Łagiewnickie Wzgórze [Kraków - Łagiewniki] deweloper Fronton - opinie i forum

Budowy nowych mieszkań i domów w Krakowie i innych miastach - zdjęcia, relacje, nowe informacje, ceny mieszkań.
jackuzzi
Posty: 13
Rejestracja: 17 gru 2018, 14:56

Re: Łagiewnickie Wzgórze [Kraków - Łagiewniki] deweloper Fronton - opinie i forum

Postautor: jackuzzi » 18 lip 2019, 22:18

Hej wszystkim raz jeszcze :)

Taka ogólna ciekawostka - myslę, że wszyscy, którzy o to prosili, otrzymali ode mnie PW; ale niestety kontakt sie na tym urwał, bo w sumie nikt nie potwierdził, czy wiadomość dostał, czy ok, czy bzdury opowiadam... szkoda :)


DariuszP
Posty: 4
Rejestracja: 18 lip 2019, 10:06

Re: Łagiewnickie Wzgórze [Kraków - Łagiewniki] deweloper Fronton - opinie i forum

Postautor: DariuszP » 19 lip 2019, 8:32

jackuzzi pisze:Hej wszystkim raz jeszcze :)

Taka ogólna ciekawostka - myslę, że wszyscy, którzy o to prosili, otrzymali ode mnie PW; ale niestety kontakt sie na tym urwał, bo w sumie nikt nie potwierdził, czy wiadomość dostał, czy ok, czy bzdury opowiadam... szkoda :)

To może się wybije w takim razie:) dzięki wielkie za wskazówki, na ten moment nie jestem w stanie powiedzieć czy się sprawdziły czy nie ale na pewno cenne to rady milordzie:) W przyszłym tygodniu pewnie będziemy się umawiać na jakieś rozmowy więc jak ktoś będzie jeszcze zainteresowany jak poszło to z chęcią się podziele (jak będzie czym).

Tolat
Posty: 23
Rejestracja: 05 mar 2019, 9:03

Re: Łagiewnickie Wzgórze [Kraków - Łagiewniki] deweloper Fronton - opinie i forum

Postautor: Tolat » 19 lip 2019, 12:22

jackuzzi pisze:Hej wszystkim raz jeszcze :)

Taka ogólna ciekawostka - myslę, że wszyscy, którzy o to prosili, otrzymali ode mnie PW; ale niestety kontakt sie na tym urwał, bo w sumie nikt nie potwierdził, czy wiadomość dostał, czy ok, czy bzdury opowiadam... szkoda :)


Dzięki za informację. Ja niestety nadal mam problem z wiadom.priv stąd brak odpowiedzi. Wybacz :)
U mnie negocjacje skończyły się poniżej 1%, a rozmowy byly na początku roku. Aktualnie jestem po zakupie. Czekam az pojawi się możliwość wejścia na budowę. Ciekawość :)


iwlinka
Posty: 3
Rejestracja: 26 lip 2019, 21:54

Re: Łagiewnickie Wzgórze [Kraków - Łagiewniki] deweloper Fronton - opinie i forum

Postautor: iwlinka » 27 lip 2019, 23:29

Witam wszystkich serdecznie.

Mam pytanie odnośnie drogi/chodnika w stronę tego fajnego placu zabaw, który jest za parkiem przy fredry 12.

1. Czy droga/chodnik powstanie ?
2. Czy możemy oszacować kiedy ?
3. Kto będzie go budował ?

W planie zagospodarowanie przestrzennego znalazłem taki obrazek:
droga_na_plac_zabaw2.png
droga_na_plac_zabaw2.png (147.23 KiB) Przejrzano 5573 razy

droga na plac zabaw.png
droga na plac zabaw.png (101.33 KiB) Przejrzano 5573 razy

iwlinka
Posty: 3
Rejestracja: 26 lip 2019, 21:54

Re: Łagiewnickie Wzgórze [Kraków - Łagiewniki] deweloper Fronton - opinie i forum

Postautor: iwlinka » 27 lip 2019, 23:38

Siedząc na planie zagospodarowania przestrzennego widzę jeszcze jedną ważną rzecz. Klikając na park lub przestrzeń pomiędzy Roi 6a a Fredry pojawia się informacje, że będzie tam kolejny blok. Blok na bloku i blokiem przeplatany ?

Czyli park już szlag trafił ??? Kto wydaje te decyzje w tym Krakowie ? Jeśli to prawda to na Łagiewnickich Wzgórzach nie będzie gdzie zaparkować. Na spacer tylko po betonie, bo trawę trzeba kosić.
park.png
park.png (228.53 KiB) Przejrzano 5570 razy

Mar G
Posty: 3130
Rejestracja: 24 sty 2019, 10:20

Re: Łagiewnickie Wzgórze [Kraków - Łagiewniki] deweloper Fronton - opinie i forum

Postautor: Mar G » 28 lip 2019, 4:30

To osiedle komunalne Majcher buduje zdaje sie na gminnej parkowej dzialce. Dzielnica protestowala ale decyzje zapadły.

pozdro
Posty: 2712
Rejestracja: 08 mar 2016, 17:33

Re: Łagiewnickie Wzgórze [Kraków - Łagiewniki] deweloper Fronton - opinie i forum

Postautor: pozdro » 28 lip 2019, 7:05

Powinienes sie cieszyc nic tak nie chroni przed halasem od autostrady turowicza jak inny budynek. Tak to by nie szlo wytrzymac przy tym torze wyscigowym.

Vilyar
Posty: 54
Rejestracja: 19 mar 2018, 11:00

Re: Łagiewnickie Wzgórze [Kraków - Łagiewniki] deweloper Fronton - opinie i forum

Postautor: Vilyar » 28 lip 2019, 14:29

Skad informacje o tym komunalnym budynku? ZZM poinformowal mnie, ze na pewno powstanie ten park, zwlaszcza, ze przeszedl w BO...


wtomas
Posty: 1
Rejestracja: 02 sie 2019, 13:39

Re: Łagiewnickie Wzgórze [Kraków - Łagiewniki] deweloper Fronton - opinie i forum

Postautor: wtomas » 02 sie 2019, 13:43

Informacja o wz na działkach 82/30, 82/55, 82/58 jest błędna? Takich działek nie ma na MSIP i geoportalu.
Na sporej cześć obecnych zadrzewień jest tylko jeden nr.

shooter
Posty: 28
Rejestracja: 23 maja 2019, 21:24

Re: Łagiewnickie Wzgórze [Kraków - Łagiewniki] deweloper Fronton - opinie i forum

Postautor: shooter » 02 sie 2019, 15:48

Vilyar pisze:Skad informacje o tym komunalnym budynku? ZZM poinformowal mnie, ze na pewno powstanie ten park, zwlaszcza, ze przeszedl w BO...

gazetakrakowska.pl/krakow-miasto-buduje-blok-komunalny-na-fredry-mieszkancy-protestuja/ar/13725742



Wróć do „Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot], oli13 i 46 gości