Inwestycja ul. bpa A. Małysiaka Kraków - Grupa Proins - opinie, forum

Budowy nowych mieszkań i domów w Krakowie i innych miastach - zdjęcia, relacje, nowe informacje, ceny mieszkań.
Klauudekk
Posty: 55
Rejestracja: 07 maja 2019, 12:15

Re: Inwestycja ul. bpa A. Małysiaka Kraków - Grupa Proins - opinie, forum

Postautor: Klauudekk » 15 maja 2019, 17:05

Też mam nadzieję,że jak najmniej bo tak samo chcialabym od razu wykańczac mieszkanie A nie że będzie się to ciągnęło w nieskończoność :( oby i te drzwi były dobre,rzekomo antywłamaniowe. Jak dla mnie brzuzki są ok :D :D blok 3A ma Malysiaka 2, 3B ma Malysiaka 4 , więc podejrzewam,że pełny adres to A.Malysiaka 4/ numer mieszkania :)


agga
Posty: 54
Rejestracja: 10 maja 2019, 11:52

Re: Inwestycja ul. bpa A. Małysiaka Kraków - Grupa Proins - opinie, forum

Postautor: agga » 16 maja 2019, 10:22

Taak adres to będzie Małysiaka 2 lub 4 a te oznaczenia 3A i B to tylko deweloperskie. Fajnie że jest zgoda (3 osobowa :P na brzózki :)
Aha i chyba oba nasze bloki będą miały jedną wspólnotę mieszkaniową i wspólnego zarządcę. Ja dalej nie mam kosztorysu...chyba ich pogonie ;)
A w ogóle byłyście ostatnio na mieszkaniu?

Klauudekk
Posty: 55
Rejestracja: 07 maja 2019, 12:15

Re: Inwestycja ul. bpa A. Małysiaka Kraków - Grupa Proins - opinie, forum

Postautor: Klauudekk » 16 maja 2019, 14:10

Ja byłam tylko pod blokiem ale na mieszkaniu jeszcze nie, a Wy? Podejrzewam,że jeden zarządca i w ogóle zastanawiam się właśnie czy to będzie wybierane po przeniesieniu na własność? Myślę, że koniecznie trzeba ich pogonić bo jest połowa maja A od nich zero info :roll:


katarzyna1990
Posty: 34
Rejestracja: 16 kwie 2019, 12:12

Re: Inwestycja ul. bpa A. Małysiaka Kraków - Grupa Proins - opinie, forum

Postautor: katarzyna1990 » 16 maja 2019, 14:28

Ja bylam w srodku dwa razy , raz we wrześniu 2018 roku, i drugi raz pod koniec marca z moim" fachowcem" zeby sie rozpatrzyl i wycenil mi prace.Rozliczona jestem, wplacilam różnicę i dzisiaj dostalam email ze mogę się umowic z kierownikiem na odbior co tez niezwlocznie uczynilam, mam we wtorek☺☺

katarzyna1990
Posty: 34
Rejestracja: 16 kwie 2019, 12:12

Re: Inwestycja ul. bpa A. Małysiaka Kraków - Grupa Proins - opinie, forum

Postautor: katarzyna1990 » 16 maja 2019, 14:31

Po odbior rozliczenia bylam osobiscie coby nie czekac na listonosza, natomiast po pozytywnym odbiorze trzeba jechac do Proins wraz z protokolem aby odebrać kartę do Taurona, szkoda ze nie dadzą przy odbiorze tylko dodatkowa wycieczka do nich

agga
Posty: 54
Rejestracja: 10 maja 2019, 11:52

Re: Inwestycja ul. bpa A. Małysiaka Kraków - Grupa Proins - opinie, forum

Postautor: agga » 16 maja 2019, 14:56

Taak ze wszystkim trzeba do nich jeździć...podpisać odebrać podpisać odbiór itp itd. Ale skoro masz już termin odbioru to może my też już niedługo...oby ;) Jestem niecierpliwy jakie będziesz miała doświadczenia przy tym odbiorze, bo oczywiście nie wątpię, że wszystko nam tu ładnie opiszesz i podzielisz się wszystkim :))
Zarządca może być zaproponowany przez Proins albo wybrany przez Wspólnotę.

Klauudekk
Posty: 55
Rejestracja: 07 maja 2019, 12:15

Re: Inwestycja ul. bpa A. Małysiaka Kraków - Grupa Proins - opinie, forum

Postautor: Klauudekk » 16 maja 2019, 15:50

Oooj to zazdroszczę! Koniecznie opisuj, jak to wszystko przebiega, przynajmniej będziemy wiedzieć czego się spodziewać :D :D

agga
Posty: 54
Rejestracja: 10 maja 2019, 11:52

Re: Inwestycja ul. bpa A. Małysiaka Kraków - Grupa Proins - opinie, forum

Postautor: agga » 17 maja 2019, 15:08

A Ty Klaudek dostałaś jakieś wytyczne co do odbioru mieszkania- Jakiś kosztorys itp?


Klauudekk
Posty: 55
Rejestracja: 07 maja 2019, 12:15

Re: Inwestycja ul. bpa A. Małysiaka Kraków - Grupa Proins - opinie, forum

Postautor: Klauudekk » 17 maja 2019, 17:41

Dostałam tylko rzut mieszkania taki dokładniejszy przy podpisywaniu umowy u notariusza. A Ty ? A dziś właśnie do mnie dzwonili że mam do dopłaty 1400 zł :roll: :roll: mieszkanie wieksze i komórka. Po tym rozliczeniu będą się ze mną kontaktować w sprawie odbioru..

katarzyna1990
Posty: 34
Rejestracja: 16 kwie 2019, 12:12

Re: Inwestycja ul. bpa A. Małysiaka Kraków - Grupa Proins - opinie, forum

Postautor: katarzyna1990 » 17 maja 2019, 20:09

Bylam tam dzisiaj po poludniu, w bloku b ogródki nadal nieogrodzone w wiekszosci i chyba tak zostanie bo tam dalej jest plac budowy i z przodu tez wiec zrobia to ale pewnie nieprędko.U sąsiadów obok mnie juz wykończenie trwa, a siatki w ogrodku rowniez nie maja wiec myślę ze teraz sie nie beda spieszyć.To blaszane pomieszczenie to altana na smieci?



Wróć do „Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości