Malownicze Tarasy Kraków (Risto Deweloper) ul. Gustawa Morcinka - opinie na forum

Budowy nowych mieszkań i domów w Krakowie i innych miastach - zdjęcia, relacje, nowe informacje, ceny mieszkań.
dzin-dzinn
Posty: 36
Rejestracja: 03 maja 2019, 6:19

Re: Malownicze Tarasy Kraków (Risto Deweloper) ul. Gustawa Morcinka - opinie na forum

Postautor: dzin-dzinn » 19 lip 2019, 7:28

Ja nie dostałam ale u mnie trochę jest inna sytuacja bo ja dopiero dziś podpisuje umowę kredytowa( 2 miesiące czekałam na przyznanie..szok).Także u nas teraz dadzą rate do zapłaty a dopiero do kolejnych transz będzie info.Swoja drogą skoro będziemy sąsiadami to może zapraszam do kontaktu emailowego: sikoreczkakk@gmail.com


dzin-dzinn
Posty: 36
Rejestracja: 03 maja 2019, 6:19

Re: Malownicze Tarasy Kraków (Risto Deweloper) ul. Gustawa Morcinka - opinie na forum

Postautor: dzin-dzinn » 19 lip 2019, 7:30

NaTaLiA1234 pisze:Witam, my rowniez mamy mieszkanie w bloku nr.2, z informacji jakie posiadam to mieli wzywac rownoczesnie etap IV i V. Wylewki byly robione w piatek 12.07 bo bylismy na budowie. Pan Kierownik nam powiedzial, ze w pazdzierniku blok powinien byc oddany.

no bardzo na to liczymy ze bedzie terminowo oddany;)

Cruelakron
Posty: 16
Rejestracja: 15 kwie 2019, 18:07

Re: Malownicze Tarasy Kraków (Risto Deweloper) ul. Gustawa Morcinka - opinie na forum

Postautor: Cruelakron » 19 lip 2019, 15:56

U nas tez wniosek sie procedowal 2 miesiace a potem jak sie juz nad nim pochylili to w ciagu 1 dnia byla decyzja ostateczna :shock: . Dzisiaj poszla pierwsza transza wiec sprawa w koncu dopieta :D
A tak z ciekawosci, ktory bank ostatecznie wzielas?


dzin-dzinn
Posty: 36
Rejestracja: 03 maja 2019, 6:19

Re: Malownicze Tarasy Kraków (Risto Deweloper) ul. Gustawa Morcinka - opinie na forum

Postautor: dzin-dzinn » 19 lip 2019, 18:19

Milenium

aniaania21
Posty: 1
Rejestracja: 26 lip 2019, 18:28

Re: Malownicze Tarasy Kraków (Risto Deweloper) ul. Gustawa Morcinka - opinie na forum

Postautor: aniaania21 » 26 lip 2019, 18:32

Witam wszystkich:)

Ja NIE korzystałam z pośrednictwa polecanego Pana przez Panią z działu sprzedaży i wszystko bardzo sprawnie poszło, bardzo szybko decyzja i podpisanie dokumentów, ostatecznie padło na Pekao.

Mam pytanie trochę techniczne, czy ktoś może wie, albo gdzie mogę się dowiedzieć cos odnośnie sprzętów AGD, np jakiej mocy można wybrać okap ? Wiem ze ma to jakieś znaczenie w stosunku do tego jaka jest wentylacja/ kominy ?


Pozdrawiam:)

Cruelakron
Posty: 16
Rejestracja: 15 kwie 2019, 18:07

Re: Malownicze Tarasy Kraków (Risto Deweloper) ul. Gustawa Morcinka - opinie na forum

Postautor: Cruelakron » 26 lip 2019, 21:34

aniaania21 pisze:Witam wszystkich:)

Ja NIE korzystałam z pośrednictwa polecanego Pana przez Panią z działu sprzedaży i wszystko bardzo sprawnie poszło, bardzo szybko decyzja i podpisanie dokumentów, ostatecznie padło na Pekao.

Mam pytanie trochę techniczne, czy ktoś może wie, albo gdzie mogę się dowiedzieć cos odnośnie sprzętów AGD, np jakiej mocy można wybrać okap ? Wiem ze ma to jakieś znaczenie w stosunku do tego jaka jest wentylacja/ kominy ?


Pozdrawiam:)

Mysle ze z tym to najlepiej udac sie do kierownika budowy.

dzin-dzinn
Posty: 36
Rejestracja: 03 maja 2019, 6:19

Re: Malownicze Tarasy Kraków (Risto Deweloper) ul. Gustawa Morcinka - opinie na forum

Postautor: dzin-dzinn » 08 sie 2019, 7:46

Byłam wczoraj na budowie i mieszkanko wydaję się gotowe.No oprócz kaloryferów. Ale parking podziemny trochę mnie zaniepokoił. Licze,że zdąża ze wszystkimi ekipa zaraz an początku listopada będzie mogła już wejść kłaść podłogi i robić łazienkę.

NaTaLiA1234
Posty: 11
Rejestracja: 25 lis 2018, 14:08

Re: Malownicze Tarasy Kraków (Risto Deweloper) ul. Gustawa Morcinka - opinie na forum

Postautor: NaTaLiA1234 » 08 sie 2019, 12:32

Witam, dzieki za najnowsze informacje:) ja rozmawialam ostatnio z Deweloperem to mowil, ze na ten moment nie przewiduja opoznien. Mysle, ze oddadza w pazdzierniku blok 2. W tym tygodniu mieli klasc plytki na klatce schodowej. A w jakim stanie jest parking?


dzin-dzinn
Posty: 36
Rejestracja: 03 maja 2019, 6:19

Re: Malownicze Tarasy Kraków (Risto Deweloper) ul. Gustawa Morcinka - opinie na forum

Postautor: dzin-dzinn » 08 sie 2019, 12:47

Szkoda ze zdjęcia nie zrobiłam.No jeszcze dużo tam roboty .Komórki lokatorskie narazie są w formie prętów...zakładam ,że powstaną ścianki;)
Może nie doceniam Panów budowlańców....skoro nie przewiduje się opóźnień pozostaje w to wierzyć choć etap IV iV miał być oddany 02.08 a z tego co wiem będzie dopiero koło 15.08 a jeszcze pozostaje etap VI i VII.

NaTaLiA1234
Posty: 11
Rejestracja: 25 lis 2018, 14:08

Re: Malownicze Tarasy Kraków (Risto Deweloper) ul. Gustawa Morcinka - opinie na forum

Postautor: NaTaLiA1234 » 08 sie 2019, 13:07

Z tego co wiem to komórki lokatorskie maja byc w formie jakby siatki a nie scianek, podobno wynika to z przepisow przeciwpozarowych.



Wróć do „Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 46 gości