Osiedle Wilania Warszawa od Polnord - forum i opinie o inwestycji

Budowy nowych mieszkań i domów w Warszawie i innych miastach Mazowsza - zdjęcia, relacje, nowe informacje, ceny mieszkań.
Franek1
Posty: 1
Rejestracja: 24 maja 2019, 11:23

Re: Osiedle Wilania Warszawa od Polnord - forum i opinie o inwestycji

Postautor: Franek1 » 24 maja 2019, 11:23

BiestekPiter pisze:Slyszalem o nich, podobno sa nawet dobrzy


Polnord wybudował też biurowiec na Wilanowie, office park, w którym pracuje. Solidnie wykonane i miło się spędza czas w nowoczesnym wnętrzu.


OliwkaEs
Posty: 1
Rejestracja: 24 maja 2019, 11:29

Re: Osiedle Wilania Warszawa od Polnord - forum i opinie o inwestycji

Postautor: OliwkaEs » 24 maja 2019, 11:32

Co racja to racja, lepiej kupić od znanego dewelopera. Podoba mi się układ mieszkań w tej inwestycji. Interesujące są te mieszkania na partarze z ogródkiem.

Gaba11
Posty: 1
Rejestracja: 24 maja 2019, 11:39

Re: Osiedle Wilania Warszawa od Polnord - forum i opinie o inwestycji

Postautor: Gaba11 » 24 maja 2019, 11:43

A duży jest ten ogród przy mieszkaniu? No bo jednak to mieszkanie a nie dom, czy chociażby szeregówka. Jak to będzie wyglądać?


Greece7
Posty: 1
Rejestracja: 24 maja 2019, 11:50

Re: Osiedle Wilania Warszawa od Polnord - forum i opinie o inwestycji

Postautor: Greece7 » 24 maja 2019, 11:57

Ponad 10 m tarasu i 10 m ogródka także jest trochę miejsca. Tutaj mówie o inwestycji wilania bo nie wiem, jak to wygląda w innych projektach polnordu.

Dondie
Posty: 1
Rejestracja: 24 maja 2019, 12:31

Re: Osiedle Wilania Warszawa od Polnord - forum i opinie o inwestycji

Postautor: Dondie » 24 maja 2019, 12:32

Michwis pisze:My chyba jutro kupimy B.2.2.003. A wy?

Obwodnice będzie słychać ale przez to i ceny niższe

Pozdrawiam

Ja się długo zastanawiałam, ale się zdecydowałam, super ceny, spoko lokalizacja.
Nie wiem czy jest lepsza opcja teraz w Warszawie w moim budżecie.

Joasia
Posty: 2
Rejestracja: 27 maja 2019, 12:34

Re: Osiedle Wilania Warszawa od Polnord - forum i opinie o inwestycji

Postautor: Joasia » 27 maja 2019, 12:36

arko pisze:No mury się wznoszą. Podobno wymienili balkony na przezroczyste. W sumie fajnie, bo te klockowe murowane były trochę creepy, takie .

Skąd info, że wymienili? ;p Kiedyś właśnie rozglądaliśmy się za tym osiedlem i te balkony to był jeden z powodów, dlaczego zrezygnowaliśmy z tej inwestycji;P ale jak wymienili to może rozpatrzymy na nowo bo jeszcze nic nie wybraliśmy :D

arko
Posty: 4
Rejestracja: 25 kwie 2019, 12:51

Re: Osiedle Wilania Warszawa od Polnord - forum i opinie o inwestycji

Postautor: arko » 28 maja 2019, 13:52

Żeby jeszcze ceny obniżyli to już w ogóle będzie bajka

sunshine
Posty: 2
Rejestracja: 27 maja 2019, 16:02

Re: Osiedle Wilania Warszawa od Polnord - forum i opinie o inwestycji

Postautor: sunshine » 29 maja 2019, 21:07

Jestem na etapie podpisania umowy rezerwacyjnej. Zdecydowałem się na dwupokojowe mieszkanie na osiedlu Wilania. Jeśli macie jakieś wątpliwości, pytania, to najrozsądniej udać się do ich biura sprzedaży. Wszystko rzeczowo tłumaczą i pomagają wybrać najlepszą ofertę.


robsonp
Posty: 3
Rejestracja: 29 maja 2019, 21:21

Re: Osiedle Wilania Warszawa od Polnord - forum i opinie o inwestycji

Postautor: robsonp » 30 maja 2019, 15:01

W końcu jakaś nowoczesna inwestycja, która nie zrujnuje kieszeni. Na wizualizacjach wygląda świetnie :D

demaskator
Posty: 2
Rejestracja: 03 cze 2019, 14:41

Re: Osiedle Wilania Warszawa od Polnord - forum i opinie o inwestycji

Postautor: demaskator » 03 cze 2019, 16:16

Też jestem zachwycony. Kupiłem już mieszkanie na osiedlu Neptun w Ząbkach, kupiłem też w Brzozowym zakątku i Stacji Kazimierz. Mieszkania Polnord są tak niesamowite, że chciałbym mieć całą kolekcje. Osiedle Wilania też zapowiada się świetnie i na pewno kupię żeby codziennie mieszkać gdzie indziej i każdego dnia na nowo zachwycać się mieszkaniem wybudowanym przez Polnord. Myślę też nad zakupem Fotoplastykon w Gdańsku żeby mieć gdzie wyskoczyć na weekend (oczywiście też oferta Polnord). Oczywiście wszystko na kredyt, ale jakoś dam radę!



Wróć do „Nowe inwestycje mieszkaniowe w Warszawie - bloki, apartamentowce, domy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość