Ciepła woda w kranie / podłączenie ciepłej wody w mieszkaniu - Konopnicka City Park

Forum mieszkańców inwestycji Konopnicka City Park Kraków od dewelopera Activ. Jakie są plusy i minusy kupienia nowego mieszkania w tej inwestycji w Krakowie?
johnny
Posty: 17
Rejestracja: 20 lut 2017, 22:46

Ciepła woda w kranie / podłączenie ciepłej wody w mieszkaniu - Konopnicka City Park

Postautor: johnny » 12 kwie 2019, 23:46

Witam,

Czy ktoś sprawdzał u siebie czy ma ciepła wodę w którymś przewodzie wodnym? Ja właśnie podłączyłem kran w łazience i widzę, że ciepła woda nie leci z rur. Nie jestem pewien z który zawór odpowiada za ciepła wodę ale mam odkręcone wszystkie zawory w pionie centralnego ogrzewania i wody i tu nic nie leci. Dodam, że grzejniki grzeją normalnie choć nie wiem czy jest to podłączone do tej samej rury


kwk
Posty: 382
Rejestracja: 31 sty 2018, 22:04

Re: Ciepła woda w kranie / podłączenie ciepłej wody w mieszkaniu - Konopnicka City Park

Postautor: kwk » 13 kwie 2019, 9:35

Grzejniki na pewno mają osobne zasilanie niż woda :) sprawdź liczniki wody i będziesz wiedział czy coś leci czy nie.

Cricot
Posty: 21
Rejestracja: 22 sty 2018, 17:19

Re: Ciepła woda w kranie / podłączenie ciepłej wody w mieszkaniu - Konopnicka City Park

Postautor: Cricot » 13 kwie 2019, 10:17

Sprawdź dokładnie, czy ta zawieszka z numerem Twojego mieszkania nie wisi na liczniku somsiada ;) U mnie w ogóle nie grzały kaloryfery, okazało się, że odkręcałem zawory w szachcie sąsiadowi, ponieważ ktoś pomylił zawieszki z numerem lokalu na etapie oznaczania.


johnny
Posty: 17
Rejestracja: 20 lut 2017, 22:46

Re: Ciepła woda w kranie / podłączenie ciepłej wody w mieszkaniu - Konopnicka City Park

Postautor: johnny » 14 kwie 2019, 0:34

Wodę zimną mam i licznik się kręci. Ale ciepłej nie ma

kwk
Posty: 382
Rejestracja: 31 sty 2018, 22:04

Re: Ciepła woda w kranie / podłączenie ciepłej wody w mieszkaniu - Konopnicka City Park

Postautor: kwk » 14 kwie 2019, 8:10

To jeszcze zapytam - "nie mam wody ciepłej" znaczy że leci zimną tam gdzie powinna być ciepła czy nic nie leci?

Jak odkrecasz zawor to słyszysz że coś leci w rurce? Kręci się licznik ciepłej wody?

Porównaj liczniki z innymi sąsiadami i jak to tam wygląda :)

johnny
Posty: 17
Rejestracja: 20 lut 2017, 22:46

Re: Ciepła woda w kranie / podłączenie ciepłej wody w mieszkaniu - Konopnicka City Park

Postautor: johnny » 14 kwie 2019, 23:55

kwk pisze:To jeszcze zapytam - "nie mam wody ciepłej" znaczy że leci zimną tam gdzie powinna być ciepła czy nic nie leci?

Jak odkrecasz zawor to słyszysz że coś leci w rurce? Kręci się licznik ciepłej wody?

Porównaj liczniki z innymi sąsiadami i jak to tam wygląda :)

Dzięki - i taki post dotarł do mnie i rozjaśnił mi sytuację, że jednak nie miałem "odkręconej" ciepłej wody u mnie:D

Post można zaknać

Piti
Posty: 5
Rejestracja: 18 kwie 2019, 0:10

Re: Ciepła woda w kranie / podłączenie ciepłej wody w mieszkaniu - Konopnicka City Park

Postautor: Piti » 18 kwie 2019, 0:24

U mnie byly zle oznaczone zawieszki na zasilaniu/ pomylone z sasiadem:)

Karciunia
Posty: 32
Rejestracja: 12 lut 2020, 12:23

Re: Ciepła woda w kranie / podłączenie ciepłej wody w mieszkaniu - Konopnicka City Park

Postautor: Karciunia » 13 lip 2020, 10:41

Dzień dobry
Po jakim czasie mieliście Państwo podłączoną ciepłą wodę? Czy ona była od początku?



Wróć do „Konopnicka City Park forum - apartamenty od Activ Kraków”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości