[Bud. C] Odbiór mieszkania od dewelopera / terminy odbiorów - os. Dobrego Kraków

Forum dla osób, które kupiły mieszkanie w budynku C Osiedla Dobrego od Budimex w Krakowie na Prądniku Czerwonym: zakup, budowa, wykończenie itp.
Annamnbv
Posty: 16
Rejestracja: 13 lut 2018, 17:44

[Bud. C] Odbiór mieszkania od dewelopera / terminy odbiorów - os. Dobrego Kraków

Postautor: Annamnbv » 02 lip 2019, 8:26

Witam wczoraj dostałam telefon z budimexu- odbiór mieszkania mam potwierdzony na 17 lipca. Oczywiście dotyczy budynku C :)


Ziggi
Posty: 9
Rejestracja: 09 paź 2018, 19:16

Re: [Bud. C] Odbiór mieszkania od dewelopera / terminy odbiorów - os. Dobrego Kraków

Postautor: Ziggi » 02 lip 2019, 13:27

Cześć,
Mogę zapytać które piętro ?
Pozdrawiam

Annamnbv
Posty: 16
Rejestracja: 13 lut 2018, 17:44

Re: [Bud. C] Odbiór mieszkania od dewelopera / terminy odbiorów - os. Dobrego Kraków

Postautor: Annamnbv » 02 lip 2019, 16:23

Mieszkanie na II piętrze- pierwsza klatka od budynku D.


Darom
Posty: 35
Rejestracja: 18 cze 2018, 22:02

Re: [Bud. C] Odbiór mieszkania od dewelopera / terminy odbiorów - os. Dobrego Kraków

Postautor: Darom » 04 lip 2019, 18:38

Dobrze wiedzieć gdzie w razie czego przyjść po szklankę cukru gdy zabraknie :mrgreen:

Annamnbv
Posty: 16
Rejestracja: 13 lut 2018, 17:44

Re: [Bud. C] Odbiór mieszkania od dewelopera / terminy odbiorów - os. Dobrego Kraków

Postautor: Annamnbv » 05 lip 2019, 15:40

Nie ma problemu- sąsiedzka pomoc przede wszystkim ;)

EwaKr.
Posty: 6
Rejestracja: 28 mar 2019, 19:51

Re: [Bud. C] Odbiór mieszkania od dewelopera / terminy odbiorów - os. Dobrego Kraków

Postautor: EwaKr. » 06 lip 2019, 9:46

Potwierdzam, też dostałam telefon z terminem odbioru.
Ciekawe tylko czy pójdzie Im sprawnie z tymi odbiorami I przede wszystkim z usuwaniem usterek. Podobno mają taką politykę, że jeśli jest killka to zatrzymują mieszkanie na 45 dni... Trochę kpina. Na piasta IB USUNĄŁ usterki mi w 2 tygodnie. A tutaj to pewnie do 2 miesiący dojdzie.. No chyba, że będą blache rEczy to biorę klucze :)

Edit,
Gdyby ktoś potrzebował solidnej firmy, która zatroszczy się o Wasze dobro podczas odbioru to polecam
ODBIERAJ Z NAMI wystarczy wpisać w Google,
będę z nich korzystała, sąsiedzi obok też :)
Zresztą byli wczesniei w marcu i w at tym roku na osiedlu..
Ostatnio zmieniony 08 lip 2019, 13:12 przez EwaKr., łącznie zmieniany 1 raz.

Juli
Posty: 3
Rejestracja: 20 sty 2019, 21:26

Re: [Bud. C] Odbiór mieszkania od dewelopera / terminy odbiorów - os. Dobrego Kraków

Postautor: Juli » 07 lip 2019, 16:13

Witam, bardzo proszę powiedzieć jaka data odbióru była koniecznie wpisaną do aktu notarialnego? Bo ja mam 14 sierpnia ale w bloku D. Dzięki wielkie:-)

Annamnbv
Posty: 16
Rejestracja: 13 lut 2018, 17:44

Re: [Bud. C] Odbiór mieszkania od dewelopera / terminy odbiorów - os. Dobrego Kraków

Postautor: Annamnbv » 08 lip 2019, 7:56

Juli pisze:Witam, bardzo proszę powiedzieć jaka data odbióru była koniecznie wpisaną do aktu notarialnego? Bo ja mam 14 sierpnia ale w bloku D. Dzięki wielkie:-)

Ja miałam wpisana datę 13 sierpień. Odbiór mam 17 lipca.


Juli
Posty: 3
Rejestracja: 20 sty 2019, 21:26

Re: [Bud. C] Odbiór mieszkania od dewelopera / terminy odbiorów - os. Dobrego Kraków

Postautor: Juli » 15 lip 2019, 13:43

Dziwne jest to że w dokumentach mam blok "B", a na bloku jest "D" :lol:
Dziś dostałam termin odbióru na 8 sierpnia.

Ewem
Posty: 8
Rejestracja: 18 lip 2019, 8:43

Re: [Bud. C] Odbiór mieszkania od dewelopera / terminy odbiorów - os. Dobrego Kraków

Postautor: Ewem » 18 lip 2019, 8:46

Juli pisze:Dziwne jest to że w dokumentach mam blok "B", a na bloku jest "D"

To tylko oznaczenie projektowe, które może, ale nie musi być zgodne z numerem ewidencyjnym, tak samo jak projektowe numery lokali nie muszą być później takie same jak ewidencyjne.



Wróć do „[Bud. C] (etap III) Osiedle Dobrego Kraków – forum mieszkańców budynku”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości