Współczynnik miejsc parkingowych na osiedlu Reduta (deweloper Dom-Bud)

Forum mieszkańców inwestycji Reduta od Dom-Bud Kraków. Zapraszamy do dyskusji o nowych budynkach, wyrażania tego, jakie są o nich opinie i załatwiania spraw sąsiedzkich.
terens
Posty: 117
Rejestracja: 02 cze 2016, 1:31

Współczynnik miejsc parkingowych na osiedlu Reduta (deweloper Dom-Bud)

Postautor: terens » 27 wrz 2016, 10:32

kasia7 pisze:Czy ktoś z Państwa wie jaki będzie wskaźnik miejsc parkingowych?

juras_raz pisze:W garazu podziemnym jest z tego co pamietam ponad 50 garazy czyli na polowe mieszkan. Na zewnatrz jest tez kilka miejsc postojowych ogolnodostepnych. Z kazdym kolejnym etapem bedzie tych miejsc ogolnodostepnych wiecej.

Ja podbijam temat, bo w sumie tyle wiem, co powyżej, ale jakoś nigdzie nie mogę dotrzeć do tego, jaki docelowo będzie tam współczynnik miejsc parkingowych dla całego osiedla Reduta Kraków od Dom-Budu. Mam nadzieję, że nie będzie kiedyś parkingowej masakry, tym bardziej, że po sąsiedzku także bardzo dużo się buduje tam :)


aneczka
Posty: 14
Rejestracja: 30 lip 2016, 11:36

Re: Współczynnik miejsc parkingowych na osiedlu Reduta (deweloper Dom-Bud)

Postautor: aneczka » 28 wrz 2016, 11:05

Z tego co widziałam w prospektach w garażu podziemnym ma być jakieś 67-70 miejsc. Na planie jest też trochę miejsc na powierzchni, ale pewnie ogólnodostępnych. Z tego co wiem to te podziemnie są sprzedawane tylko do mieszkań powyżej 44 metrów. A przynajmniej taką dostałam informację jakiś miesiąc temu. Jak zostaną miejsca, to będzie możliwość dokupienia do mniejszych mieszkań.

adam_b5
Posty: 15
Rejestracja: 31 maja 2016, 22:58

Re: Współczynnik miejsc parkingowych na osiedlu Reduta (deweloper Dom-Bud)

Postautor: adam_b5 » 28 wrz 2016, 12:39

dokładnie tak jak pisze poprzedniczka, ileż tam miejsc koło bloku ma być. Ale widzę to czarno, popołudniami jak jeżdżę i widzę, że wzdłuż ulicy reduta (koło naszych bloków) zaparkowanych jest sznur aut to co dopiero jak nasze bloki będą oddane....


aneczka
Posty: 14
Rejestracja: 30 lip 2016, 11:36

Re: Współczynnik miejsc parkingowych na osiedlu Reduta (deweloper Dom-Bud)

Postautor: aneczka » 28 wrz 2016, 14:23

Podejrzewam, że kiedy zostanie zakończony remont ulicy Reduta to postawią tam zakazy postoju. Ciężko mi sobie wyobrazić żeby pozwolili stawiać na ulicy samochody - ulica jest wąska, od strony budynków biegnie ścieżka rowerowa, a z drugiej strony nie ma wystarczająco miejsca na postój.

danutak
Posty: 33
Rejestracja: 28 lip 2016, 11:21

Re: Współczynnik miejsc parkingowych na osiedlu Reduta (deweloper Dom-Bud)

Postautor: danutak » 07 paź 2016, 16:35

Z tego co widzę na planie garaży jest 67, o różnych wielkościach, mieszkań 53 w bud A i 54 w bud B, czyli 67/107 = 62%.

B_M
Posty: 6
Rejestracja: 15 paź 2016, 15:02

Re: Współczynnik miejsc parkingowych na osiedlu Reduta (deweloper Dom-Bud)

Postautor: B_M » 15 paź 2016, 15:13

Dodatkowo na poziomie parkingu jest 15 komórek lokatorskich. Nie wiem jak jest z ich aktualną dostępnością.
Czy orientujecie się jak będzie wyglądała sprawa parkowania w okolicach bloku? Teren będzie strzeżony szlabanem, czy może wszyscy którzy będą potrzebowali zaparkować (również osoby tutaj nie mieszkające) będą mieli swobodny dostęp?

juras_raz
Posty: 8
Rejestracja: 13 wrz 2016, 7:36

Re: Współczynnik miejsc parkingowych na osiedlu Reduta (deweloper Dom-Bud)

Postautor: juras_raz » 17 paź 2016, 17:46

Z tego co wyczytałam w prospekcie informacyjnym to będzie szlaban, i z tego co pamiętam to w biurze sprzedaży Pani z dom-bud to potwierdziła:)

bedek089
Posty: 15
Rejestracja: 20 cze 2016, 20:28

Re: Współczynnik miejsc parkingowych na osiedlu Reduta (deweloper Dom-Bud)

Postautor: bedek089 » 24 paź 2016, 23:07

witajcie

z tego co zauważyłem to będzie walka o miejsce postojowe pod blokiem- ze względu na to ze jest ich bardzo mało a kupno własnościowego miejsca w piwnicach super sprawa tylko strasznie drogo 30 tysięcy ( dzieląc to przykładowo na 20 lat wchodzi 120 zł miesiąc ) które trzeba zapłacić z góry deweloperowi za użytkowanie garażu !!!to jest kuchnia i łazienka zrobiona za tą kwotę !!

ps. może jakaś inicjatywa lokatorska i pismo do Dom Budu o zwiększenie ilości miejsc postojowych ogólnodostępnych ???


grzegorz
Posty: 51
Rejestracja: 07 wrz 2016, 20:34

Re: Współczynnik miejsc parkingowych na osiedlu Reduta (deweloper Dom-Bud)

Postautor: grzegorz » 25 paź 2016, 15:28

Z ta inicjatywa dobra sprawa ,pisze sie rowniez na to

konradpie
Posty: 5
Rejestracja: 06 paź 2016, 14:35

Re: Współczynnik miejsc parkingowych na osiedlu Reduta (deweloper Dom-Bud)

Postautor: konradpie » 25 paź 2016, 21:41

Dawac tylko papier i tez sie podpisuje ;)



Wróć do „Inwestycja Reduta Kraków od Dom-Bud - forum mieszkańców osiedla”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości