Gdzie mieszkanie w stolicy / gdzie kupić mieszkanie w Warszawie

Zapraszamy do zakładania forów nowych inwestycji mieszkaniowych w Warszawie. Zapraszam do kontaktu z administratorem przez wiadomość prywatną w tej sprawie.
k.michalina
Posty: 6
Rejestracja: 27 maja 2019, 13:07

Re: Gdzie mieszkanie w stolicy / gdzie kupić mieszkanie w Warszawie

Postautor: k.michalina » 30 maja 2019, 11:21

molly pisze:
k.michalina pisze:
molly pisze:Według mnie to akurat było konieczne w tym przypadku, bo niedaloby się mieszkac, a tak to jest luz ;)

Plusem tak blisko obwodnicy jest to, że pewnie dzieki temu ceny są znacznie niższe niż na innych osiedlach w Wilanowie:P zawsze troche w kieszeni zostanie na jakies poprawki przy odbiorze ;)

Racja;) Chociaż z tego co mówili znajomi, jak robili wstępny research nt. polnordu, to oni nie mieli większych problemow podczas oddawania gotowych mieszkań tj. z wykonaniem itd. Ludzie bardziej narzekali na cenę, ale na to to chyba zawsze się narzeka:p

To oczywiste, że zawsze każdy chciałby jak najmniej a najlepiej za darno :D ale z drugiej strony nie ma co się dziwić bo jakość i dobre wykończenie musi swoje kosztować.


molly
Posty: 8
Rejestracja: 24 kwie 2019, 12:43

Re: Gdzie mieszkanie w stolicy / gdzie kupić mieszkanie w Warszawie

Postautor: molly » 30 maja 2019, 12:51

k.michalina pisze:
molly pisze:
k.michalina pisze:Plusem tak blisko obwodnicy jest to, że pewnie dzieki temu ceny są znacznie niższe niż na innych osiedlach w Wilanowie:P zawsze troche w kieszeni zostanie na jakies poprawki przy odbiorze ;)

Racja;) Chociaż z tego co mówili znajomi, jak robili wstępny research nt. polnordu, to oni nie mieli większych problemow podczas oddawania gotowych mieszkań tj. z wykonaniem itd. Ludzie bardziej narzekali na cenę, ale na to to chyba zawsze się narzeka:p

To oczywiste, że zawsze każdy chciałby jak najmniej a najlepiej za darno :D ale z drugiej strony nie ma co się dziwić bo jakość i dobre wykończenie musi swoje kosztować.

Zgadzam się. I na pewno swoje kosztuje też to, że jednak Polnord działa bardzo długo na rynku, więc kupując u niego masz jednak tą pewność, że nie będzie problemów większych bo są doświadczeni :p

k.michalina
Posty: 6
Rejestracja: 27 maja 2019, 13:07

Re: Gdzie mieszkanie w stolicy / gdzie kupić mieszkanie w Warszawie

Postautor: k.michalina » 30 maja 2019, 18:48

molly pisze:
k.michalina pisze:
molly pisze:Racja;) Chociaż z tego co mówili znajomi, jak robili wstępny research nt. polnordu, to oni nie mieli większych problemow podczas oddawania gotowych mieszkań tj. z wykonaniem itd. Ludzie bardziej narzekali na cenę, ale na to to chyba zawsze się narzeka:p

To oczywiste, że zawsze każdy chciałby jak najmniej a najlepiej za darno :D ale z drugiej strony nie ma co się dziwić bo jakość i dobre wykończenie musi swoje kosztować.

Zgadzam się. I na pewno swoje kosztuje też to, że jednak Polnord działa bardzo długo na rynku, więc kupując u niego masz jednak tą pewność, że nie będzie problemów większych bo są doświadczeni :p

A i tak nie mają wygórowanej ceny za m2 :D


kryńska
Posty: 1
Rejestracja: 14 cze 2019, 20:18

Re: Gdzie mieszkanie w stolicy / gdzie kupić mieszkanie w Warszawie

Postautor: kryńska » 17 cze 2019, 10:09

Zastanawiam się nad zakupem mieszkania na osiedlu Centro Ursus bardzo poważnie, odpowiada mi lokalizacja bo pracuje 10 min drogi z tego osiedla, ceny też wyglądają nieźle, osiedle ma być duże ale to też dla mnie nie mankament, zastanawiam się tylko czy wybrać opcję z ogródkiem czy raczej wyższe piętra

sybil
Posty: 106
Rejestracja: 01 sty 2017, 20:11

Re: Gdzie mieszkanie w stolicy / gdzie kupić mieszkanie w Warszawie

Postautor: sybil » 17 cze 2019, 16:08

kryńska pisze:Zastanawiam się nad zakupem mieszkania na osiedlu Centro Ursus bardzo poważnie, odpowiada mi lokalizacja bo pracuje 10 min drogi z tego osiedla, ceny też wyglądają nieźle, osiedle ma być duże ale to też dla mnie nie mankament, zastanawiam się tylko czy wybrać opcję z ogródkiem czy raczej wyższe piętra

Jeżeli chodzi o Centro Ursus Warszawa, to założyłam osobny wątek na forum, bo inwestycja wydaje się być faktycznie ciekawa i nasuwa mi się kilka pytań w związku z nią.

Natomiast jeżeli chodzi o zakup mieszkania blisko od pracy, to warto pamiętać o tym, że pracę zmienia się częściej, niż lokum. Patrząc na lokale blisko pracy, to ciekawią mnie mieszkania w mordorze na Domaniewskiej, czyli w okolicach tej dzielnicy biurowców, tam z wynajmem nie powinno być chyba problemów.



Wróć do „Fora mieszkańców nowych osiedli mieszkaniowych w Warszawie i na Mazowszu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości