Łagiewnickie Wzgórze [Kraków - Łagiewniki] deweloper Fronton - opinie i forum

Budowy nowych mieszkań i domów w Krakowie i innych miastach - zdjęcia, relacje, nowe informacje, ceny mieszkań.
Ostka
Posty: 6
Rejestracja: 24 mar 2019, 11:21

Re: Łagiewnickie Wzgórze [Kraków - Łagiewniki] deweloper Fronton - opinie i forum

Postautor: Ostka » 16 kwie 2019, 14:19

Tolat pisze:Cześć,
Czy coś wiadomo w sprawie masztu?
Ostatnio duzo się dzieje na inwestycji, sądzę że budowa zakończeny się przed czasem.

Tak, wczoraj byliśmy na spotkaniu z prezesem i poinformował ze sprawa z nadajnikiem jest zakończona/wygrana. Maja w najbliższym czasie usunąć wpis z księgi wieczystej.
Odnosnie prac budowlanych to wyprzedzają plan o 2 miesiące, ale i tak wszystkie budynki będą zdane w jednym czasie, zeby wszyscy na raz robili remont w mieszkaniach.


jackuzzi
Posty: 13
Rejestracja: 17 gru 2018, 14:56

Re: Łagiewnickie Wzgórze [Kraków - Łagiewniki] deweloper Fronton - opinie i forum

Postautor: jackuzzi » 22 kwie 2019, 12:57

Tolat pisze:Cześć,
Czy coś wiadomo w sprawie masztu?
Ostatnio duzo się dzieje na inwestycji, sądzę że budowa zakończeny się przed czasem.


Ja nic nowego nie słyszałem, na dniach poszperam w KW. Czy zakończy się wcześniej? Są na pewno przed harmonogramem, ale wbrew pozorom kawał pracy tam jeszcze jest. Jak dla nas, im wcześniej, tym lepiej!

Tolat
Posty: 23
Rejestracja: 05 mar 2019, 9:03

Re: Łagiewnickie Wzgórze [Kraków - Łagiewniki] deweloper Fronton - opinie i forum

Postautor: Tolat » 29 kwie 2019, 21:25

Witajcie,
Jest juz informacja w KW o wykreśleniu wpisu.
Banki (pewnie większość) zaczęła juz udzielać kredytów.
Czy jest tu ktoś,kto dostał pozytywną decyzję z banku już po pojawieniu się wpisu? Ewentualnie ktore banki juz kredytuja inwestycje?
Jeśli droga będzie otwarta ja też się zdecyduje,jednak potrzebuje pewności że to juz nie będzie klopot.

I czy podpowiecie jakie są koszty umowy deweloperskiej/dodatkowe z wpisem do KW itd. Na co się przygotować?


kyzyr
Posty: 1
Rejestracja: 14 lip 2019, 11:03

Re: Łagiewnickie Wzgórze [Kraków - Łagiewniki] deweloper Fronton - opinie i forum

Postautor: kyzyr » 14 lip 2019, 11:15

jackuzzi pisze:
Tolat pisze:Cześć,
Czy coś wiadomo w sprawie masztu?
Ostatnio duzo się dzieje na inwestycji, sądzę że budowa zakończeny się przed czasem.

Ja nic nowego nie słyszałem, na dniach poszperam w KW. Czy zakończy się wcześniej? Są na pewno przed harmonogramem, ale wbrew pozorom kawał pracy tam jeszcze jest. Jak dla nas, im wcześniej, tym lepiej!

Jackuzzi Witaj, zastanawiam sie nad zakupem, mógłbyś wysłać na PW info odnośnie negocjacji?
Jak oceniasz hałas od turowicza rzeczywisty, chodziłem w pobliżu i przyznam, że troche słychać tą ulice.

Tolat
Posty: 23
Rejestracja: 05 mar 2019, 9:03

Re: Łagiewnickie Wzgórze [Kraków - Łagiewniki] deweloper Fronton - opinie i forum

Postautor: Tolat » 15 lip 2019, 21:34

Mnie bardziej interesuje zakończenie inwestycji. Wstępnie koniec maja 2020,ale inwestycja wygląda jakby byli sporo przed czasem.
Może uda się otrzymać klucze wcześniej?

jackuzzi
Posty: 13
Rejestracja: 17 gru 2018, 14:56

Re: Łagiewnickie Wzgórze [Kraków - Łagiewniki] deweloper Fronton - opinie i forum

Postautor: jackuzzi » 17 lip 2019, 23:01

Tolat pisze:Mnie bardziej interesuje zakończenie inwestycji. Wstępnie koniec maja 2020,ale inwestycja wygląda jakby byli sporo przed czasem.
Może uda się otrzymać klucze wcześniej?

Zgadza sie, sporo przed harmonogramem. Ale z tego co zasłyszałem, to najdłużej schodzi z odborami...

DariuszP
Posty: 4
Rejestracja: 18 lip 2019, 10:06

Re: Łagiewnickie Wzgórze [Kraków - Łagiewniki] deweloper Fronton - opinie i forum

Postautor: DariuszP » 18 lip 2019, 10:21

jackuzzi pisze:
Tolat pisze:Byłoby dobrze,gdyby sytuacja się rozwiązała,bo z tym ostrzeżeniem w KW nie ma szans na kredyt. A deklaracja umową deweloperska i czekanie niewiadomo do kiedy nie jest ok.
Negocjacje u mnie wyglądaly tak,że prezes zaproponował niewielką obniżkę i właśnie na tym negocjacje się zakończyly (poniżej 1%).


Trzeba było pociągnąć troszkę dalej w mailach z panią od sprzedaży. NIestety rzeczowe argumenty u prezesa się odbijają :(

Odnosnie negocjacji: wysłałem PW


Hej jackuzzi, tak jak poprzednicy prosili odezwij się proszę na PW zastanawiam się nad ta inwestycją dosyć mocno i z chęcią dowiedziałbym się co Ci się udało osiągnąć.

Z góry dzięki!

Tolat
Posty: 23
Rejestracja: 05 mar 2019, 9:03

Re: Łagiewnickie Wzgórze [Kraków - Łagiewniki] deweloper Fronton - opinie i forum

Postautor: Tolat » 18 lip 2019, 12:48

Z tego co wiem, aktualnie juz nie negocjują cen.
Można spróbować,ale przy aktualnych cenach w Krakowie nie ma co liczyć na wiele. Moja znajoma kupowała w czerwcu tu mieszkanie i dostała informacje że negocjacje juz nie wchodzą w grę.


DariuszP
Posty: 4
Rejestracja: 18 lip 2019, 10:06

Re: Łagiewnickie Wzgórze [Kraków - Łagiewniki] deweloper Fronton - opinie i forum

Postautor: DariuszP » 18 lip 2019, 14:27

Tolat pisze:Z tego co wiem, aktualnie juz nie negocjują cen.
Można spróbować,ale przy aktualnych cenach w Krakowie nie ma co liczyć na wiele. Moja znajoma kupowała w czerwcu tu mieszkanie i dostała informacje że negocjacje juz nie wchodzą w grę.

Dzięki za info Tolat! Wiesz może czy miała jakieś problemy albo natkneła się na jakieś nieścisłości albo cokolwiek innego w ciągu całego procesu?

Tolat
Posty: 23
Rejestracja: 05 mar 2019, 9:03

Re: Łagiewnickie Wzgórze [Kraków - Łagiewniki] deweloper Fronton - opinie i forum

Postautor: Tolat » 18 lip 2019, 14:50

U mnie wszystko było ok. Była sprawa nadajnika telekomunikacyjnego/anteny ale to zostało wyjaśnione. Możesz wyżej poczytać na ten temat. Ja jestem zadowolona z zakupu i jak widzę ceny innych inwestycji,to sądzę ze to dobra decyzja. Porównuje też jakość. Mam na myśli choćby z czego są wykonane budynki. Teraz wiele inwestycji po prostu leją beton,żeby szybciej,żeby taniej.



Wróć do „Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot], Google Adsense [Bot], Rapanui i 32 gości