Inwestycja Własne Miejsce Kraków od Gama-M - opinie i forum (Wola Duchacka)

Budowy nowych mieszkań i domów w Krakowie i innych miastach - zdjęcia, relacje, nowe informacje, ceny mieszkań.
StormSunny
Posty: 246
Rejestracja: 21 sie 2019, 17:32

Re: Inwestycja Własne Miejsce Kraków od Gama-M - opinie i forum (Wola Duchacka)

Postautor: StormSunny » 11 wrz 2019, 11:31

Wiesz co jest najśmieszniejsze? To, że ludzie i tak kupują dziurę w ziemi. "Kiedyś tam się może wybuduje, będzie pan zadowolony".


szukam mieszkania
Posty: 1
Rejestracja: 11 wrz 2019, 12:06

Re: Inwestycja Własne Miejsce Kraków od Gama-M - opinie i forum (Wola Duchacka)

Postautor: szukam mieszkania » 11 wrz 2019, 12:34

od dłuższego czasu rozglądam się za mieszkaniem, ta inwestycja na pierwszy rzut oka bardzo mnie zainteresowana, a wręcz była topawą na mojej liście. Dopóki nie zasięgnęłam języka i okazało się, że moja znajoma kupiła mieszkanie u tego samego dewelopera, piękne 50 metrów na ostatnim piętrze.. i tutaj pojawia się problem. Kilka tygodni po odbiorze, gdy mieszkanie jest prawie wykończone z sufitu zaczęła przeciekać woda. Minęło już kilka tygodni, a problem dalej finalnie nie jest naprawiony. Chyba jednak podziękuję za taką ofertę

StormSunny
Posty: 246
Rejestracja: 21 sie 2019, 17:32

Re: Inwestycja Własne Miejsce Kraków od Gama-M - opinie i forum (Wola Duchacka)

Postautor: StormSunny » 11 wrz 2019, 13:05

Zasada jest taka, że nie kupuje się mieszkania na ostatnim piętrze, chyba, że za połowę ceny. To oczywiste, że może się lać na łeb. Taką informację mam od znajomych budowlańców. Oczywiście nie piszę w kontekście tego dewelopera, ale ogólnie. Poza tym takie mieszkanie jest bardziej wyeksponowane na działanie słońca i mrozu.

Wpadł mi do głowy pomysł, że jeśli deweloper mami ogródkiem w przypadku mieszkania na parterze to powinien dodawać wiadra do mieszkań na ostatnim piętrze, aby podstawiać jak będzie kapać z sufitu.


painkar
Posty: 80
Rejestracja: 15 cze 2019, 12:17

Re: Inwestycja Własne Miejsce Kraków od Gama-M - opinie i forum (Wola Duchacka)

Postautor: painkar » 11 wrz 2019, 14:57

Ja posiadam mieszkania na ostatnim pietrze i nie mialam takich problemow . W szczegolnosci w nowym budownictwie nie zdarzylo mi sie aby cos przeciekalo (przeciekac moze tez na nizszym poziomie od sasiada ) w lecie jest cieplo ale zawsze klimatyzacje mozna zalozyc a w zimie tak samo cieplo jak w innych mieszkaniach ( mniej wiecej oczywiscie bo nie prowadze dziennikow)

StormSunny
Posty: 246
Rejestracja: 21 sie 2019, 17:32

Re: Inwestycja Własne Miejsce Kraków od Gama-M - opinie i forum (Wola Duchacka)

Postautor: StormSunny » 11 wrz 2019, 15:18

Jak to mówią - każdy chwali swoje. Rozumiem, że kupowałeś mieszkanie z niedobitków, bo nie widzę innego logicznego uzasadnienia.

painkar
Posty: 80
Rejestracja: 15 cze 2019, 12:17

Re: Inwestycja Własne Miejsce Kraków od Gama-M - opinie i forum (Wola Duchacka)

Postautor: painkar » 11 wrz 2019, 15:52

Nie . Mam mieszkania na róznych piętrach i napisalam tylko moja opinie. Nie wydaje mi sie że mieszkania na ostatnim pietrze sa gorsze od tych na nizszych. Kazde ma swoje plusy i minusy. Czesto takie inwestycje sa drozsze przez widok spokoj i przynalezne tarasy . Tyle mojego w temacie :)

StormSunny
Posty: 246
Rejestracja: 21 sie 2019, 17:32

Re: Inwestycja Własne Miejsce Kraków od Gama-M - opinie i forum (Wola Duchacka)

Postautor: StormSunny » 11 wrz 2019, 16:08

Ano tak, na parterze ogródek a na ostatnim piętrze taras. Coś jednak w tych skrajnych mieszkaniach jest nie tak skoro deweloper takie "dodatki" funduje. Inaczej miałby to w dupie. Należy pamiętać, że jedynym celem dewelopera jest tylko i wyłącznie zysk i niczego od serca nie da.

Cooper
Posty: 3
Rejestracja: 11 wrz 2019, 15:48

Re: Inwestycja Własne Miejsce Kraków od Gama-M - opinie i forum (Wola Duchacka)

Postautor: Cooper » 11 wrz 2019, 17:19

Czy państwo kupujecie mieszkania w tej inwestycji? Jesli nie to po co to komentujecie? Czy to płatne (ostatnio w modzie) hejtowanie danego dewelopera/ inwestycji? W dobre chęci i probe wyprowadzenia z błędu nie wierze, ze względu na polską mentalność...oby sie nie sprzedalo i nie postawilo...
Każdy patrzy na siebie...
Wiekszosc z tych mieszkan idzie pod wynajem wiec, jak komus odpadnie kawalek tynku czy cokolwiek to zglosi wlascicielowi i koniec tematu...posiedzi do konca umowy pojdzie gdzie indziej. Wlasciciel zamaluje, wynajmie znow i tak w kolko...


painkar
Posty: 80
Rejestracja: 15 cze 2019, 12:17

Re: Inwestycja Własne Miejsce Kraków od Gama-M - opinie i forum (Wola Duchacka)

Postautor: painkar » 11 wrz 2019, 17:34

Ja nie hejtuje bo nie mam takiej przypadlosci jedynie wyrazam swoja opinie ktora niespodobala sie widocznie koledze. Masz racje z tymi mieszkaniami pod wynajem, wiekszosc z nich jest dedykowana temu celu wiec co za znaczenie czy parter czy wyzsze pietro czy cos zaleje czy nie . Pozdrawiam

StormSunny
Posty: 246
Rejestracja: 21 sie 2019, 17:32

Re: Inwestycja Własne Miejsce Kraków od Gama-M - opinie i forum (Wola Duchacka)

Postautor: StormSunny » 11 wrz 2019, 18:10

Pod wynajem to może być i piwnica. Byle kasę trzepać. Co za mentalność.



Wróć do „Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 41 gości