kwie 2019, 17:49

Ponawiam temat, czy jest tu osoba, która wie coś więcej na temat inwestycji Nowa Grochowska . Czy warto kupić tam mieszkanie? Z tego co zauważyłam to cena jest dosyć atrakcyjna w porównaniu z inwestycjami w okolicy. Czy można zaufać deweloperowi Atal Warszawa?[b]

Pozdrawiam

KamilDe
Posty: 1
Rejestracja: 05 kwie 2019, 13:10

Re: Nowa Grochowska Warszawa - Atal (Praga-Południe) - opinie na forum

Postautor: KamilDe » 05 kwie 2019, 13:15

EwK pisze:Ponawiam temat, czy jest tu osoba, która wie coś więcej na temat inwestycji Nowa Grochowska . Czy warto kupić tam mieszkanie? Z tego co zauważyłam to cena jest dosyć atrakcyjna w porównaniu z inwestycjami w okolicy. Czy można zaufać deweloperowi Atal Warszawa?[b]

Pozdrawiam


Cześć, jestem umówiony na spotkanie z doradcą od Atal w przyszłym tygodniu. Analizuję okolicę (tylko Praga Płd mnie interesuje) i miałem już brać mieszkanie od Skanski (Park Skandynawia, 1,5 km oddalony od Nowej Grochowskiej), jednak sąsiaduje ono z działką CH Promenada i nie chciałbym mieć za kilka lat centrum i parkingu pod nosem...
Byłem na budowie Nowej Grochowskiej, okolica mi się bardzo spodobała, sam mieszkam 3 km dalej na Gocławiu. Budowa jest na zaawansowanym etapie, może oddadzą nieco wcześniej. Obawiałem się szumu od Ostrobramskiej i Grochowskiej, ale ledwo co słychać. Do tego jest fajnie oddzielone pasem zieleni (drzewa) od Auchan. Ceny są niższe niż w Parku Skandynawia (średnio o 400-500 zł), nie widzę powodów, żeby przepłacać, mimo, że Skanska ma bardzo dobrą opinię. Projekt obu osiedli mi odpowiada, do tego Atal jest bardziej przeszklony.
Jadę jeszcze raz obejrzeć osiedle w sobotę, jak chcesz jakieś zdjęcia czy na coś zwrócić uwagę to proszę o cynk :-)

Makuszyńska
Posty: 4
Rejestracja: 06 kwie 2019, 9:01

Re: Nowa Grochowska Warszawa - Atal (Praga-Południe) - opinie na forum

Postautor: Makuszyńska » 06 kwie 2019, 9:05

Faktycznie, Nowa Grochowska wydaje się nieco spokojniejszym miejscem i lokalizacja myślę jest atrakcyjniejsza bo bliżej do tramwajów a jak w przyszłości trzeba będzie podróżować do centrum to wiadomo że najszybciej po mieście poruszać się metrem i tramwajem

EwK
Posty: 3
Rejestracja: 02 kwie 2019, 17:40

Re: Nowa Grochowska Warszawa - Atal (Praga-Południe) - opinie na forum

Postautor: EwK » 06 kwie 2019, 22:38

Byłam na budowanym osiedlu i wydaje się w porządku, do autobusów i tramwajów rzeczywiście jest bardzo blisko, hałasu nie słychać, mimo, że wokół są ruchliwe ulice, a i wizualizacje bloków są atrakcyjne. Jedyne co mnie zastanowiło to dojście do przystanku autobusowego Płowiecka, bo trzeba iść przez piaszczystą uliczkę, bez latarni, więc muszę się dopytać dewelopera jest planowana poprawa tej drogi. Coraz bardziej przekonuje mnie ta inwestycja.


Wad
Posty: 1
Rejestracja: 05 maja 2019, 19:41

Re: Nowa Grochowska Warszawa - Atal (Praga-Południe) - opinie na forum

Postautor: Wad » 05 maja 2019, 19:48

Witam,
Czy ktoś ma jakieś informacje związane z problemami na budowie inwestycji Nowa Grochowska? Słyszałam, że deweloper nie ma jakiegoś pozwolenia od miasta i jest problem z uzyskaniem kredytu na tą inwestycję (słyszałam to od znajomej znajomych, dla której to właśnie bank nie udzielił kredytu). Nie wiem na ile jest w tym prawdy i nie jestem za bardzo w temacie, ale coś może być na rzeczy skoro mieszkania się nie sprzedają... ;/
Deweloper nie powie jaka jest prawda, więc może ludzie z internetów coś wiedzą?
Będę wdzięczna za info!

W.

marglo
Posty: 1
Rejestracja: 09 maja 2019, 14:49

Re: Nowa Grochowska Warszawa - Atal (Praga-Południe) - opinie na forum

Postautor: marglo » 09 maja 2019, 14:57

Jestem zainteresowana zakupem mieszkania w tej inwestycji, podpisałam umowę rezerwacyjną i dostałam mailem wzór umowy deweloperskiej. Zaniepokoił mnie wpis o zaskarżeniu decyzji o pozwoleniu na budowę. Muszę podesłać to do jakiegoś notariusza, bo nie wiem w jakim stopniu może to być ryzykowne.



Wróć do „Nowe inwestycje mieszkaniowe w Warszawie - bloki, apartamentowce, domy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości